construction cité + a.s.


Napajedelská 1552, Otrokovice 765 02
Společnost construction cité + a.s. poskytuje svým zákazníkům komplexní služby v oboru ocelových konstrukcí. Naše práce spočívá v poradenské činnosti, projekci, výrobě, povrchových úpravách a montážích všech typů konstrukcí od halových objektů, technologických konstrukcí pro energetiku a výrobní závody až po projekty v dopravním a mostním stavitelství. Zkušenosti s dodávkami a montážemi máme v mnoha zemích, kromě České republiky a Slovenska se jedná o Rakousko, Německo, Itálii, Dánsko, Švédsko a Polsko. Naši provozovnu naleznete na adrese Napajedelská 1552, Otrokovice.

Projekce, výroba, montáž:
- ocelové konstrukce
- ocelových konstrukcí
- opláštění
- haly, halové objekty
- technologické konstrukce pro energetiku a výrobní závody
- projekty v dopravním a mostním stavitelství.

Ve spolupráci se sesterskou firmou kovocité a.s. zajišťujeme komplexní protikorozní ochranu konstrukcí. Jedná se o tryskání, žárové zinkování ponorem i nástřikem (metalizace), lakování mokrou cestou i práškovým lakováním (komaxit).

Produkty
  • ocelové konstrukce balkonů, ocelové konstrukce hal, ocelové konstrukce fotovoltaických elektráren, ocelový městský mobiliář, kovové schody

Topenářství Kolín, rozvody plynu, podlahové topení, montáž radiátorů, montáž kotlů všech typů.

Topenářství Kolín, rozvody plynu, podlahové topení, montáž radiátorů, montáž kotlů všech typů

Pronájem a přistavení kontejnerů na odpad Český Brod, kontejnerová doprava, objemný odpad.

Pronájem a přistavení kontejnerů na odpad Český Brod, kontejnerová doprava, objemný odpad

Související články
Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace

AMAKO, spol. s r.o.

Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace

Ocelové stožáry a ocelové sloupy jsou objekty, se kterými se setkáváme na každém kroku. Ačkoliv na první pohled nevypadají nijak sofistikovaně, musí splňovat celou řadu parametrů. Firma Amako, spol. s r.o. se výrobou ocelových sloupů, ocelových stožárů a sloupů veřejného osvětlení zabývá již od roku 1995. Nabízí široký sortiment a pyšní se možností výroby atypických sloupů a stožárů na míru.


Semafor, to nejsou jenom barevná světla. Bez kvalitního sloupu by byl k ničemu!

AMAKO, spol. s r.o.

Semafor, to nejsou jenom barevná světla. Bez kvalitního sloupu by byl k ničemu!

Jsou všude kolem nás. Stožáry, sloupy veřejného osvětlení, dopravní značky, sloupy semaforů, ale také reklamní stožáry, značky na železnici a jiné ocelové konstrukce. Běžní kolemjdoucí jejich kvalitě přílišnou pozornost nevěnují, ale přitom by to bez stožárů a sloupů šlo jen těžko. Potřebujete-li, aby váš dopravní či reklamní stožár, sloup či jiná ocelová konstrukce opravdu něco vydržela, obraťte se na AMAKO – vyrobí je pro vás přímo na míru a v té nejvyšší možné kvalitě.


Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády

ILTEGRO, spol. s r.o.

Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády

Podíváme se, co vlastně fasádní konstrukce společnosti ILTEGRO, spol. s r.o. představuje, jaké má výhody a kde se používá. Jedná se především o hliníkové profily, které jsou nosnou konstrukcí pro větrané fasády. Uplatnění najdou pro obytné domy, rodinné stavby, panelové byty, obchodní centra a pro mnohé další objekty. Velice snadno se přizpůsobí a mají variabilní možnosti použití.


Ocelové konstrukce pro jeřábové dráhy

Gantry Rail s.r.o.

Ocelové konstrukce pro jeřábové dráhy

Bez kovových konstrukcí se dnes v některých oborech jen těžko obejdeme. Potřeba jsou pro strojírenské, stavební i přepravní systémy. Pokud hledáte opravdu kvalitní ocelové konstrukce, pak je může pro Vás nabídnout firma Gantry Rail. Vyrábíme, dodáváme, svařujeme i montujeme ocelové konstrukce na míru.