Malířství Jiří Klement


Merhautova 941/57, Brno - Černá Pole 613 00
Pokud hledáte profesionální a spolehlivou firmu, která se zabývá malířstvím a natěračstvím v Brně a okolí, pak jste na správném místě. Malířství Jiří Klement je vaším ideálním partnerem pro všechny druhy malování a natěračských prací. Ať už potřebujete vymalovat byt, kancelář, halu, nebo zrenovovat fasádu, dveře, okna, radiátory, trubky, parkety, my vám to uděláme rychle, kvalitně a za rozumnou cenu.

Malířství Jiří Klement má dlouholeté zkušenosti v oboru malířství. Už od roku 1991 nabízíme v Brně malířské a natěračské práce. Máme bohaté zkušenosti s malováním interiérů i exteriérů. Používáme kvalitní materiály a moderní technologie. Zajišťujeme také lakýrnické práce - lakování dveří, oken, nátěry radiátorů, trubek, fasád, broušení parket a jejich lakování.

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme nezávaznou cenovou nabídku a poradíme vám s výběrem vhodných barev a materiálů. S Malířstvím Jiří Klement budete spokojeni. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Produkty
  • výmalba pokojů, lepení nástěnných samolepek, aplikace tapet, broušení a škrábání omítek, nátěry oken a dveří, drobné zednické práce

Obráběné díly a komponenty pro textilní stroje a textilní průmysl.
Vysoká kvalita výrobků a efektivní řízení výroby na CNC strojích.

Ambulantní léčba hemoroidů a análních trhlin.


Související články
Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Zednictví Jiří Pokorný Znojmo

Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Přemýšlíte nad výstavbou nového domu nebo rekonstrukcí toho stávajícího? Možná se vaše úvahy brzy přenesou z pouhého zamyšlení se ke snaze o konkrétní realizaci. Pak se dostanete k náročnému úkolu – vybrat kvalitní a spolehlivou stavební firmu s odpovídající cenovou politikou, která se o vše postará za vás. My jsme vám ji našli – Zednictví Pokorný působí na trhu řadu let, má za sebou spoustu referencí i spokojených zákazníků a nabízí zednické, stavební a bourací práce a další řemeslnické práce.


Zhotovení železobetonových monolitických stropů a další zednické, stavební a bourací práce

Zednictví Jiří Pokorný Znojmo

Zhotovení železobetonových monolitických stropů a další zednické, stavební a bourací práce

Firma Stavebnictví Pokorný s oblastí působnosti v širokém okolí jižní Moravy vyniká svými mnohaletými zkušenostmi v oblasti stavebnictví. Poskytuje zednické, stavební a bourací práce různého druhu. Zaměřuje se také na kompletní zhotovení železobetonových monolitických stropů. Disponuje stavebním lešením značky PERI UP, které nabízí k zapůjčení.


Malířské a tapetářské práce bez starostí zajistí firma Kapitán Praha

Kapitán Praha s.r.o.

Malířské a tapetářské práce bez starostí zajistí firma Kapitán Praha

Malování a tapetování patří k žádaným službám, které podporují design a čistotu interiéru. Proto není důležitý pouze výběr barev na stěny či motivů tapet, ale také výběr řemeslníků, kteří malování a tapetování interiérů mají v malíčku. A v tomto směru se můžete v každém případě spolehnout na firmu Kapitán Praha s.r.o.


Stavební, obchodní a přepravní činnost

TRANS-REGION-STAV s.r.o.

Stavební, obchodní a přepravní činnost

Vodohospodářské a průmyslové stavby vyžadují profesionalitu a mnohaleté zkušenosti s použitím moderní technologie. K tomu přičtěte nákup materiálů, jako jsou lepidla, tmely, ochranné nátěry a mnohé další a dostanete se k firmě poskytující všechny zmíněné služby TRANS-REGION-STAV s.r.o. se sídlem v Chomutově.