B. Egermanna 305
Nový Bor 473 01
tel.: +420 487 725 067
email: manufacturing@d2g.cz

KONTAKT
VíCE >

CNC obrábění, svařování broušení na plocho, elektroeroze, kovovýroba, nástrojařská výroba, Nový Bor

+
DALŠÍ
FOTKY
Hlavní činností firmy D2 Manufacturing je po celou dobu její historie (tzn. od roku 1991) přesná nástrojařská výroba a kovovýroba. Sídlíme v okrese Česká Lípa ve městě Nový Bor a poskytujeme komplexní služby od analýzy vyrobitelnosti, návrhu, výroby přes kompletaci až po servis a jsme tak schopní reflektovat specifické požadavky klientů. Kromě CNC obrábění a frézování, které tvoří největší část naší činnosti, se také zabýváme konvenčním obráběním (soustružením, broušením, hloubením, stříháním a řezáním). Součástí našeho výrobního programu je servis a úprava veškerého našeho sortimentu. Disponujeme moderním vybavením s důrazem na aktuální technologie a kvalifikované pracovníky. Jsme držitelem certifikátu managementu kvality ISO 9001:2016, který potvrzuje naše kvality v efektivním řízení podniku. Náš výrobní proces je pravidelně kontrolován a auditován, to vše s jediným cílem, a tím je spokojený zákazník.

Naše činnost:
- CNC obrábění
- svařování
- broušení na plocho
- elektroeroze

CNC obrábění
Specializujeme se na zakázkovou výrobu převážně se zaměřením na automotive. Kvůli rostoucím nárokům na flexibilitu celého výrobního procesu dbáme na neustálé zdokonalování konceptu integrované výroby, čehož jsou obráběcí centra hlavní součástí.
Svařování
Nabízíme svařování oceli, nerezi, hliníku a litiny. Jednou z našich činností je výroba a montáž ocelových konstrukcí a svařenců pro větší výrobní celky. Svařujeme a navařujeme metodami MIG/MAG a TIG/WIG.
Broušení na plocho
Broušení na plocho využíváme při finálním zpracování výrobků, abychom dosáhli přesných rozměrů, tvarů a drsnosti povrchu.
Elektroeroze
Díky elektroerozivnímu obrábění jsme schopni obrábět tvrdé materiály s velkou přesností. Při elektroerozivním obrábění se odebírá materiál drobnými elektrickými výboji mezi obrobkem a elektrodou, to zaručuje velkou přesnost provedení.

Najdete nás v Novém Boru na ulici B.Egermanna 305 v pracovní dny od 7, 00 hod. do 16, 30 hod.
VÍCE

Zařazení do katalogu:

Brusičské práce
Řemesla, Služby
, Nástrojářské práce
Řemesla, Výroba
WEBOVÁ STRÁNKA D2Manufacturing s.r.o.

WEBOVÁ STRÁNKA

WEBOVÁ STRÁNKA D2Manufacturing s.r.o.

https://d2manufacturing.cz

D2Manufacturing s.r.o.
B. Egermanna 305
Nový Bor
473 01

Telefon:
+420 487 725 067
Email:
Web:
IČ: 44567871
DIČ: CZ44567871
Okres: Česká Lípa
Právní forma společnost s r. o.
Obrat: neudáno
Počet zaměstnanců: neudáno
VÍCE