MUDr. Otto Štach - PLICNÍ ORDINACE s.r.o.


Krátká 798, Valašské Klobouky 766 01
MUDr. Otto Štach - PLICNÍ ORDINACE s.r.o. poskytuje komplexní léčebnou a diagnostickou péči v oboru plicního lékařství. Provádíme pneumologická vyšetření a diagnostiku, diferenciální diagnostiku a léčbu pneumologických onemocnění. Naleznete nás na adrese Krátká 798, Valašské Klobouky.

Pneumologická, plicní ordinace, ambulance:
- diagnostika, vyšetření, léčba pneumologických onemocnění (bronchiální astma, chronická obstrukční plicní nemoc, pneumonie, intersticiální plicní procesy a další pneumologická onemocnění)
- vyšetření plic, plicní vyšetření
- spirometrie a bronchodilatační test
- monitorování plicních funkcí
- infuzní léčba
- odpory dýchacích cest
- Oxymetrie
- EKG vyšetření
- inhalační léčba
- alergenová imunoterapie
- kyslíková léčba
- edukace pacientů při léčbě inhalačními preparáty.

Veškeré plicní potíže vyřešíte v naší ordinaci.

Další produkty a služby
  • péče o zdraví, zdravotnická zařízení, odborné zdravotnické služby, ostatní zdravotnické profese

MUDr. Libuše Gottwaldová

Související články
Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

CELOMED s.r.o.

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.


Mamografická poradna vám pomůže při problémech s prsy

ProMedica spol. s r.o.

Mamografická poradna vám pomůže při problémech s prsy

Rakovina prsu je strašákem, který byste neměly brát na lehkou váhu, už jen proto, že se jedná o nejčastější rakovinu žen. Vyšetření prsu by mělo být pro ženské pohlaví naprostou samozřejmostí. Navštivte tedy i Vy mamografické a diagnostické centrum ProMedica v Prostějově, kde Vám zodpoví na Vaše otázky a pomohou řešit problémy.


Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

MONADA spol. s r.o.

Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

Pojmy jako akupunktura, fyzioterapie, chiropraxe nebo jen přírodní medicína už slyšel asi každý. Zdaleka ne všichni však tyto léčebné metody považují za přínosné. Lidé jsou často nedostatečně informovaní o jejich účincích a působení. Pokud máte dojem, že klasická medicína neřeší vaše problémy dostatečně do hloubky, obraťte se na společnost MONADA, která používá alternativní léčebné metody, jejichž úkolem je řešit jádro problému, nikoli jen jeho následky.


HEMOROIDŮ (HEMEROIDŮ) se zbavte BEZ OPERACE!

ON CLINIC, s.r.o.

HEMOROIDŮ (HEMEROIDŮ) se zbavte BEZ OPERACE!

Hemoroidy (hemeroidy) a trhliny (fissury) patří mezi mimořádně nepříjemné onemocnění, které dokáže velmi potrápit. Jak jsme za ta léta v našem zdravotnickém zařízení zjistili, při prvních příznacích, tj. při prvních dvou stupních hemoroidů, které se projeví např. při větší námaze nebo při dlouhém cestování, pálením, štípáním, později i krvácením a celkově nepříjemným pocitem kolem konečníku, se lidé rozdělí do tří skupin.


Další produkty a služby
Plicní ordinace, spirometrie, alergenová imunoterapie Zlín, inhalace, kyslíková léčba, Oxymetrie

Plicní ordinace, spirometrie, alergenová imunoterapie Zlín, inhalace, kyslíková léčba, Oxymetrie

Plicní ordinace, spirometrie, alergenová imunoterapie Zlín, inhalace, kyslíková léčba, oxymetrie, odpory dýchacích cest, pneumologická vyšetření, EKG vyšetření, bronchodilatační test.