Kamil Bílý
průmyslové podlahy

CZKPrůmyslové podlahy

Průmyslové podlahy

Průmyslové lité podlahy, polyuretanové, metylmetakrylátové, antistatické stěrky

Epoxidové podlahy

Epoxidové podlahy

Realizace odolných litých podlah – epoxidové stěrky, pryskyřičné interiérové podlahy

Terrazzové podlahy

Terrazzové podlahy

Terrazzové podlahové systémy – odolné, dekorativní lité podlahy


Odolné lité průmyslové podlahy

Firma Kamil Bílý - Průmyslové podlahy, která sídlí v Hranicích, se specializuje na realizaci průmyslových a interiérových litých podlah pro komerční prostory a byty, jako jsou epoxidované nebo polyuretanové podlahy či terrazzo. Pokládáme i kamenné koberce. Průmyslové a lité podlahy realizujeme v Olomouckém, Zlínském a Moravskoslezském kraji a po celé České republice.

Průmyslové podlahy vynikají výbornou chemickou a mechanickou odolností, vysokou zatížitelností a snadnou údržbou. Tento typ je vhodný pro sklady, dílny, autoservisy, strojírenské i potravinářské výrobní provozy. Zhotovujeme epoxidové stěrky, které jsou vysoce odolné mechanickému i chemickému zatížení a mohou být hladké nebo s protiskluzovou úpravou.Jejich barevnost lze vybírat ze vzorníku RAL, barevný písek a CHIPS.

Co se týče methylmetakrylátových stěrek, jsou chemicky a mechanicky vysoce odolné, dá se s nimi pracovat i při minusových teplotách a jsou ihned zatížitelné. Jsou tedy vhodné především do mrazírenských provozů. Naopak antistatické stěrky mají hladký nebo mírně zrnitý povrch a výtečnou elektrostatickou vodivost. Jsou vhodným řešením pro operační sály, laboratoře, elektronický průmysl, elektrorozvodny apod. Stěrky pro chemickou zátěž jsou ideální do provozů se zvýšenou koncentrací kyselin a louhů- odolají kyselinám a chemikáliím v provozech.

Pokládáme také terrazzo - speciální interiérovou litou podlahu s vysokým leskem.Dá se použít v koupelnách, chodbách i na terase. Do interiérů, především v reprezentativních prostorech, lze také použít pryskyřičné lité podlahy, které mají jednoduchý moderní design. Na terasy a chodníky doporučujeme pryskyřičné kamenné koberce.

Provádíme také značení povrchů komunikací ve výrobních halách nebo skladech. Barevnými pruhy značíme směr pohybu či nebezpečné zóny. Zajišťujeme i údržbu a čištění litých podlah, jak interiérových, tak průmyslových.


Slogan:

Industrial Floors


Katalog firem:    

Betonářské práce

,  

Podlahářské práce

,  
Štítky:

průmyslové podlahy, realizace, lité, epoxidové, polyuretanové, terrazzové pokládka Hranice