MOJE LÉKÁRNIČKA s.r.o.

CZKLékárničky pro firmy, školy i domácnosti

Společnost MOJE LÉKÁRNIČKA s.r.o. se zaměřuje na prodej správně vybavených lékárniček nejen do domácností, ale i do firem, škol, školek i na cesty. Na E-shopu prodává i ochranné pomůcky a vybavení první pomoci.

Lékárničky:
- v pevném textilním obalu
- plastové
- přenosné kufříky
- textilní - i voděodolné
- vojenské
- textilní na cesty - ledvinky či batohy
- závěsná plechová
- dřevěná
- autolékárničky

K dispozici máme i zvlášť výbavy do lékárniček:
- pro domácnost
- pro kanceláře
- ekonomy
- chemik
- popáleniny
- poranění očí
- outdoor a hory
- sportoviště
- staveniště

Pro provozy máme předpřipravené zdravotnické výbavy dle bezpečnostních rizik a platné legislativy. Je možné si do výbavy přidat i zdravotnické pomůcky dle svého vlastního uvážení či doporučení lékaře.

Lze tedy zvlášť zakoupit jak obaly pro lékárničky, tedy prázdné, a samostatně vybavení, ale máme k dispozici samozřejmě i vybavené lékárničky, které jsou vhodné svým vybavením do firem, na cesty, kanceláří, domácností i do škol.

U nás zakoupíte první pomoc pro ošetření očí, roztoky, vhodné k výplachu očí či sterilní krytí k překrytí zasaženého oka.

Najdete u nás i autodoplňky, které ze zákona musíte mít v povinné výbavě v autě - autolékárničky, reflexní prvky, výstražné trojúhelníky a další.

K dispozici máme ochranné pomůcky, jako jsou roušky, respirátory, dezinfekční balíčky na cesty, gely či ubrousky. Dále máme vyšetřovací rukavice.

Pro doplnění lékárniček máme potřebný zdravotnický materiál k prodeji i samostatně.

Spokojený zákazník je naší prioritou, proto nejen rádi pomůžeme s výběrem, ale celkově Vám sestavíme lékárničku na míru.


Slogan:

Lékárnička pro každou příležitost


Katalog firem:    

Ochranné pracovní pomůcky

,  

Zdravotnické pomůcky a materiál

,  
Štítky:

Lékárnička pro domácnosti, firmy, školy, na cesty, vybavení první pomoci, ochranné pomůcky, eshop