Petr Svoboda
Sedací soupravy Vysočina
Rozvoz sedacích souprav po celé ČR, montáž, odvoz staré sedačky

Poradenstvím a výběrem kvalitní designové sedací soupravy naše služby rozhodně nekončí. Ať už si vyberete velkou rohovou sedací soupravu nebo pohovku a křesla, nabízíme rozvoz sedaček vlastní autodopravou po celé ČR zdarma. Vynesení nové a odvoz staré sedací soupravy jsou naše nadstandardní služby zákazníkům.

Rozvoz sedacích souprav po celé ČR zdarma

Rozvoz sedacích souprav, pohovek, křesel, taburetů zdarma

Vyberte si z velkého množství moderních sedacích souprav ve specializované prodejně Petr Svoboda ve Žďáru nad Sázavou. Sedací soupravy větších rozměrů, anebo jen pohovku a křesla dovezeme zdarma k vám domů nebo do kanceláře kdekoliv v České republice.

Rozvoz sedacích souprav zdarma


Při zakoupení nové sedací soupravy odvoz staré sedačky

Prohlédněte si na webu sedackyvysocina.cz bohatou nabídku sedacích souprav různých rozměrů. Zakoupením nové sedací soupravy dodáte vašemu domovu nový moderní design, sedačku vám dovezeme, kam budete chtít, a tu starou odvezeme do separačního dvora.


Vynesení sedací soupravy do bytu, montáž sedaček na přání

V naší specializované prodejně sedacích souprav ve Žďáru nad Sázavou máte na výběr z 60 sedaček různých tvarů i barevných provedení. Novou sedací soupravu vám dovezeme na místo určení, vyneseme do bytu a na přání vám ji i smontujeme.Sedací soupravy

Sedací soupravy

Sedací soupravy rohové, rokládací sedačky, pohovky a křesla Vysočina

Rozvoz sedacích souprav

Rozvoz sedacích souprav

Rozvoz sedacích souprav po celé ČR, montáž, odvoz staré sedačky

Rozkládací sedačky

Rozkládací sedačky

Rozkládací sedací soupravy a pohovky, variabilní sedací soupravy