KYSELA Hutní materiál, s.r.o.


Rudolfovská 109, České Budějovice 370 01
Společnost KYSELA Hutní materiál, s.r.o. se zabývá prodejem prodejem hutního materiálu a kompletním servisem spojeným s realizací zakázek. Nabídku hutního materiálu tvoří válcované profily (I, IPE, U, UPE, L, HEA, HEB), ocel plochá, kruhová, betonářská a čtvercová, uzavřené profily (jäkl), trubky černé, plechy černé a trapézové, sítě do betonu KARI, podlahové rošty, pletiva.

Naším cílem je nejen kvalita, rychlost a pružnost dodávek za výhodných cenových podmínek, ale i dosahování co nejkvalitnější úrovně služeb v oblasti prodeje hutního materiálu. Mezi tyto služby patří odvoz materiálu, profesionální zpracovávání řezných plánů, další zpracování válcovaných profilů (úhlové řezání na pásové pile, vrtání, sváření apod.) a poradenství v této oblasti.

Naše firma má v jihočeském regionu již dlouholetou tradici a široké portfolio spokojených zákazníků a v současnosti vykazuje stále stoupající ekonomické ukazatele.

Naši provozovnu naleznete na adrese Rudolfovská 109, České Budějovice.

Produkty
  • široký sortiment slitin hliníku, barevné kovy, nerezová ocel, slitiny kovů, trubky svařované

Advokátní kancelář Hradec Králové, právní služby, rozvody, občanské a trestní právo.

Advokátní kancelář Hradec Králové, právní služby, rozvody, občanské a trestní právo

Lékárna u Anděla, Zruč nad Sázavou, prodej a výdej léků bez receptu, na předpis, konzultace.

Lékárna u Anděla, Zruč nad Sázavou, prodej a výdej léků bez receptu, na předpis, konzultace

Související články
Velkoobchod a maloobchod hutním materiálem

JIRY spol. s r.o.

Velkoobchod a maloobchod hutním materiálem

Hutní materiál je zboží, které spočívá v sortimentu například otevřených a uzavřených profilů, topenářských trubek, konstrukční, tažené ocele, stavební i betonářské, atd. Takový sortiment vyžaduje odborníky na slovo vzaté, kteří nejen prodávají, ale také umí poradit a poskytnout i další služby. A přesně takové předpoklady poskytuje firma JIRY spol. s r.o. se sídlem v Chlumci nad Cidlinou.


Prodej hliníkových a nerezových profilů

FESTO-ŠTODT s.r.o.

Prodej hliníkových a nerezových profilů

Sháníte spolehlivou firmu, která bude mít vlastní skladové zásoby, atesty a dopravu zařídí kamkoliv? Pak si vyberte osvědčenou firmu, která v této oblasti má rozhodně co poskytnout. Prodáváme nejenom hliníkové a nerezové profily, ale i mnoho dalších produktů.


Trubky, tenkostěnné profily, plechy i další hutní materiál nabízí společnost Gavenda

GAVENDA s.r.o.

Trubky, tenkostěnné profily, plechy i další hutní materiál nabízí společnost Gavenda

Sháníte kvalitní hutní materiál za dobrou cenu? Pokud jste z Opavy a okolí, navštivte specializovaný velkoobchod s hutním materiálem - společnost Gavenda. Pořídíte u nás trubky různých rozměrů, tenkostěnné profily zvané též jäkly, plechy i další zboží.


Nerez a hliník - široký sortiment výrobků, kvalitní plechy, tyče, jekly či desky

Mikra Metal s. r. o.

Nerez a hliník - široký sortiment výrobků, kvalitní plechy, tyče, jekly či desky

Nerezová ocel a výrobky z ní, od plechů přes trubky, jekly, tyče či příslušenství k trubkám nebo hliníkové desky, trubky, jekly, úhelníky a plechy - to je sortiment společnosti MIKRA METAL, která se zaměřuje právě na hliník a nerezovou ocel.


Firemní články
Prodej hutního materiálu České Budějovice, uzavřené profily, trubky, plechy, válcované profily, sítě

Prodej hutního materiálu České Budějovice, uzavřené profily, trubky, plechy, válcované profily, sítě

Nabízíme prodej hutního materiálu a kompletní servis spojený s realizací zakázek, ceny a dodací lhůty Vám rádi sdělíme na Vaši konkrétní poptávku.