Ristić s.r.o.


9. května 760, Hrušovany nad Jevišovkou 671 67
Telefon: +420 774 693 843

Stavební společnost Ristić s.r.o., která sídlí v Hrušovanech nad Jevišovkou, se zabývá realizací střech na míru a poskytuje veškeré tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Provozujeme také půjčovnu jeřábu. Zrealizujeme mimo jiné i veškeré zakázky týkající se rekonstrukce střech v okolí Znojma a Hrušovan nad Jevišovkou.

Co se týče tesařských prací, v jejich rámci provádíme jak realizace nových krovů pro střechy na novostavbách, tak i rekonstrukce starých vazeb nebo vytváříme i kompletní nové krovy pro nové střechy na starých budovách. na zakázku vám také vyrobíme pergoly či terasy a provádíme i bednící práce či podbití. jako jediní v České republice všem zákazníkům zaručujeme 15 letou záruku na naše střechy s 5 letou záruku na kontrolu spojů a šroubů.

V rámci pokrývačských prací máme mnohaleté zkušenosti s pokládkou všech druhů střešních krytin - pálených a betonových tašek, eternitu, trapézu, izolačního trapézu, EPDM nebo PVC fólie.Jsme schopni vytvořit solární střechy a provádíme opravy střech po živelných pohromách. Zajistíme také izolační práce na střechách.

Na poli klempířských prací vytváříme klempířské prvky na míru, ať už se jedná o žlaby, svody, oplechování komínů nebo oplechování nových rodinných domů.Na zakázku také provedeme vyčištění rýn a výměnu starého lemování střech.

Provozujeme také půjčovnu jeřábu, který hojně používáme při námi prováděných stavebních a tesařských pracích a realizacích zakázek. Kola našeho jeřábu jsou zvlášť ovladatelná, takže je možné jeřáb používat téměř všude. Dosah jeřábu je 18m s nosností 600kg.

IČ: 08406782
DIČ: CZ08406782
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Telefon:
+420 774 693 843

Email:
strechy@ristic.cz

Web:


GPS: 48°49′45.48″ N, 16°23′47.76″ E

QR kód firmy Ristić s.r.o.

Kompletní nabídka manipulační techniky Toyota.

ORL ambulance, ordinace nosní, ušní, krční Vsetín, vyšetření, audiometrie, aplikace náušnic.

ORL ambulance, ordinace nosní, ušní, krční Vsetín, vyšetření, audiometrie, aplikace náušnic
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Břidlicová barevná krytina

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.

Břidlicová barevná krytina

Zvažujete rekonstrukci vaší staré střechy? Potřebujete zajistit vybudování nové střechy nebo opravu stávající? Slyšeli jste o břidlicové krytině na střechu a chcete zjistit více informací? Odborníkem v tomto oboru je společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o., která vám poskytne přívětivou radu a odborně provede rekonstrukci i výstavbu střechy nové a to z břidlicové krytiny.


Autojeřáby a montážní plošiny, půjčovna, pronájem, práce s jeřábem Brno

Autojeřáby a plošiny Brno Velčovský

Autojeřáby a montážní plošiny, půjčovna, pronájem, práce s jeřábem Brno

Každý správný chlap miluje autojeřáby. Už jako děti si s nimi hrají a jako dospělí je dokonce mohou řídit. Pokud však nezvládáte ovládat tak velký stroj, který často sahá až do nebes, tak to přenechejte odborníkům, kteří Vás v tomto ohledu určitě nezklamou.


Nadkrokevní izolace, zastřešení budov, obklady a dlažby

Buček Stavby s.r.o.

Nadkrokevní izolace, zastřešení budov, obklady a dlažby

Ještě jste neslyšeli o nadkrokevní izolaci? Jedná se o systém zateplení šikmé střechy. Jedna z nejnovějších technologií. Odborně Vám ji může provést firma BUČEK střechy. Firma provádí spolehlivě a odborně i veškeré ostatní práce na střechách - kompletní zastřešení budov, pokládka střešní krytiny, rekonstrukce střech a mnohé další služby.


Moderní plechové střechy a jejich výhody

TOM střechy

Moderní plechové střechy a jejich výhody

Každá střecha má především za úkol chránit dům a prostor v něm před různými venkovními vlivy. Pro zajištění střechy slouží spousta moderních krytin z různých materiálů včetně plechových, které poskytují uživatelům potřebný komfort. O výběr vhodného řešení a realizaci se postará firma TOM střechy, Dolní Němčí.