Pronájem obytných vozů Etrusco, Mobilvetta či karavanu Fendt Bianco, Zlínský kraj

Obytná vozidla Mobilvetta, Etrusco nebo karavan Fendt Bianco si lze pronajmout u společnosti BD commodity s.r.o. sídlící v Ořechově v Zlínském kraji. Naše půjčovna obytňáků funguje nonstop 7 dní v týdnu. Poznávejte přírodní krásy tuzemska, prožijte nezapomenutelnou dovolenou v zahraničí s našimi obytnými vozidly, která vám poskytnou veškerý komfort.

Pronájem luxusních obytňáků Mobilvetta

Elegantní a pohodlné cestování obytňáky Mobilvetta a Etrusco

Zažijte svobodné cestování s našimi obytnými vozidly Mobilvetta a Etrusco, které vám během dovolené poskytnou maximální pohodlí jak v obytném prostoru, tak spací části. Obytňáky Mobilvetta vynikají nejen luxusním sportovně elegantním vzhledem, ale jsou nanejvýš praktické svým interiérovým uspořádáním a zajisté oceníte také prostor dvojité podlahy k uložení svých zavazadel.

Komfortní obytňáky Mobilvetta a Etrusco


Zapůjčení obytňáků Mobilvetta a Etrusco včetně kempingového vybavení

V ceně pronajímaných otytných vozů Mobilvetta a Etrusco je kempingové vybavení – skládací stolek a dvě křesla, sada nádobí, prostěradlo, povlečení za příplatek, 2x plynová bomba 11 kg, příslušenství k připojení na vodu a elektřinu. I obytné vozy Etrusco vynikají moderním designem, maximálním pohodlím v interiéru – spací částí, sprchovým koutem a toaletou, kuchyňkou.

Pohodlné obytné vozy k pronájmu Zlínský kraj


Pronájem luxusního karavanu Fendt Bianco s lednicí, sprchou a WC

Radost z cestování si užijete i pronájmem luxusního přívěsu Fendt Bianco pro 4 až 5 osob. Interiér karavanu skýtá sezení uprostřed, v zadní části jsou dvě palandy a v přední části manželská postel. V karavanu je rovněž velká lednice, sprcha, WC. Zajisté oceníte také garážové dveře a spodní palandu. Seznamte se blíže s pronajímanými obytňáky a karavanem na webových stránkách obytnakymorava.cz

Pronájem luxusního přívěsu Fendt Bianco


PODSTRÁNKY

Prodej obytných vozů

Prodej obytných vozů
Prodej komfortních obytných vozů Mobilvetta v Zlínském kraji

Pronájem obytných vozů

Pronájem obytných vozů
Pronájem obytných vozů Etrusco, Mobilvetta či karavanu Fendt Bianco, Zlínský kraj
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BD commodity s.r.o. Obytňáky Morava
WEBOVÁ STRÁNKA
BD commodity s.r.o.
obytnakymorava.cz
Adresa

Adresa

290
Ořechov 687 37

obytnakymorava@seznam.cz
+420 776 019 907


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha