D2Manufacturing s.r.o.


B. Egermanna 305, Nový Bor 473 01
Hlavní činností firmy D2 Manufacturing je po celou dobu její historie (tzn. od roku 1991) přesná nástrojařská výroba a kovovýroba. Sídlíme v okrese Česká Lípa ve městě Nový Bor a poskytujeme komplexní služby od analýzy vyrobitelnosti, návrhu, výroby přes kompletaci až po servis a jsme tak schopní reflektovat specifické požadavky klientů. Kromě CNC obrábění a frézování, které tvoří největší část naší činnosti, se také zabýváme konvenčním obráběním (soustružením, broušením, hloubením, stříháním a řezáním). Součástí našeho výrobního programu je servis a úprava veškerého našeho sortimentu. Disponujeme moderním vybavením s důrazem na aktuální technologie a kvalifikované pracovníky. Jsme držitelem certifikátu managementu kvality ISO 9001:2016, který potvrzuje naše kvality v efektivním řízení podniku. Náš výrobní proces je pravidelně kontrolován a auditován, to vše s jediným cílem, a tím je spokojený zákazník.

Naše činnost:
- CNC obrábění
- svařování
- broušení na plocho
- elektroeroze

CNC obrábění
Specializujeme se na zakázkovou výrobu převážně se zaměřením na automotive. Kvůli rostoucím nárokům na flexibilitu celého výrobního procesu dbáme na neustálé zdokonalování konceptu integrované výroby, čehož jsou obráběcí centra hlavní součástí.
Svařování
Nabízíme svařování oceli, nerezi, hliníku a litiny. Jednou z našich činností je výroba a montáž ocelových konstrukcí a svařenců pro větší výrobní celky. Svařujeme a navařujeme metodami MIG/MAG a TIG/WIG.
Broušení na plocho
Broušení na plocho využíváme při finálním zpracování výrobků, abychom dosáhli přesných rozměrů, tvarů a drsnosti povrchu.
Elektroeroze
Díky elektroerozivnímu obrábění jsme schopni obrábět tvrdé materiály s velkou přesností. Při elektroerozivním obrábění se odebírá materiál drobnými elektrickými výboji mezi obrobkem a elektrodou, to zaručuje velkou přesnost provedení.

Najdete nás v Novém Boru na ulici B.Egermanna 305 v pracovní dny od 7, 00 hod. do 16, 30 hod.

Produkty
  • soustružení kovových materiálů, vystružování kovů, broušení kovů, frézování hliníku, tvarování hliníku, CNC obrábění
  • svařování vrat, svařování bran, svařování zábradlí, svařování schodišť, svařování regálů, opravy svařováním, svařování konstrukcí velkých hal, svářečské práce
  • konstrukce pro průmysl, kovové konstrukce, strojírenské práce, výroba kovových zařízení, výroba nástrojů
  • služby brusičů, broušení na plocho, broušení na kulato, broušení brusnými kotouči, povrchová úprava kovů
  • frézování na frézách, služby nástrojařské dílny, výroba jednoúčelových strojů, kalení kovových součástí, výroba nástrojů

Velkoobchod nátěrových hmot Olomouc, průmyslové barvy, fasádní barvy, malířské barvy, na dřevo.

Velkoobchod nátěrových hmot Olomouc, průmyslové barvy, fasádní barvy, malířské barvy, na dřevo

Návrhy a realizace okrasných zahrad Přerov, realizace rodinných zahrad i veřejného prostranství.

Návrhy a realizace okrasných zahrad Přerov, realizace rodinných zahrad i veřejného prostranství

Související články
Komponenty pro vzduchotechniku, kovovýroba, dělení materiálu i svařování ocelí

GIOMETAL s.r.o.

Komponenty pro vzduchotechniku, kovovýroba, dělení materiálu i svařování ocelí

To vše najdete ve firmě GIOMETAL s.r.o., která se zabývá výrobou a montáží vzduchotechnických komponentů, dále také výrobou spirálně vinutého potrubí (spiro potrubí). Poskytují služby jako je dělení materiálu pomocí CNC pálícího stroje, kovovýrobu od kusových individuálních požadavků zákazníků, svařování oceli a nerez ocelí. Zajistí také výrobu výlisků.


Zakázková KOVOVÝROBA Herůfek vyrábí schody i velké ocelové konstrukce

KOVOVÝROBA Ing. Vladimír Herůfek

Zakázková KOVOVÝROBA Herůfek vyrábí schody i velké ocelové konstrukce

Chcete si nechat udělat schody a zábradlí na míru nebo naopak sháníte někoho spolehlivého na zámečnické práce? V těchto a mnoha dalších případech se obraťte na firmu KOVOVÝROBA Herůfek, která již téměř 20 let podniká v oboru kovovýroby. Firma vyrábí a montuje jak malé zakázky jako schody, zábradlí či vrata, ale její doménou jsou i velké ocelové konstrukce a haly. Firma KOVOVÝROBA Herůfek vám podle technické dokumentace zhotoví téměř cokoliv, a navíc za příznivou cenu. Dále firma nabízí stavební zámečnictví a další zámečnické práce.


Výroba speciálních spojovacích materiálů a dalších kovových dílů

LAGUS s.r.o.

Výroba speciálních spojovacích materiálů a dalších kovových dílů

Firma Lagus s.r.o. se zabývá výrobou speciálních spojovacích materiálů a různých kovových dílů a to nejenom pro automobilový průmysl, ale díly se dají běžně použít v jakémkoliv dalším odvětví průmyslu nebo v jiných oblastech. Šrouby, matice, nýty, závitové tyče, závlačky, podložky, vruty, závitořezné šrouby, péra, kolíky či šrouby do plechu se zkrátka potřebují v jistých oblastech výroby každý den.


Snížení hluku ve výrobě od českého dodavatele s dlouholetou tradicí

ROMAn s.r.o.

Snížení hluku ve výrobě od českého dodavatele s dlouholetou tradicí

Silné zvuky nemají vhodné působení na lidské zdraví. Lidé, kteří v tom žijí, vědí svoje a měnili by za klidné prostředí okamžitě. Lépe, než stěhováním, jde hluk řešit odhlučněním. A o to se postará společnost ROMAn s.r.o., která odhlučnění provádí již od roku 1992.