construction cité + a.s.


Napajedelská 1552, Otrokovice 765 02
Společnost construction cité + a.s. poskytuje svým zákazníkům komplexní služby v oboru ocelových konstrukcí. Naše práce spočívá v poradenské činnosti, projekci, výrobě, povrchových úpravách a montážích všech typů konstrukcí od halových objektů, technologických konstrukcí pro energetiku a výrobní závody až po projekty v dopravním a mostním stavitelství. Zkušenosti s dodávkami a montážemi máme v mnoha zemích, kromě České republiky a Slovenska se jedná o Rakousko, Německo, Itálii, Dánsko, Švédsko a Polsko. Naši provozovnu naleznete na adrese Napajedelská 1552, Otrokovice.

Projekce, výroba, montáž:
- ocelové konstrukce
- ocelových konstrukcí
- opláštění
- haly, halové objekty
- technologické konstrukce pro energetiku a výrobní závody
- projekty v dopravním a mostním stavitelství.

Ve spolupráci se sesterskou firmou kovocité a.s. zajišťujeme komplexní protikorozní ochranu konstrukcí. Jedná se o tryskání, žárové zinkování ponorem i nástřikem (metalizace), lakování mokrou cestou i práškovým lakováním (komaxit).

Produkty
  • ocelové konstrukce balkonů, ocelové konstrukce hal, ocelové konstrukce fotovoltaických elektráren, ocelový městský mobiliář, kovové schody

Barvení, melírování, střihy nebo svatební a společenské účesy v Kadeřnický salon Durajová.

Barvení, melírování, střihy nebo svatební a společenské účesy v Kadeřnický salon Durajová

Údržba plochých střech Ostrava, kompletní údržba, záruční a pozáruční servis střech.

Údržba plochých střech Ostrava, kompletní údržba, záruční a pozáruční servis střech

Související články
Zakázková KOVOVÝROBA Herůfek vyrábí schody i velké ocelové konstrukce

KOVOVÝROBA Ing. Vladimír Herůfek

Zakázková KOVOVÝROBA Herůfek vyrábí schody i velké ocelové konstrukce

Chcete si nechat udělat schody a zábradlí na míru nebo naopak sháníte někoho spolehlivého na zámečnické práce? V těchto a mnoha dalších případech se obraťte na firmu KOVOVÝROBA Herůfek, která již téměř 20 let podniká v oboru kovovýroby. Firma vyrábí a montuje jak malé zakázky jako schody, zábradlí či vrata, ale její doménou jsou i velké ocelové konstrukce a haly. Firma KOVOVÝROBA Herůfek vám podle technické dokumentace zhotoví téměř cokoliv, a navíc za příznivou cenu. Dále firma nabízí stavební zámečnictví a další zámečnické práce.


Kvalitní český výrobce autobusových zastávek a čekáren

Čekárny - bus

Kvalitní český výrobce autobusových zastávek a čekáren

Zabýváme se jejich klasickou výrobou a specializujeme se na přesné a pečlivě stanovené požadavky zákazníka. Vyrábíme klasické typy, ale je zde možnosti i jakékoliv další úpravy. Provádíme i pozáruční servis včetně dodávky jakýchkoliv náhradních dílů. V tomto odvětví máme kompletní sortiment.


Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace

AMAKO, spol. s r.o.

Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace

Ocelové stožáry a ocelové sloupy jsou objekty, se kterými se setkáváme na každém kroku. Ačkoliv na první pohled nevypadají nijak sofistikovaně, musí splňovat celou řadu parametrů. Firma Amako, spol. s r.o. se výrobou ocelových sloupů, ocelových stožárů a sloupů veřejného osvětlení zabývá již od roku 1995. Nabízí široký sortiment a pyšní se možností výroby atypických sloupů a stožárů na míru.


Semafor, to nejsou jenom barevná světla. Bez kvalitního sloupu by byl k ničemu!

AMAKO, spol. s r.o.

Semafor, to nejsou jenom barevná světla. Bez kvalitního sloupu by byl k ničemu!

Jsou všude kolem nás. Stožáry, sloupy veřejného osvětlení, dopravní značky, sloupy semaforů, ale také reklamní stožáry, značky na železnici a jiné ocelové konstrukce. Běžní kolemjdoucí jejich kvalitě přílišnou pozornost nevěnují, ale přitom by to bez stožárů a sloupů šlo jen těžko. Potřebujete-li, aby váš dopravní či reklamní stožár, sloup či jiná ocelová konstrukce opravdu něco vydržela, obraťte se na AMAKO – vyrobí je pro vás přímo na míru a v té nejvyšší možné kvalitě.