Kontaktní místo mBank Prostějov
Jakub Šlajs a Martin Šlajs

CZKFinanční poradci, služby banky Mbank

Jsme OK POINT, pobočka finančně-poradenské společnosti Broker Consulting a mBank. Propojujeme finanční plánování, bankovnictví s nízkými poplatky, dokonce i realitní služby. Využijte výhodné a transparentní bankovní služby u mBank. Pomůžeme Vám zřídit účet, zablokovat platební kartu, sjednat hypotéku i spotřebitelský úvěr se zajištěním a bez zajištění..
Působíme v oblasti Prostějov, Přerov, Olomouc, Vyškov, Brno.

Nabídka služeb mobilní banky mBank pro klienty: využijte mKonto, mPůjčku, mHypotéku a další služby.

mKonto – zdarma máte zřízení a vedení účtu, blokace platební karty, všechny příchozí a odchozí platby v ČR, včetně trvalých příkazů, inkas a SIPO plateb, příchozí i odchodzí SEPA platby v eurech, intuitivní a přehlednou mobilní aplikaci, možnost mít kontokorent k účtu s úvěrovým limitem až 300 000 Kč

mHypotéka – hypotéka bez zbytečných poplatků s atraktivní úrokovou sazbou na koupi, výstavbu rekonstrukci nebo refinancování. Díky nízkým úrokovým sazbám a nulovým poplatkům Vám mHypotéka výhodně zafinancuje Vaše bydlení. Splátky lze rozložit až na 40 let.

mPůjčka – bezúročná půjčka, půjčíme Vám bez úroku až 40 000 Kč, úrok: 0 % p.a.

mPůjčkaPlus – vždy dopředu víte, jaký sazbu dostanete. Vyřízení, vedení, mimořádné splátky i předčasné splacení je zdarma.
Pokud si chcete sloučit stávající úvěry, u nás to máte bez poplatků a dokládání dokumentů.

Pojištění – můžete si sjednat online ze svého internetového bankovnictví cestovní pojištění, pojištění domácnosti, úvěrů i hypoték se spoustou výhod

Poradenská společnost Broker Consulting a mBank - sjednejte si produkty a služby u nás za nejvýhodnějších podmínek na trhu.


Slogan:

Osobní finance pod kontrolou!


Obchodní značky:

Broker Consulting - Martin Šlajs


Katalog firem:    

Banky a spořitelny

,  

Finanční poradenství

,  

Hypotéky, úvěry a leasing

,  
Štítky:

OK Point, mBank Prostějov, Olomouc, zřízení účtu, blokace platební karty, hypotéky, spotřební úvěry