CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

vladislavsuba@seznam.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 775 275 718

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Spáčilova 636/50
Brno-Černovice 618 00

Revize a školení s. r. o.

Firma revize a školení s.r.o. z Brna zajistí revize kotlů, plynovodu a tlakových nádob. Realizujeme také školení bezpečnosti práce a školení řidičů vysokozdvižných vozíků.

Na poli revize kotlů a odborné prohlídky kotelen provádíme kontroly středotlakých kotlů IV. třídy dle ČSN 070710. V této oblasti zajistíme provozní a vnitřní revize, zkoušky těsnosti a tlakové zkoušky a zároveň i školení obsluh. Zajišťujeme také odborné prohlídky nízkotlakých kotelen dle Vyhlášky 91/93 Sb. včetně školení obsluhy pro tento typ kotelen.

V oblasti revize a kontroly plynovodů a plynových zařízení se zaměřujeme na kontroly plynových přípojek, HUP, ale také vnitřních, venkovních, bytových a průmyslových plynovodů. Zajistíme revizi plynových kotelen, kotlů, bojlerů i sporáků. Můžeme se kompletně postarat o vedení revizní agendy objektů, jako jsou domy, byty, provozovny nebo průmyslové objekty.

Na poli revize tlakových nádob se zaměřujeme na revize výchozí, provozní a vnitřní. Provádíme také kontroly těsnosti a tlakové zkoušky a školení obsluh.

Realizujeme také školení řidičů vysokozdvižných vozíků a další manipulační techniky. Školení provádí certifikovaný lektor a školení je možné provést v našem školícím středisku nebo ve Vaší organizaci.

Provádíme školení řidičů na všechny druhy manipulační techniky třídy I, II a skupiny A, B, C, D, E, W1, W2, G, Z. Výsledkem školení může být mezinárodní nebo firemní průkaz VZV. Platnost oprávnění pro řidiče VZV je jeden rok.

Školíme také zaměstnance v oblasti Bezpečnosti práce a Požární ochrany. Proškolíme všechny Vaše zaměstnance dle platných předpisů, vyhodnotíme rizika na daném pracovišti a zpracujeme potřebnou dokumentaci, kterou je možné předložit při návštěvě kontrolních orgánů na pracovišti. V rámci požární ochrany začleníme firmu dle kritérií a na základě toho členění provedeme příslušná školení a zároveň vypracujeme příslušnou dokumentaci.

moreless
Informační zdroje

Ohřevná zařízení, armatury a potrubíPlynařské práceHasicí a požární technikaTlakové a expanzní nádobyKurzy pro firmy

SLOGAN: Revize a školení ušetří Váš čas a peníze

Štítky: Revize kotlů, plynovodu, tlakových nádob, bezpečnost práce, školení řidičů vysokozdvižných vozíků

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Školení zaměstnanců v oblasti  bezpečnosti práce a požární ochrany

Školení zaměstnanců v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany

Školení zaměstnanců na poli bezpečnosti práce a požární ochrany dle platných předpisů BOZP a PO provádí v okolí Brna firma Revize a školení s. r. o.

Odborné základní, rozšířené i opakované školení řidičů VZV a manipulační techniky, revize

Odborné základní, rozšířené i opakované školení řidičů VZV a ...

Základní, rozšířené a opakované školení řidičů VZV a manipulační techniky, revize a technické kontroly VZV zajistí společnost Revize a školení s.r.o. v Brně. Školení provádí certifikovaný lektor.Kontakty

Revize a školení s. r. o.
Spáčilova 636/50
Brno-Černovice 618 00
GPS: 49°11′7.91″ N, 16°38′26.12″ E

49°11′7.91″ N, 16°38′26.12″ E

QR kód firmy Revize a školení s. r. o.
WEBOVÁ STRÁNKA Revize a školení s. r. o.
Adresa

Adresa

Spáčilova 636/50
Brno-Černovice 618 00

vladislavsuba@seznam.cz
+420 775 275 718

Kontaktujte nás

captcha