MH Beton s.r.o.
Strojně hlazené betonové podlahy


128, Široký Důl 572 01
Telefon: +420 777 818 221

Firma MH Beton s.r.o., která sídlí nedaleko Poličky, se zabývá aplikací strojně hlazených betonových podlah do interiéru i exteriéru. Betonové podlahy realizujeme v novostavbách, rodinných domech, pro podlahové topení, ale i v garážích a na vjezdech. Betonové podlahy provádíme po celé České republice.

Námi dodávané a pokládané betonové podlahy jsou kvalitní a strojně hlazené. Mezi jejich výhody patří rychlá pokládka a rozumná pořizovací cena. Oproti anhydritu mají mnohem nižší cenu. Beton také rychle zraje. Aplikací cementových potěrů získáte rovnou, hladkou a pohlednou podlahu. Tyto povrchy jsou navíc vysoce pevné a žárově odolné.

Betonové podlahy je možné použít jak ve venkovních, tak vnitřních prostorech. Na rozdíl od anhydritu se dají použít v dílnách a garážích. Dají se použít při výstavbě nebo rekonstrukci rodinných domů. Je možné je aplikovat na vjezdy a do garáží.Betonové podlahy je vhodné pokládat do prostor, které jsou vytápěny podlahovým topením.

IČ: 07661045
DIČ: CZ07661045
Okres: Svitavy
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 3 mil. až 5 mil. Kč
Kontaktní osoba: Stanislav Horáček

Telefon:
+420 777 818 221

Email:
info@mh-beton.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Stanislav Horáček
funkce: majitel
tel: +420 776 325 334
email: info@opilesklepy.cz


Provozní doba:
Dle telefonické dohody

GPS: 49°44′44.16″ N, 16°12′50″ E

QR kód firmy MH Beton s.r.o. Strojně hlazené betonové podlahy

zajištění správy služeb pro občany a návštěvníky města v těchto oblastech. Rekreační služby, Komunální služby, Vodohospodářské služby a Energetické služby.

Stavební práce, demolice, zemní práce, inženýrské stavby.

Stavební práce, demolice, zemní práce, inženýrské stavby
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Asfaltová podlaha je praktická pro každý provoz

Jiří Víšek, spol. s r.o.

Asfaltová podlaha je praktická pro každý provoz

Asfaltová podlaha je stále žádanější v různých skladech i provozovnách. Oproti betonu má mnoho výhod. Jednou z nich je i naprostá bezprašnost nebo také odolnost vůči přírodním vlivům i mechanickému poškození. Oceňována je i rychlost pokládky.


Široká nabídka všech typů podlah, samonivelační anhydritové a cementové, epoxidové a polyuretanové i betonové

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – LIBEREC

Široká nabídka všech typů podlah, samonivelační anhydritové a cementové, epoxidové a polyuretanové i betonové

Podlahové systémy – Červinka a Syrový, je speciální firma, která se tímto tématem zabývá. Zajistí vždy dokonalý, kvalitní a naprosto špičkový základ, na který následně snadno a lehce budete moci použít jakýkoliv další materiál.


Podlahy do bytu i domu každé rodiny vyberete u firmy ZAHRADNÍK PARKET Praha 6

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.

Podlahy do bytu i domu každé rodiny vyberete u firmy ZAHRADNÍK PARKET Praha 6

Nevíte si rady s podlahou? Rozhodně bychom ji neměli podceňovat, protože podlaha se vybírá na mnoho let dopředu. Podlahy pro každou rodinu, do bytů i domů Vám pomohou vybrat ve společnosti ZAHRADNÍK PARKET spol. s r. o. z Prahy.


Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

ATLANTA, a.s.

Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

Výstavba rodinných domů, bytů, průmyslových zón, různé opravy, rekonstrukce, zemní práce a mnoho dalšího, vyžaduje ruce, zkušenosti a dovednosti profesionálů. Jedině tak je možné uskutečnit dokonalé stavební projekty, které mají následně sloužit k bydlení, firemnímu provozu nebo k výrobě. Pokud hledáte pro tento účel stavební firmu s dlouholetou tradicí a nemalými zkušenostmi, tak svoje služby vám poskytne společnost ATLANTA, a.s. se sídlem v Novém Šaldorfě, okres Znojmo.