Vojtěch Bystřický
Předizolované potrubí

CZKDistribuce, dodávka potrubních systémů

Firma Vojtěch Bystřický - Předizolované potrubí - je dodavatelem a distributorem předizolovaného potrubí a potrubních systémů. Naše firma, která sídlí v Bořeticích, také dodává materiál pro instalatérství a hydroizolaci střech.

Naše firma obchodně zastupuje společnost IZO spol. s r.o. Bořetice, která je výrobcem předizolovaného potrubí. Tyto potrubní systémy jsou vhodné jak pro povrchové rozvody, tak i podzemní bezkanálové uložení.

Předizolované potrubí dokáže hospodárně řešit rozvody tepla a chladu. Používá se nejčastěji pro systémy dálkového vytápění. Vyniká snadnou montáží, dlouhou životností (minimálně 30 let), krátkou dobou výstavby, snižuje náklady na zemní práce a také redukuje energetické ztráty díky zateplení. Odolají velmi vysokým teplotám, a to až 300°C.

Tento systém potrubí je dostupný ve dvou variantách pro bezkanálové uložení - Kompaktní systém, kde médiovodná trubka, izolace a chránička tvoří kompaktní celek nebo Kluzný systém, kdy médiovodná trubka je uložena kluzně v izolaci z minerální vlny, která s polyuretanem a chráničkou vytváří jeden celek.

Dodáváme i další instalatérský materiál a vodovodní armatury, jako jsou potrubí, prostupy, ukončení potrubí, dilatační polštáře, plastové tvarovky na vodu, různé oblouky a odbočky, ale i redukce a kompenzátory.

Co se týče hydroizolace střech, v této oblasti dodáváme tepelně izolační desky z tvrdé PUR pěny. Tyto desky se snadno montují, jsou vyrobeny z ekologicky nezávadného bezfreonového polyuretanu, nesublimují a nejsou napadány škůdci. Splňují také veškeré požadavky na tepelnou izolaci a především hydroizolaci.


Katalog firem:    

Izolační materiál

,  

Ohřevná zařízení, armatury a potrubí

,  

Vodoinstalatérský materiál

,  
Štítky:

Potrubní systémy, předizolované, izolace potrubí Bořetice, instalatérství, hydroizolace střech