Vojtěch Bystřický
Předizolované potrubí


Firma Vojtěch Bystřický - Předizolované potrubí - je dodavatelem a distributorem předizolovaného potrubí a potrubních systémů. Naše firma, která sídlí v Bořeticích, také dodává materiál pro instalatérství a hydroizolaci střech.

Naše firma obchodně zastupuje společnost IZO spol. s r.o. Bořetice, která je výrobcem předizolovaného potrubí. Tyto potrubní systémy jsou vhodné jak pro povrchové rozvody, tak i podzemní bezkanálové uložení.

Předizolované potrubí dokáže hospodárně řešit rozvody tepla a chladu. Používá se nejčastěji pro systémy dálkového vytápění. Vyniká snadnou montáží, dlouhou životností (minimálně 30 let), krátkou dobou výstavby, snižuje náklady na zemní práce a také redukuje energetické ztráty díky zateplení. Odolají velmi vysokým teplotám, a to až 300°C.

Tento systém potrubí je dostupný ve dvou variantách pro bezkanálové uložení - Kompaktní systém, kde médiovodná trubka, izolace a chránička tvoří kompaktní celek nebo Kluzný systém, kdy médiovodná trubka je uložena kluzně v izolaci z minerální vlny, která s polyuretanem a chráničkou vytváří jeden celek.

Dodáváme i další instalatérský materiál a vodovodní armatury, jako jsou potrubí, prostupy, ukončení potrubí, dilatační polštáře, plastové tvarovky na vodu, různé oblouky a odbočky, ale i redukce a kompenzátory.

Co se týče hydroizolace střech, v této oblasti dodáváme tepelně izolační desky z tvrdé PUR pěny. Tyto desky se snadno montují, jsou vyrobeny z ekologicky nezávadného bezfreonového polyuretanu, nesublimují a nejsou napadány škůdci. Splňují také veškeré požadavky na tepelnou izolaci a především hydroizolaci.

Štítky:

Potrubní systémy, předizolované, izolace potrubí Bořetice, instalatérství, hydroizolace střech

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Předizolované potrubní systémy pro hospodárný rozvod tepla, chladu - výroba, prodej

Předizolované potrubní systémy pro hospodárný rozvod tepla, chladu - výroba, prodej
Prodej a dodávku předizolovaných potrubních systémů zajišťuje firma Vojtěch Bystřický - předizolované potrubí z Bořetic. Dodáváme potrubní systémy pro hospodárný rozvod tepla a chladu.

Meziokenní izolační vložka z hliníkových profilů – výroba, prodej

Meziokenní izolační vložka z hliníkových profilů – výroba, prodej
Meziokenní izolační vložky, které splňují veškeré tepelně-izolační, statické protipožární vlastnosti, vyrábí a prodává firma Bystřický - Předizolované potrubí.

Prodej předizolovaného potrubí, trubek a potrubních systémů a jejich doplňků

Prodej předizolovaného potrubí, trubek a potrubních systémů a  jejich doplňků
Prodej a distribuce předizolovaného potrubí a potrubních systémů zajišťuje firma Vojtěch Bořetický. Zakoupíte u nás i doplňkový sortiment pro potrubní systémy.

Předizolované potrubní systémy a trubky pro bezkanálové uložení - dodávka

Předizolované potrubní systémy a trubky pro bezkanálové uložení  - dodávka
Dodávka předizolovaných potrubních systémů a trubek vhodných pro bezkanálové uložení je primární činností firmy Vojtěch Bystřický. Dodáváme hospodárné rozvody tepla a chladu.

Předizolované systémy, trubky a potrubí

Předizolované systémy, trubky a potrubí
Systémy předizolovaného potrubí včetně komponentů dodává firma Vojtěch Bystřický - Předizolované potrubí z Bořetic.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Vojtěch Bystřický Předizolované potrubí
WEBOVÁ STRÁNKA
Vojtěch Bystřický
www.predizolovanepotrubi.eu
Adresa

Adresa

322
Bořetice 691 08

vbystricky@seznam.cz
+420 777 133 189


Najdete nás také zde:

ARES
captcha