GlobShop s.r.o.

CZKBezpečnostní značení a tabule

Společnost GlobShop s.r.o. se sídlem ve Vsetíně se specializuje na prodej bezpečnostních značení a cedulí. Dále se zabýváme požární ochranou, prodejem hasících přístrojů a hlásičů. Zaměřujeme se i na zabezpečovací a kamerové systémy, které slouží k ochraně budov a majetku.

Působíme po celé České republice, ale především ve Zlínském kraji.

Pro právnické, fyzické i soukromé osoby dodáváme veškeré výrobky nutné k dodržení BOZP, k ochraně majetku, budov i zdraví osob.

Máme velký výběr bezpečnostních a únikových tabulek a cedulek a dalšího značení. Vše je v souladu se zákonem o bezpečnosti práce na pracovištích. Jedná se například o ADR, elektro, podlahové či dopravní značení. Dále barvy a pigmentové značení, protiskluzové prostředky, domovní čísla i cedule, pokyny ke strojům. Pro dobrou viditelnost máme k dispozici fotoluminescenční tabulky. V sortimentu se nachází i ochranné prvky a zábrany.

Zakoupíte u nás i ochranné prostředky, jako jsou pepřové spreje, paralyzéry a teleskopické obušky.

Při ochraně majetku a budov jistě oceníte kamerové a zabezpečovací systémy a fotopasti. Dále k zabezpečení automobilů, autoalarmy či výstražná světla.

Nejen do firem, ale i do domácnosti oceníte detektory CO a jiných plynů. Nebo se Vám bude hodit elektrické digitální dveřní kukátko?

Naší specializací je i protipožární ochrana. U nás seženete různé typy detektorů požáru či kouře. Dále můžete zakoupit sněhové, pěnové i práškové hasící přístroje, deky či koule, které lze umístit kdekoliv poblíž rizika vzniku požáru, například u elektrických rozvaděčů. Koule jsou vhodná k hašení tvrdých hořlavých látek, kapalných hořlavých materiálů i požáry způsobené plyny. Samozřejmostí je únikové signalizační osvětlení.

Potřebujete-li spolehlivého partnera, který by se Vám postaral o kompletní bezpečnost ve firmě či doma, obraťte se na nás.


Katalog firem:    

Dopravní značky, směrovky a tabule

,  

Elektronické zabezpečovací systémy a příslušenství

,  

Hasicí a požární technika

,  

Kontrolní a bezpečnostní zařízení

,  
Štítky:

požární ochrana, zabezpečovací a kamerové systémy, fotopasti Vsetín, hlásiče a detektory požáru