CARTINT, s.r.o.
Tónování autoskel Uherské Hradiště


Společnost CARTINT v regionu Uherské Hradiště a Uherský Brod a v dalších částech Moravy zajišťuje tónování autoskel bez demontáže a aplikuje autofolie i ochranné fólie na karoserie vozidel.

Aplikujeme i okenní fólie na skla budov - termoizolační, bezpečnostní či protisluneční folie.
Dodáváme bezpečnostní skla na budovy a tónujeme skla na objektech.

Provozovna:
-Zlín-Louky, Pod Šternberkem 306.

Pro soukromé osoby i firmy nabízíme rychlou změnu designu vozidel díky aplikaci wrap folie - převlékací folie na karoserii vozidla. Tyto folie plní ochranou funkci, původnímu laku tak nehrozí poškrábání ani vyblednutí.
Jedná se o 3D folie, kterými lze potáhnout celou karoserii nebo jen její část - použitelné jsou u různých dopravních prostředků.

Nabízíme tónování autoskel, kdy není nutná demontáž skla.
Používané autofólie zvyšují odolnost skla proti odření i poškrábání, mají dlouhou životnost a nemění barvu, zajistí ochranu proti UV záření, snižují možnost oslnění řidiče.

Bezpečnostní okenní folie nabízíme v čirém provedení i jako protisluneční v různých odstínech. Snižují riziko poranění při rozbití skla, brání zlodějům dostat se do objektu apod. Použití je vhodné pro prosklené stěny či dveře např. v průmyslových provozech, školách, školkách.

Protisluneční reflexivní fólie používáme tam, kde potřebujeme minimalizovat prostup tepla do budovy okny, výhodou fólií je, že jsou zvenku neprůhledné, zároveň tedy zajistí Vaše soukromí.

Tepelně izolační, solární reflexivní fólie do interiéru, které se aplikují zevnitř se využívají tam, kde je třeba minimalizovat náklady na vytápění. Izolační fólie můžete zvolit v čirém provedení i barevné varianty.

Montážní dílna:
-Zlín-Louky, Pod Šternberkem 306, areál Zlínprojekt.

Štítky:

tonování autoskel, autofolie, bezpečnostní, termoizolační folie Uherské Hradiště, Uherský Brod

POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CARTINT, s.r.o. Tónování autoskel Uherské Hradiště
WEBOVÁ STRÁNKA
CARTINT, s.r.o.
www.cartint.cz
Adresa

Adresa

Uherské Hradiště
Uherské Hradiště 686 01

cartint@cartint.cz
+420 603 232 700


Najdete nás také zde:

InstagramARES
captcha