MUDr. Milada Dostálová, s.r.o.


U Pošty 402/14, Brno 625 00
Ordinace paní doktorky Milady Dostálové poskytuje profesionální a komplexní lékařskou péči pro děti a dorost. Postaráme se o Vaše děti od jejich narození až do osmnácti let. Našim pacientům poskytujeme diagnostickou, léčebnou a preventivní péči. V ordinaci provádíme standardní a nadstandardní očkování, odběry biologického materiálu, vyšetření CRP, testy pomocí močového analyzátoru, nastřelování náušnic a samozřejmě provozujeme poradnu pro novorozence a kojence. Naleznete nás na adrese U Pošty 402/14, Brno.

Ordinace, ambulance:
- praktická lékařka pro děti a dorost
- pediatrie
- komplexní diagnostická, preventivní a léčebná péče
- preventivní prohlídky
- standardní a nadstandardní očkování
- odběry biologického materiálu
- vyšetření CRP
- poradna pro novorozence a kojence
- nastřelování náušnic
- vyšetření a vyhotovení potvrzení pro získání řidičského průkazu, doporučení do ozdravných zařízení, škol v přírodě, vyšetření za účelem realizace lázeňské péče, vyšetření pro sportovní oddíly, vyhotovíme potvrzení pro pojišťovny.

Naší prioritou je, poskytnou všem našim pacientům tu nejlepší profesionální zdravotnickou péči.

Produkty
  • praktický lékař pro děti, praktický lékař pro dospělé, preventivní lékařská péče, zdravotní prohlídky, posouzení zdravotní způsobilosti

Rekonstrukce koupelen a bytových jader Kroměříž, renovace rozvodů vody a topení, montáž kotle.

Rekonstrukce koupelen a bytových jader Kroměříž, renovace rozvodů vody a topení, montáž kotle

Výroba a prodej kvalitních mléčných výrobků.

Výroba a prodej kvalitních mléčných výrobků

Související články
Nemocnice Na Homolce: Šetrné metody léčby a lidský přístup

Nemocnice Na Homolce

Nemocnice Na Homolce: Šetrné metody léčby a lidský přístup

Nemocnice Na Homolce si klade za cíl být kvalitním, stabilně a efektivně fungujícím zdravotnickým zařízením, které je za každých okolností orientované na pacienta. Věříme, že fakt, že se k nám pacienti v případě řešení svých zdravotních problémů opakovaně s důvěrou obracejí, je důkazem toho, že se našim lékařům, sestrám a pracovníkům výzkumu tato poctivá práce daří.


TIG mikronavařování Praha

NOVAPAX CZ s.r.o.

TIG mikronavařování Praha

Kvalitní firmu v oblasti strojírenství, aby jeden pohledal. Ovšem to neplatí v případě společnosti NOVAPAX CZ s.r.o., která se pyšní moderním zařízením a speciální technologií pro mikronavařování. Firma dlouhodobě dodává na trh opakovatelný systém pro leštění, lapování nástrojů a forem.


Pohřební služba MARIE -  v těžkých chvílích vám podáme pomocnou ruku

MARIE - pohřební služba Opava s.r.o.

Pohřební služba MARIE - v těžkých chvílích vám podáme pomocnou ruku

Se ztrátou milované osoby se dá vyrovnat jen těžko. To poslední, co pro zesnulého můžete udělat je ale to, že mu zajistíte důstojný pohřeb podle jeho představ. S tím vám pomůže pohřební služba MARIE Opava. V obtížných životních chvílích vám podáme pomocnou ruku, pomůžeme vám vyřídit celý pohřeb a zajistíme, aby vše proběhlo bez komplikací.


Návrh a realizace kuchyně i celého interiéru se stane skutečností s firmou BODINGER z Ostravy

BODINGER s.r.o.

Návrh a realizace kuchyně i celého interiéru se stane skutečností s firmou BODINGER z Ostravy

Vyladěné interiéry do posledního puntíku již dnes nejsou jen snem, ale skutečností. Návrhy interiérů jsou již běžným standardem při budování domova. Klient má lepší představu, vše přehledně vidí a může se na výsledek o to více těšit, aniž by kupoval zajíce v pytli. Návrhy interiérů se často uplatňují i v případě kuchyní na míru, které ocení každá rodina. Nechte se inspirovat u firmy BODINGER.


Firemní články
Dětský lékař, prevence a poradna pro kojence Brno, vyšetření CRP, nastřelování náušnic, očkování

Dětský lékař, prevence a poradna pro kojence Brno, vyšetření CRP, nastřelování náušnic, očkování

Dětský lékař, prevence a poradna pro kojence Brno, vyšetření CRP, nastřelování náušnic, standardní a nadstandardní očkování, komplexní diagnostická, preventivní a léčebná péče.