GlobShop s.r.o.


Společnost GlobShop s.r.o. se sídlem ve Vsetíně se specializuje na prodej bezpečnostních značení a cedulí. Dále se zabýváme požární ochranou, prodejem hasících přístrojů a hlásičů. Zaměřujeme se i na zabezpečovací a kamerové systémy, které slouží k ochraně budov a majetku.

Působíme po celé České republice, ale především ve Zlínském kraji.

Pro právnické, fyzické i soukromé osoby dodáváme veškeré výrobky nutné k dodržení BOZP, k ochraně majetku, budov i zdraví osob.

Máme velký výběr bezpečnostních a únikových tabulek a cedulek a dalšího značení. Vše je v souladu se zákonem o bezpečnosti práce na pracovištích. Jedná se například o ADR, elektro, podlahové či dopravní značení. Dále barvy a pigmentové značení, protiskluzové prostředky, domovní čísla i cedule, pokyny ke strojům. Pro dobrou viditelnost máme k dispozici fotoluminescenční tabulky. V sortimentu se nachází i ochranné prvky a zábrany.

Zakoupíte u nás i ochranné prostředky, jako jsou pepřové spreje, paralyzéry a teleskopické obušky.

Při ochraně majetku a budov jistě oceníte kamerové a zabezpečovací systémy a fotopasti. Dále k zabezpečení automobilů, autoalarmy či výstražná světla.

Nejen do firem, ale i do domácnosti oceníte detektory CO a jiných plynů. Nebo se Vám bude hodit elektrické digitální dveřní kukátko?

Naší specializací je i protipožární ochrana. U nás seženete různé typy detektorů požáru či kouře. Dále můžete zakoupit sněhové, pěnové i práškové hasící přístroje, deky či koule, které lze umístit kdekoliv poblíž rizika vzniku požáru, například u elektrických rozvaděčů. Koule jsou vhodná k hašení tvrdých hořlavých látek, kapalných hořlavých materiálů i požáry způsobené plyny. Samozřejmostí je únikové signalizační osvětlení.

Potřebujete-li spolehlivého partnera, který by se Vám postaral o kompletní bezpečnost ve firmě či doma, obraťte se na nás.

Štítky:

požární ochrana, zabezpečovací a kamerové systémy, fotopasti Vsetín, hlásiče a detektory požáru

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Velký výběr bezpečnostních systémů a kamer, dále fotopastí i čidel – prodej na eshopu

Velký výběr bezpečnostních systémů a kamer, dále fotopastí i čidel – prodej na eshopu
Prodej bezpečnostních systémů, kamer, fotopastí i čidel a dalšího zboží na svém eshopu poskytuje společnost GlobShop s.r.o. se sídlem ve Vsetíně, působící především ve Zlínském kraji.

Prodej bezpečnostních tabulek a značení, i fotoluminescenční, pro firmy a výrobny

Prodej bezpečnostních tabulek a značení, i fotoluminescenční, pro firmy a výrobny
Pro Vaši firmu zajistí dodávku a prodej bezpečnostních tabulek a značení, které vyžaduje zákon, společnost GlobShop se sídlem ve Vsetíně, působící převážně ve Zlínském kraji a po celé Čr.

Vše potřebné pro požární ochranu – detektory kouře a požáru, hasicí přístroje i s příslušenstvím

Vše potřebné pro požární ochranu – detektory kouře a požáru, hasicí přístroje i s příslušenstvím
Sortiment potřebný pro požární ochranu dodává společnost GlobShop s.r.o. se sídlem ve Vsetíně. Na eshopu firmy najdete detektory kouře a požáru, hasicí přístroje i s potřebným příslušenstvím.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GlobShop s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
GlobShop s.r.o.
www.globshop.cz
Adresa

Adresa

Smetanova 841
Vsetín 755 01

info@globshop.cz
+420 733 524 930


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha