MOJE LÉKÁRNIČKA s.r.o.


Společnost MOJE LÉKÁRNIČKA s.r.o. se zaměřuje na prodej správně vybavených lékárniček nejen do domácností, ale i do firem, škol, školek i na cesty. Na E-shopu prodává i ochranné pomůcky a vybavení první pomoci.

Zakoupit u nás můžete lékárničky v pevném textilním nebo plastovém obalu či v textilním obalu, který je navíc voděodolný. Také máme dřevěné i závěsné plechové.

K prodeji ale máme i přenosné kufříky.

Dále máme různé typy lékárniček, které se dělí dle využití, tedy vojenské, na cesty v podobě ledvinky či dokonce batohu, autolékárničky, do domácnosti či firemní a sportovní.


K dispozici máme i zvlášť výbavy do lékárniček, které se opět děli dle využití, tedy pro domácnosti, kanceláře a firmy, outdorové a na hory, pro sportoviště a staveniště. Máme zvlášť vybavení pro popáleniny či poranění očí, kdy je v balení obsažen i výplach očí.

Pro provozy máme předpřipravené zdravotnické výbavy dle bezpečnostních rizik a platné legislativy. Je možné si do výbavy přidat i zdravotnické pomůcky dle svého vlastního uvážení či doporučení lékaře.

Lze tedy zvlášť zakoupit jak obaly pro lékárničky, tedy prázdné, a samostatně vybavení, ale máme k dispozici samozřejmě i vybavené lékárničky, které jsou vhodné svým vybavením do firem, na cesty, kanceláří, domácností i do škol.

U nás zakoupíte první pomoc pro ošetření očí, roztoky, vhodné k výplachu očí či sterilní krytí k překrytí zasaženého oka.

Najdete u nás i autodoplňky, které ze zákona musíte mít v povinné výbavě v autě - autolékárničky, reflexní prvky, výstražné trojúhelníky a další.

K dispozici máme ochranné pomůcky, jako jsou roušky, respirátory, dezinfekční balíčky na cesty, gely či ubrousky. Dále máme vyšetřovací rukavice.

Pro doplnění lékárniček máme potřebný zdravotnický materiál k prodeji i samostatně.

Spokojený zákazník je naší prioritou, proto nejen rádi pomůžeme s výběrem, ale celkově Vám sestavíme lékárničku na míru.

Slogan:

Lékárnička pro každou příležitost

Štítky:

Lékárnička pro domácnosti, firmy, školy, na cesty, vybavení první pomoci, ochranné pomůcky, eshop

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Na eshopu zakoupíte kompletní vybavené domácí lékárničky či samostatné vybavení pro doplnění

Na eshopu zakoupíte kompletní vybavené domácí lékárničky či samostatné vybavení pro doplnění
Vše okolo lékárniček do domácností, jejich vybavení i samostatné obaly můžete zakoupit na eshopu společnosti MOJE LÉKÁRNIČKA s.r.o. Mějte vždy po ruce propriety pro první pomoc.

Plně vybavená lékárnička do firem, výrobních provozů i kanceláři až pro 15 osob

Plně vybavená lékárnička do firem, výrobních provozů i kanceláři až pro 15 osob
Na prodej plně vybavených lékárniček, které jsou vhodné do firem, výrobních průmyslových provozů i kanceláři, se zaměřuje společnost MOJE LÉKÁRNIČKA s.r.o. na svém eshopu.

Prodej vybavených lékárniček první pomoci pro sportovní oddíly, sportoviště či školní akce

Prodej vybavených lékárniček první pomoci pro sportovní oddíly, sportoviště či školní akce
Vybavené lékárničky či náhradní výbavu a ochranné pomůcky prodává na svém eshopu společnost MOJE LÉKÁRNIČKA s.r.o., které jsou vhodné na různá pracoviště i sportoviště.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MOJE LÉKÁRNIČKA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MOJE LÉKÁRNIČKA s.r.o.
www.moje-lekarnicka.cz
Adresa

Adresa

Zámostní 1155/27
Ostrava 710 00

info@moje-lekarnicka.cz
+420 608 975 852


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha