Sourcing Point Technology, s.r.o.
SERADO

CZKDveře Serado Basic

Jsme výrobce hliníkových dveří značky Serado, které nabízejí nejen nadčasový design a prvotřídní dílenské zpracování, ale jsou také jistotou pro Váš dům.

V nabídce máme kvalitní dveře, které splňují vysoké nároky na bezpečnost a vyznačují se dlouhou životností.

Dodáváme celohliníkové dveře a hliníkové výplně, zajišťujeme kusovou zakázkovou výrobu.

Při výrobě spolupracujeme se švýcarskou společností Sika©, která patří k předním světovým výrobcům těsnění, lepení, a izolace s více než stoletou tradicí.

Dodáváme tyto typy dveří:

BASIC - hliníkové výplně SERADO pro použití na standardní plastová dveřní křídla s plastovou zárubní. Výplně jsou extrémně stabilní a odolné, jsou výborně tepelně izolované a s přehledem vyhovují vysokým požadavkům energeticky šetrných staveb. Nabízí také téměř neomezený výběr barev a skleněných povrchů.

DESIGN - celohliníkové dveře SERADO vyhovují vysokým nárokům bezpečnosti. Jsou vyrobeny z materiálů s mimořádnou životností. Dveře jsou extrémně stabilní a odolné, jsou výborně tepelně izolované a s přehledem vyhovují vysokým požadavkům energeticky šetrných staveb. Rovněž je zde téměř neomezený výběr barev a skleněných povrchů.

EXTRA - jsou dveře pro ty, kteří požadují zcela individuální přístup. Nabízíme unikátní kusovou zakázkovou výrobu. Jsou vyráběny s vysokým podílem ruční práce dle specifických požadavků klienta na použité materiály, designové prvky a detaily.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám představíme naše produkty.


Katalog firem:    

Kovová a hliníková okna a dveře

,
Štítky:

hliníkové dveře, výplně