Kamil Bílý
průmyslové podlahy


Velká 29, Hranice 753 01
Firma Kamil Bílý - Průmyslové podlahy, která sídlí v Hranicích, se specializuje na realizaci průmyslových a interiérových litých podlah pro komerční prostory a byty, jako jsou epoxidované nebo polyuretanové podlahy či terrazzo. Pokládáme i kamenné koberce. Průmyslové a lité podlahy realizujeme v Olomouckém, Zlínském a Moravskoslezském kraji a po celé České republice.

Průmyslové podlahy vynikají výbornou chemickou a mechanickou odolností, vysokou zatížitelností a snadnou údržbou. Tento typ je vhodný pro sklady, dílny, autoservisy, strojírenské i potravinářské výrobní provozy. Zhotovujeme epoxidové stěrky, které jsou vysoce odolné mechanickému i chemickému zatížení a mohou být hladké nebo s protiskluzovou úpravou.Jejich barevnost lze vybírat ze vzorníku RAL, barevný písek a CHIPS.

Co se týče methylmetakrylátových stěrek, jsou chemicky a mechanicky vysoce odolné, dá se s nimi pracovat i při minusových teplotách a jsou ihned zatížitelné. Jsou tedy vhodné především do mrazírenských provozů. Naopak antistatické stěrky mají hladký nebo mírně zrnitý povrch a výtečnou elektrostatickou vodivost. Jsou vhodným řešením pro operační sály, laboratoře, elektronický průmysl, elektrorozvodny apod. Stěrky pro chemickou zátěž jsou ideální do provozů se zvýšenou koncentrací kyselin a louhů- odolají kyselinám a chemikáliím v provozech.

Pokládáme také terrazzo - speciální interiérovou litou podlahu s vysokým leskem.Dá se použít v koupelnách, chodbách i na terase. Do interiérů, především v reprezentativních prostorech, lze také použít pryskyřičné lité podlahy, které mají jednoduchý moderní design. Na terasy a chodníky doporučujeme pryskyřičné kamenné koberce.

Provádíme také značení povrchů komunikací ve výrobních halách nebo skladech. Barevnými pruhy značíme směr pohybu či nebezpečné zóny. Zajišťujeme i údržbu a čištění litých podlah, jak interiérových, tak průmyslových.

Produkty
  • pokládka koberců, renovace podlah, podlahové krytiny, změření rovnosti podkladu, stěrkování nivelačními tmely
  • dodávka betonu, betonové výztuže, betonářská ocel, stavba bednění, zdicí materiály, betonování základů, uložení betonových konstrukcí

Rostlinná výroba Rakovník, pěstování obilovin, řepky, chmelu, ekologické pěstování bez hnojiv.

Rostlinná výroba Rakovník, pěstování obilovin, řepky, chmelu, ekologické pěstování bez hnojiv

Rekonstrukce bytových jader Praha, zednické práce, montáže sádrokartonů, pokládka dlažby.

Rekonstrukce bytových jader Praha, zednické práce, montáže sádrokartonů, pokládka dlažby

Související články
Široká nabídka všech typů podlah, samonivelační anhydritové a cementové, epoxidové a polyuretanové i betonové

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – Červinka & Syrový

Široká nabídka všech typů podlah, samonivelační anhydritové a cementové, epoxidové a polyuretanové i betonové

Podlahové systémy – Červinka a Syrový, je speciální firma, která se tímto tématem zabývá. Zajistí vždy dokonalý, kvalitní a naprosto špičkový základ, na který následně snadno a lehce budete moci použít jakýkoliv další materiál.


Výroba, dodávka a montáž betonových průmyslových hal

SAPA - LPJ, spol.s.r.o.

Výroba, dodávka a montáž betonových průmyslových hal

Když se člověk rozhodne podnikat, hledá k tomu vhodné prostory. Takřka jakýkoliv průmysl si však žádá velmi rozsáhlé prostory, ve kterých mohou být všemožná výrobní zařízení, stroje a další vybavení. Takto rozsáhlé prostory můžete buď zakoupit jako hotové objekty nebo si je nechat zhotovit specializovanou firmou na míru Vašim požadavkům.


Základem pohodlného bydlení je podlaha

Podlahy Pavel Kasal

Základem pohodlného bydlení je podlaha

S jednou částí vašeho interiéru se setkáváte nejčastěji. Ať už sedíte u stolu, večer v křesle, nebo si právě chystáte něco dobrého v kuchyni. Jste v neustálém styku s vaší podlahou. Proto je to věc, která musí splňovat i ty nejnáročnější podmínky.


JANKOSTAV s.r.o. – realizace dopravních staveb s mnohaletou tradicí

JANKOSTAV s.r.o.

JANKOSTAV s.r.o. – realizace dopravních staveb s mnohaletou tradicí

Ryze česká firma s tradicí od roku 1991 JANKOSTAV s.r.o. se zabývá výstavbou, opravami i demolicemi dopravních staveb, pokládkou asfaltových směsí, rekonstrukcí kanalizací, dlaždičských prací a vším, co nějakým způsobem souvisí s dopravními stavbami. Společnost disponuje vlastním strojním vybavením, v Ostravě má sídlo i provozovnu, kde se nachází také obalovna a recyklační středisko.


Firemní články
Lité terrazzo - odolné, dekorativní podlahy s vysokým leskem do každého interiéru

Lité terrazzo - odolné, dekorativní podlahy s vysokým leskem do každého interiéru

Specialistou na lité terrazzo, teraco - odolné, dekorativní podlahy s vysokým leskem je firma Kamil Bílý - průmyslové podlahy z Hranic. Teraco je vhodné do každého interiéru.


Podlahářské práce - průmyslové lité podlahy, polyuretanové, antistatické stěrky

Podlahářské práce - průmyslové lité podlahy, polyuretanové, antistatické stěrky

Profesionální podlahářské práce zajišťuje firma Kamil Bílý z Hranic. Provádíme mechanicky a chemicky odolné lité průmyslové podlahy - polyuretanové, methylmetakrylátové a antistatické stěrky.


Realizace litých podlah - odolné epoxidové stěrky do skladů, výstavních hal, kanceláří i autoservisů

Realizace litých podlah - odolné epoxidové stěrky do skladů, výstavních hal, kanceláří i autoservisů

Lité originální pryskyřicové podlahy a odolné epoxidové stěrky do skladů, výstavních hal, kanceláří i autoservisů realizuje firma Kamil Bílý - Průmyslové podlahy.