Oční optika
G OPTIK s.r.o.

CZKOční optika

Oční optika

Oční optika ve Znojmě a Moravských Budějovicích, dioptrické brýle a kontaktní čočky

Dioptrické a sluneční brýle

Dioptrické a sluneční brýle

Dioptrické brýle pro dospělé a děti, sluneční brýle i s dioptrickou čočkou

Kontaktní čočky

Kontaktní čočky

Dioptrické kontaktní čočky v očních optikách ve Znojmě a Moravských Budějovicích


Moderní oční optika

Oční optika G OPTIK s.r.o. prodává široký sortiment, dioptrických a slunečních brýlí, brýlových obrub a kontaktních čoček. Zhotovíme brýle i dle předpisu od lékaře. Samozřejmostí je odborné poradenství, možnost vyšetření zraku a profesionální přístup vyškoleného personálu. Těšíme se na Vás v naší optice ve Znojmě a Moravských Budějovicích.

V naší oční optice prodáváme:
- brýlové obruby, plastová skla s antireflexem, multifokální skla, dioptrické brýle dámské, pánské a dětské, pouzdra na brýle, lupy, šňůrky, přípravky na čištění brýlí. Vybírat můžete z velkého množství slunečních brýlí, které je možné zhotovit i jako dioptrické.

Náš kvalifikovaný personál se Vám bude věnovat při výběru brýlí a zajistí celou řadu služeb, jako je odborné poradenství a servis brýlí. Individuální přístup ke každému zákazníkovi je naší prioritou. Přijďte k nám, zdarma Vám změříme počet dioptrií a zvolíme Vám brýle přesně na míru!

Přijďte si Vy vybrat z naší široké nabídky značkových brýlí. Přinášíme Vám široký výběr dioptrických i slunečních brýlí mnoha luxusních a vyhlášených značek. Prodáváme jen originály - Salvatore Ferragamo, Guess, Brendel, Joop, Talla, Caroline Abram, Trussardi, Gucci, Bvlgari, Calvin Klein, Harley Davidson, Maxmara, Gant, Mango, Ray Ban, Lacoste a mnoho dalších.

U nás naleznete ten nejlepší servis a služby pro Váš zrak. Svěřte své oči do naší profesionální péče, pomůžeme Vám zvolit korekci zraku na míru.


Slogan:

Kvalitní péče o váš zrak!


Obchodní značky:

Salvatore Ferragamo, Guess, Brendel, Joop, Talla, Caroline Abram


Katalog firem:    

Oční optiky

,  
Štítky:

Optika, měření zraku, dioptrické, sluneční brýle, kontaktní čočky Znojmo, Moravské Budějovice