ADAMS - PRŮMYSLOVÉ TECHNOLOGIE s.r.o.


Nádražní 601/159, Ostrava - Přívoz 702 00
Telefon: +420 775 098 513

Naše společnost se zaměřuje na zakázkovou zámečnickou výrobu a vývoj a výrobu jednoúčelových zařízení a přípravků. V současné době Vám k výše uvedeným činnostem můžeme nabídnout také služby v oblasti 3D tisku. Zabýváme se zakázkovou i sériovou výrobou od návrhu až po finální výrobek a výrobní dokumentaci. V rámci kovovýroby zajišťujeme i strojní obrábění, jako je soustružení a frézování. Finální výrobky dodáváme včetně  povrchové úpravy dle Vašeho přání, jako je práškové nebo mokré lakování, zinkování a další. V rámci vývoje a výroby se především věnujeme výrobě zařízení pro testování kabelových svazků. Dále návrhu a výrobě manipulačních zařízení a přípravků pro ustavení dílů, nebo materiálu do správné polohy. Samozřejmě dokážeme navrhnout i další zařízení dle Vašich přání a potřeb. Realizace probíhá od samotného návrhu až po finální realizaci. Při vývoji prototypů využíváme 3D tisk metodou FDM v jehož případě je díl „tisknut“ kladením jedné vrstvy materiálu na druhou. Tato metoda je vhodná především pro prototypové díly nebo součásti, které nejsou příliš mechanicky namáhané. Pokud potřebujete něco vytisknout a nemáte vhodné vybavení, neváhejte se na nás obrátit, a to i v případě, že nemáte 3D model. Vše jsme schopni vyřešit i na dálku.

Naše služby:

Zámečnické práce - kovovýroba

- stavební zámečnické prvky, jako jsou brány, vrata, zábradlí, žebříky, plošiny a další;

- průmyslové zámečnictví – manipulační, přípravné a jiné speciální vozíky, skladovací regály, podpěrné sloupy, technologické plošiny, konstrukce přístřešků, speciální přípravky

- vybavení skladů – rol kontejnery, manipulační vozíky, přepravní podvozky, záchytné vany a další

- designové prvky

- soustružení a frézování

3D tisk na zakázku 

- k tisku využíváme tiskárny Ultimaker. Maximální rozměry dílu jsou 223 x 223 x 205 mm.Najdete nás v Ostravě na ulici Nádražní 601/159.

IČ: 04507941
DIČ: CZ04507941
Okres: Ostrava-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: 5 mil. až 10 mil. Kč
Kontaktní osoba: Adam Skopal

Telefon:
+420 775 098 513

Email:
adam.skopal@adamspt.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Adam Skopal
funkce: jednatel
email: adam.skopal@adamspt.cz


GPS: 49°50′59.32″ N, 18°16′31.33″ E

QR kód firmy ADAMS - PRŮMYSLOVÉ TECHNOLOGIE s.r.o.

Výroba nábytku na míru, kuchyně, ložnice, vestavěné skříně, dětské pokoje.

Výroba nábytku na míru, kuchyně, ložnice, vestavěné skříně, dětské pokoje

Dodavatel, výrobce švestkových povidel - vítěz D-testu.
Kvalitní švestková povidla s výraznou chutí - nedoslazovaná, z vyzrálých švestek.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Demontovatelné protihlukové kabiny s jednoduchou manipulací (bez ohledu na jejich velikost)

ROMAn s.r.o.

Demontovatelné protihlukové kabiny s jednoduchou manipulací (bez ohledu na jejich velikost)

Zvýšená hladina hluku je pro lidský organismus velmi škodlivá, a proto je třeba věnovat jí patřičnou pozornost. Problematikou odhlučnění se již od roku 1992 zabývá společnost ROMAn s.r.o., která dokáže pomocí certifikovaných RS panelů vytvořit řešení pro průmyslové podniky, stavební společnosti i rodinné domy. Zvláště žádané jsou demontovatelné protihlukové kabiny.


Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Stavoklima Liberec, s.r.o.

Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Vzduchotechnika jako zařízení pro úpravu a rozvod vzduchu do budov a místností a její účelem je nasávání venkovního vzduchu a jeho filtrace s následným odváděním vzduchu z vnitřních prostorů. O dodávku vzduchotechniky včetně montáže se postará firma Stavoklima Liberec, s.r.o.


Výroba a prodej manipulační techniky a vybavení pro firmy

Kovo Praktik s.r.o.

Výroba a prodej manipulační techniky a vybavení pro firmy

Manipulační technika a kvalitní vybavení firem patří k žádaným produktům společností, které pracují v různých oblastech průmyslu a výroby. Každý uživatel proto uvítá moderní řešení z kvalitních materiálů za použití špičkové technologie. O vaši spokojenost se v tomto směru postará firma Kovo Praktik s.r.o.


Profesionální technologie pro zpracování obilovin a výrobu krmných směsí

AGROING BRNO s.r.o.

Profesionální technologie pro zpracování obilovin a výrobu krmných směsí

Přírodní bohatství se neskrývá pouze v našich lesích, ale najít jej můžeme i na polích. Zemědělství je obor, který si stále drží své zázemí a i v tomto odvětví je neustále co zlepšovat. Proto se naše firma AGROING BRNO s.r.o. specializuje na profesionální technologie pro zpracování obilovin a následnou výrobu krmných směsí. Snažíme se zemědělství novodobou technologií pomáhat a rozvíjet tuto oblast kupředu.