GABAS - stavební společnost s.r.o.


Hlavní náplní společnosti GABAS – stavební společnost s.r.o. je poskytování služeb v oblasti stavitelství. Jsme rozvíjející se stavební firma působící na celém území ČR. Nabízíme Vám rekonstrukce, přestavby, základové desky, výrobu dřevostaveb, realizaci topných systémů a v neposlední řadě zemní práce.

Veškeré práce zajišťujeme vlastními zaměstnanci a trvale spolupracujícími řemeslníky. Preferujeme seriózní individuální přístup ke všem zákazníkům a investorům a vždy hledáme vyhovující řešení pro Vás. Činnost firmy je založena na dlouholetých zkušenostech vedoucích pracovníků firmy v oboru.

Naše činnost:

- rekonstrukce a přestavby
- základové desky - základové desky realizujeme na klíč a to od prvotní konzultace se zákazníkem a přípravy realizační dokumentace až po finální betonáž desky. Zaručujeme rychlou a zároveň přesnou výstavbu.
- dřevostavby - realizujeme výstavbu dřevostaveb stavebním systémem STEICO. Konstrukční systém STEICO poskytuje řadu výhod – je jednoduchý, efektivní, trvanlivý a bezpečný s dokonale sladěnými komponenty.
- topné systémy - Instalujeme topné systémy MAXECO – moderní, zdravý a úsporný zdroj tepla, který má široké využití pro rodinné domy, průmyslové a hospodářské stavby. 
- zemní práce.

Sídlíme ve Vratimově na adrese Frýdecká 819/44.

Štítky:

rekonstrukce, přestavby, základové desky, zemní práce

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA GABAS - stavební společnost s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
GABAS - stavební společnost s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Frýdecká 819/44
Vratimov 739 32

gabas.sro@gmail.com
+420 725 017 786


Najdete nás také zde:

ARES
captcha