Kamil Bílý
průmyslové podlahy


Firma Kamil Bílý - Průmyslové podlahy, která sídlí v Hranicích, se specializuje na realizaci průmyslových a interiérových litých podlah pro komerční prostory a byty, jako jsou epoxidované nebo polyuretanové podlahy či terrazzo. Pokládáme i kamenné koberce. Průmyslové a lité podlahy realizujeme v Olomouckém, Zlínském a Moravskoslezském kraji a po celé České republice.

Průmyslové podlahy vynikají výbornou chemickou a mechanickou odolností, vysokou zatížitelností a snadnou údržbou. Tento typ je vhodný pro sklady, dílny, autoservisy, strojírenské i potravinářské výrobní provozy. Zhotovujeme epoxidové stěrky, které jsou vysoce odolné mechanickému i chemickému zatížení a mohou být hladké nebo s protiskluzovou úpravou.Jejich barevnost lze vybírat ze vzorníku RAL, barevný písek a CHIPS.

Co se týče methylmetakrylátových stěrek, jsou chemicky a mechanicky vysoce odolné, dá se s nimi pracovat i při minusových teplotách a jsou ihned zatížitelné. Jsou tedy vhodné především do mrazírenských provozů. Naopak antistatické stěrky mají hladký nebo mírně zrnitý povrch a výtečnou elektrostatickou vodivost. Jsou vhodným řešením pro operační sály, laboratoře, elektronický průmysl, elektrorozvodny apod. Stěrky pro chemickou zátěž jsou ideální do provozů se zvýšenou koncentrací kyselin a louhů- odolají kyselinám a chemikáliím v provozech.

Pokládáme také terrazzo - speciální interiérovou litou podlahu s vysokým leskem.Dá se použít v koupelnách, chodbách i na terase. Do interiérů, především v reprezentativních prostorech, lze také použít pryskyřičné lité podlahy, které mají jednoduchý moderní design. Na terasy a chodníky doporučujeme pryskyřičné kamenné koberce.

Provádíme také značení povrchů komunikací ve výrobních halách nebo skladech. Barevnými pruhy značíme směr pohybu či nebezpečné zóny. Zajišťujeme i údržbu a čištění litých podlah, jak interiérových, tak průmyslových.

Slogan:

Industrial Floors

Štítky:

průmyslové podlahy, realizace, lité, epoxidové, polyuretanové, terrazzové pokládka Hranice

PODSTRÁNKY

Průmyslové podlahy

Průmyslové podlahy
Průmyslové lité podlahy, polyuretanové, metylmetakrylátové, antistatické stěrky

Epoxidové podlahy

Epoxidové podlahy
Realizace odolných litých podlah – epoxidové stěrky, pryskyřičné interiérové podlahy

Terrazzové podlahy

Terrazzové podlahy
Terrazzové podlahové systémy – odolné, dekorativní lité podlahy
AKTUÁLNÍ MICROSITE

Lité terrazzo - odolné, dekorativní podlahy s vysokým leskem do každého interiéru

Lité terrazzo - odolné, dekorativní podlahy s vysokým leskem do každého interiéru
Specialistou na lité terrazzo, teraco - odolné, dekorativní podlahy s vysokým leskem je firma Kamil Bílý - průmyslové podlahy z Hranic. Teraco je vhodné do každého interiéru.

Podlahářské práce - průmyslové lité podlahy, polyuretanové, antistatické stěrky

Podlahářské práce - průmyslové lité podlahy, polyuretanové, antistatické stěrky
Profesionální podlahářské práce zajišťuje firma Kamil Bílý z Hranic. Provádíme mechanicky a chemicky odolné lité průmyslové podlahy - polyuretanové, methylmetakrylátové a antistatické stěrky.

Realizace litých podlah - odolné epoxidové stěrky do skladů, výstavních hal, kanceláří i autoservisů

Realizace litých podlah - odolné epoxidové stěrky do skladů, výstavních hal, kanceláří i autoservisů
Lité originální pryskyřicové podlahy a odolné epoxidové stěrky do skladů, výstavních hal, kanceláří i autoservisů realizuje firma Kamil Bílý - Průmyslové podlahy.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kamil Bílý průmyslové podlahy
WEBOVÁ STRÁNKA
Kamil Bílý
www.podlahybily.cz
Adresa

Adresa

Velká 29
Hranice 753 01

info@podlahybily.cz
+420 732 513 126


Najdete nás také zde:

ARES
captcha