Vinné sklepy První vinařská spol. s r.o.

CZKOslavy, firemní akce ve vinném sklípku

Vinný sklípek První vinařská v Hustopečích poskytuje prostory pro konání firemních a společenských akcí. Připravíme pro Vás teambuilding, oslavu výročí či narozenin. V našem vinném sklípku organizujeme také řízené degustace. Pro naše zákazníky máme také k dispozici degustační balíčky.

V našem rodinném sklípku s bohatou historií a dlouholetou tradicí je možné zorganizovat firemní akce, teambuildingy či společenské události, jako jsou oslavy narozenin, životního jubilea, výročí apod. Pro všechny zúčastněné můžeme zprostředkovat ubytování v místních penzionech a hotelech. Jako hudební doprovod pro danou událost můžeme na přání zajistit cimbálovou muziku, klávesistu, kytaristu, harmonikáře nebo DJ. Na objednávku připravíme pohoštění, a to formou teplých domácích pokrmů z našeho jídelního lístku nebo studeného či teplého rautu.

Organizujeme také řízené degustace vín naší vlastní produkce. Standardní program je rozvržen na 6 až 7 hodinové posezení ve vinném sklepě. Během degustace jsou hostům naservírovány dvě večeře, kdy veškeré pokrmy sami nakládáme dle původních receptur našich babiček a servírujeme Vám je horké přímo z trouby.Této večeři následuje řízená degustace 9 vzorků vín sklepmistrem Ing. Jiřím Kuklou, ve které se dozvíte spoustu zajímavých informací o víně - jak probíhá jeho výrobě a členění a informace o vinařském zákonu apod.
Třetí a čtvrtá hodina je určená k volné zábavě. V páté hodině pobytu se podává v pořadí druhá večeře dle výběru. Poslední hodinu hosté tráví opět volnou zábavou. V případě zájmu umožňujeme prohlídky produkčního sklepa a vinařství. V ceně jsou i voda, čaj a káva k ní sladký dezert.

Využít můžete i některý z našich degustačních balíčků. První balíček zahrnuje řízenou ochutnávku 9 přívlastkových vín v délce 60-90 minut. Druhý balíček poskytuje 45 minut dlouhou řízenou degustaci 5 vzorků vín v produkčním sklepě mezi tanky a sudy, kde se navíc seznámíte s technologií. Předposlední degustační balíček Vám umožní ochutnat 9 vzorků přívlastkových vín v 60-90 minutách. V ceně je zahrnuto degustační sousto v podobě chlebu se škvarkovou pomazánkou. Zvolit si také můžete balíček, díky kterého ochutnáte 9 přívlastkových vín a budete mít zajištěno i občerstvení ve formě sýrovo-uzeninové nářezové mísy.


Katalog firem:    

Kongresová a firemní turistika

,  

Vinárny a vinné sklípky

,  

Vinařská turistika

,  
Štítky:

degustace ve vinném sklípku, firemní akce, teambuilding, Hustopeče, oslavy, degustační balíčky