PETERMANN - Catering s.r.o.

CZKZajištění cateringu na oslavy, večírky a příprava jídla přímo u Vás doma

PETERMANN - Catering s.r.o. - Vám v okolí Ostravy zajistí jako kuchař do domu přípravu jídla pro rodinu či přátele přímo u Vás doma. Zařídíme také na míru sestavený catering na svatební hostiny, firemní večírky a rauty. Působíme nejen v Ostravě, ale také v okolí Olomouce a Brna.

Pokud chcete pro svou rodinu, přátele nebo Vaši drahou polovičku přichystat překvapení v podobě kulinářského zážitku u Vás doma, jste na správném místě. Jako kuchař přijedu k Vám domů a připravím pro Vás předem dohodnuté celé menu od předrkmu přes hlavní chod až po dezert - vše z prvotřídních a čerstvých surovin. V této oblasti jsme schopni zajistit menu pro rodinnou oslavu, výročí či případně romantickou večeři.

Přichystáme Vám občerstvení a pohoštění a pomůžeme Vám s organizací rodinných či firemních akcí a událostí. Kromě cateringu připraveného na míru Vám poradíme s výběrem vhodných prostor pro konání dané události, vymyslíme zajímavý program, zajistíme hudbu a karaoke. Postaráme se také o rozeslání pozvánek, případně i o výzdobu květinami a dekoracemi, které se tematicky hodí k dané události. Zajistíme i zdokumentování eventu profesionálním fotografem. Na poli organizace akcí na míru připravíme výtečné pohoštění a kompletní menu na svatební hostiny, oslavy narozenin, firemní večírky, rauty, garden a dětské párty, degustace nebo ochutnávky, teambuildingy.

V případě zájmu či dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zajistíme nejen dobré jídlo, ale pomůžeme i s nachystáním výborné zábavy.


Katalog firem:    

Cateringové služby

,  
Štítky:

kuchař do domu Ostrava, catering svatební hostina, firemní večírky, rauty Brno, Olomouc