Ristić s.r.o.

CZKPokrývačské práce

Pokrývačské práce

Pokrývačské práce - kvalita i zkušenosti k dispozici pro vaši střechu

Tesařské práce

Tesařské práce

Výroba krovů a příhradových vazníků, rekonstrukce staré dřevěné konstrukce střechy

Klempířské práce

Klempířské práce

Kompletní klempířské práce – montáž okapů, žlabů, oplechování a svodů


Tesařské, pokrývačské a klempířské práce Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou

Stavební společnost Ristić s.r.o., která sídlí v Hrušovanech nad Jevišovkou, se zabývá realizací střech na míru a poskytuje veškeré tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Provozujeme také půjčovnu jeřábu. Zrealizujeme mimo jiné i veškeré zakázky týkající se rekonstrukce střech v okolí Znojma a Hrušovan nad Jevišovkou.

Co se týče tesařských prací, v jejich rámci provádíme jak realizace nových krovů pro střechy na novostavbách, tak i rekonstrukce starých vazeb nebo vytváříme i kompletní nové krovy pro nové střechy na starých budovách. na zakázku vám také vyrobíme pergoly či terasy a provádíme i bednící práce či podbití. jako jediní v České republice všem zákazníkům zaručujeme 15 letou záruku na naše střechy s 5 letou záruku na kontrolu spojů a šroubů.

V rámci pokrývačských prací máme mnohaleté zkušenosti s pokládkou všech druhů střešních krytin - pálených a betonových tašek, eternitu, trapézu, izolačního trapézu, EPDM nebo PVC fólie.Jsme schopni vytvořit solární střechy a provádíme opravy střech po živelných pohromách. Zajistíme také izolační práce na střechách.

Na poli klempířských prací vytváříme klempířské prvky na míru, ať už se jedná o žlaby, svody, oplechování komínů nebo oplechování nových rodinných domů.Na zakázku také provedeme vyčištění rýn a výměnu starého lemování střech.

Provozujeme také půjčovnu jeřábu, který hojně používáme při námi prováděných stavebních a tesařských pracích a realizacích zakázek. Kola našeho jeřábu jsou zvlášť ovladatelná, takže je možné jeřáb používat téměř všude. Dosah jeřábu je 18m s nosností 600kg.


Katalog firem:    

Pokrývačské a klempířské práce

,  

Tesařské práce

,  

Zdvihací zařízení, jeřáby a montážní plošiny

,  
Štítky:

střechy, tesařské, pokrývačské, klempířské práce, půjčovna jeřábu Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou