Tyršova 438
Benešov 256 01
tel.: +420 605 291 622
email: tjsokolbenesov@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >

Sokol, Benešov, kuželkářský oddíl, sport, sokolství, tělocvičná jednota

Volejbalový klub, hala, Tělocvičná jednota Sokol Benešov +
DALŠÍ
FOTKY
Tělocvičná jednota Sokol Benešov je součástí celonárodního sdružení Sokola, který přináší sport pro každého, bez rozdílu věku a příjmu. Rozvíjí tělesnou zdatnost svých členů i ostatních. Pohyb považuje za součást zdravého životního stylu. Sokol je vlastenecký v nejlepším slova smyslu. Své členy vede k lásce k rodné zemi a k úctě k duchovnímu dědictví našeho národa. Sokolové jsou aktivní silou ve své obci, hybatelem sportovních a kulturních aktivit. Jsou hrdi na svou vlastní tradici, kterou drží v úctě. Sokol usiluje o celkový rozvoj osobnosti člověka. Vede své členy ke spravedlivému a čestnému jednání, k aktivitě, samostatnosti a schopnosti pomáhat. Přitom vychází z odkazu Miroslava Tyrše a Jindřicha Fügnera.

Tělocvičná jednota Sokol Benešov Vás ráda přivítá v oddílu kuželek nebo ve volejbalovém klubu.

Na úvod trochu z historie kuželníků a kuželen v Benešově. Kuželníky byly skoro u každé hospody. Na počátku se hrály různé zábavné hry a soutěže. Oddíl kuželek vstoupil do benešovského Sokola v roce 1949 v rámci sjednocení sportovních sdružení. Díky podpoře města se podařilo zakoupit plány na výstavbu nového, již čtyřdráhového kuželníku, který se slavnostně otevíral na konci prázdnin 1969. V průběhu let se kuželkářský klub zúčastnil mnoha státních i mezinárodních soutěží. Kuželkářský oddíl pořádá různé akce pro školy, mládež, registrované hráče z celé republiky i širokou veřejnost, tak aby se mohli s tímto sportem seznámit všichni ti co o něm nic moc nevědí a chtěli by to zkusit, ale i ti, kterým je tento sport víc než jen obyčejným sportovním odvětvím.
Jsme rádi že si tento sport v našem městě zachoval svoji tradici i ve třetím tisíciletí, že může v letošním roce slavit 60. výročí založení klubu a doufáme že i budoucnost bude našemu oddílu nakloněna aspoň tak jako doposud.

Sokolství vzniká za podmínek, kdy se členové, cvičitelé, trenéři a činovníci přihlásí k jeho morálním hodnotám a prosazují je podle svých možností ve své každodenní činnosti pro tělocvičnou jednotu, župu či obec. Tělovýchovná jednota Sokol Benešov má sídlo na ulici Tyršova 438, Benešov.
VÍCE

Zařazení do katalogu:

WEBOVÁ STRÁNKA Tělocvičná jednota Sokol Benešov

WEBOVÁ STRÁNKA

WEBOVÁ STRÁNKA Tělocvičná jednota Sokol Benešov

https://www.kuzelky-benesov.cz/

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Kuželkářský a volejbalový oddíl s tradicí, Sokol Benešov

Kuželkářský a volejbalový oddíl s tradicí, Sokol Benešov

Sport pro každého. Buď aktivní a žij zdravě v každém věku. Tělocvičná jednota Sokol Benešov Tě ráda přivítá v oddílu kuželek nebo ve volejbalovém klubu.

VÍCE MICROSITE


Tělocvičná jednota Sokol Benešov
Tyršova 438
Benešov
256 01

Telefon:
+420 605 291 622
Email:
Web:
IČ: 70892032
Okres: Benešov
Právní forma ostatní
Obrat: neudáno
Počet zaměstnanců: neudáno
VÍCE

OBRÁZKY

left right

Volejbalový klub, hala, Tělocvičná jednota Sokol Benešov


Volejbalový klub, hala, Tělocvičná jednota Sokol Benešov