GlobShop s.r.o.


Společnost GlobShop s.r.o. se sídlem ve Vsetíně se specializuje na prodej bezpečnostních značení a cedulí. Dále se zabýváme požární ochranou, prodejem hasících přístrojů a hlásičů. Zaměřujeme se i na zabezpečovací a kamerové systémy, které slouží k ochraně budov a majetku.

Působíme po celé České republice, ale především ve Zlínském kraji.

Pro právnické, fyzické i soukromé osoby dodáváme veškeré výrobky nutné k dodržení BOZP, k ochraně majetku, budov i zdraví osob.

Máme velký výběr bezpečnostních a únikových tabulek a cedulek a dalšího značení. Vše je v souladu se zákonem o bezpečnosti práce na pracovištích. Jedná se například o ADR, elektro, podlahové či dopravní značení. Dále barvy a pigmentové značení, protiskluzové prostředky, domovní čísla i cedule, pokyny ke strojům. Pro dobrou viditelnost máme k dispozici fotoluminescenční tabulky. V sortimentu se nachází i ochranné prvky a zábrany.

Zakoupíte u nás i ochranné prostředky, jako jsou pepřové spreje, paralyzéry a teleskopické obušky.

Při ochraně majetku a budov jistě oceníte kamerové a zabezpečovací systémy a fotopasti. Dále k zabezpečení automobilů, autoalarmy či výstražná světla.

Nejen do firem, ale i do domácnosti oceníte detektory CO a jiných plynů. Nebo se Vám bude hodit elektrické digitální dveřní kukátko?

Naší specializací je i protipožární ochrana. U nás seženete různé typy detektorů požáru či kouře. Dále můžete zakoupit sněhové, pěnové i práškové hasící přístroje, deky či koule, které lze umístit kdekoliv poblíž rizika vzniku požáru, například u elektrických rozvaděčů. Koule jsou vhodná k hašení tvrdých hořlavých látek, kapalných hořlavých materiálů i požáry způsobené plyny. Samozřejmostí je únikové signalizační osvětlení.

Potřebujete-li spolehlivého partnera, který by se Vám postaral o kompletní bezpečnost ve firmě či doma, obraťte se na nás.

Štítky:

požární ochrana, zabezpečovací a kamerové systémy, fotopasti Vsetín, hlásiče a detektory požáru

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Prodej bezpečnostních tabulek a značení, i fotoluminescenční, pro firmy a výrobny

Prodej bezpečnostních tabulek a značení, i fotoluminescenční, pro firmy a výrobny
Pro Vaši firmu zajistí dodávku a prodej bezpečnostních tabulek a značení, které vyžaduje zákon, společnost GlobShop se sídlem ve Vsetíně, působící převážně ve Zlínském kraji a po celé Čr.

Vše potřebné pro požární ochranu – detektory kouře a požáru, hasicí přístroje i s příslušenstvím

Vše potřebné pro požární ochranu – detektory kouře a požáru, hasicí přístroje i s příslušenstvím
Sortiment potřebný pro požární ochranu dodává společnost GlobShop s.r.o. se sídlem ve Vsetíně. Na eshopu firmy najdete detektory kouře a požáru, hasicí přístroje i s potřebným příslušenstvím.

Velký výběr bezpečnostních systémů a kamer, dále fotopastí i čidel – prodej na eshopu

Velký výběr bezpečnostních systémů a kamer, dále fotopastí i čidel – prodej na eshopu
Prodej bezpečnostních systémů, kamer, fotopastí i čidel a dalšího zboží na svém eshopu poskytuje společnost GlobShop s.r.o. se sídlem ve Vsetíně, působící především ve Zlínském kraji.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GlobShop s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
GlobShop s.r.o.
www.globshop.cz
Adresa

Adresa

Smetanova 841
Vsetín 755 01

info@globshop.cz
+420 733 524 930


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha