PRAŽSKÁ KOVÁRNA s.r.o.


Komorˇanska´ 63, Praha 12 143 00
Společnost PRAŽSKÁ KOVÁRNA s.r.o. se zabývá uměleckým kovářstvím a zakázkovou kovovýrobou v Praze. Zaměřujeme se především na umělecké kovářství, zakázkovou výrobu například ozdobných zábradlí, plotů, vjezdových okrasných bran, apod. Doplňkově vyrábíme stylové suvenýry, které úspěšně prodáváme v historickém centru Prahy.

V kovářské dílně zpracováváme železo tradičními postupy. Tvoříme jak malé dárkové předměty, tak repliky historických železných výrobků, dekorativní předměty a různé designové prvky do moderních i starožitných interiérů.

Na naši práci se můžete také přijít podívat. V dílně vám předvedeme kování dekoračního předmětu a práci mistra kováře si budete moct také vyzkoušet. Exkurze do kovárny je zajímavý zážitek i pro rodiny s dětmi. Vaše dítě si nejenom vyzkouší jak zajímavé je staré řemeslo, ale vykovaný výrobek si můžete odnést.

Dle Vašich požadavků a nákresů zpracováváme veškeré kovové výrobky. Vyrábíme ploty, vrata, kovové dveře, mříže. Do moderních i rustikálních interiérů vyrábíme krbové mříže, rošty, různé železné doplňky a zařízení. Vzhledem k umístění provozovny pracujeme zejména pro zákazníky z Prahy a Středočeského kraje. Kovové výrobky vyrobíme a dovezeme až k vám a v případě potřeby je nainstalujeme.

Naleznete nás na adrese Komorˇanska´ 63, Praha 12.

Produkty
  • zakázková kovářská výroba, služby kovářství, kované brány a ploty, kované mříže a zábradlí
  • hrnky s potiskem, kalendáře a fotoknihy, puzzle a klíčenky, potištěná trička, mikiny s logem
  • dveřní hliníkové profily, kovové stavební konstrukce, světlíky, montáž dveřního kování, okenní výplně a izolační dvojskla
  • kovové ploty, kovová vrata, kovové branky, čtyřhranné pletivo, dodávka a montáž oplocení, příslušenství plotů a bran

Vzduchotechnika a klimatizace Vsetín, realizace vzduchotechniky a klimatizace, montáže.

Vzduchotechnika a klimatizace Vsetín, realizace vzduchotechniky a klimatizace, montáže

Zakázkové truhlářství Sedlčany, kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek na zakázku, interiéry.

Zakázkové truhlářství Sedlčany, kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek na zakázku, interiéry

Související články
Když se snoubí zámečnictví a umění

Roman Mička

Když se snoubí zámečnictví a umění

Produkty, které vycházejí z dílny uměleckého zámečnictví Romana Mičky v Opavě Zlatníkách, jsou vždy originály. Pokud se jedná o restaurování starých uměleckých děl, pak se vše provádí v souladu s dobovými technikami i dokumentací.


Na co nezapomenout při výběru vchodových dveří

PERITO s.r.o.

Na co nezapomenout při výběru vchodových dveří

Vchodové dveře jsou většinou tím prvním, s čím se Vaše návštěva setká, a proto by měly být naprosto dokonalé. Při jejich výběru je nutné brát ohled nejen na celou řadu naprosto zřejmých okolností, důležitý ale může být i sebemenší detail. Zohlednit musíte pochopitelně i finanční možnosti.


Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

EVOokna

Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

Hodil by se vám okenní sušák, okenní zahrádka nebo třeba okenní držák, ale nechcete vrtat do oken či fasády domu, aby nedošlo k jejich znehodnocení. Co s tím? Řešení přináší firma EVOokna. Nabízíme sušáky prádla a další doplňky na plastová okna, která se dají uchytit bez vrtání a šroubování.


Výroba pletiva - regiony Jihlava, Znojmo, Brno, Třebíč

Ploty Gaves

Výroba pletiva - regiony Jihlava, Znojmo, Brno, Třebíč

Zajímáte se o výrobu pletiva? Sháníte konkrétní druh za účelem ohraničení vašeho pozemku, chaty, rodinného domu, komerčního objektu nebo třeba haly? V tom případě se o vše postará firma Ploty Gaves, která ploty nejenom vyrábí, ale také prodává a montuje a to v regionu Jihlava, Znojmo, Brno a Třebíč.


Firemní články
Umělecké kovářství a zakázková kovovýroba Praha, kovářství na zakázku z železa či oceli

Umělecké kovářství a zakázková kovovýroba Praha, kovářství na zakázku z železa či oceli

Zaměřujeme se především na umělecké kovářství, zakázkovou výrobu například ozdobných zábradlí, plotů, vjezdových okrasných bran, apod.