Spirotel


nám. V. Mrštíka 40, Ostrovačice 664 81
Telefon: +420 546 427 053

Jsme pobočka Spirotel společnosti UTILCELL, s.r.o. a zaměřujeme se na inovativní technologie v oblasti telespirometrie. Naleznete u nás speciální přístroje pro vyšetření a pravidelné měření stavu plic, a to spirometry MIR (Smart One) a oximetry, které můžete používat z pohodlí Vašeho domova a odhalit tak případné problémy s dýcháním.

Jedná se dálkový bezkontaktní přenos informací ohledně zdravotního stavu pacienta, kdy naměřené hodnoty se odesílají rovnou lékaři. Dodáváme varianty Spirolab (stolní), Spirobank Smart, II. Basic a Advanced (přenosné), Minispir a Light (připojitelné k PC), Spirodoc Spiro a Oxi (se 3D oximetry).

Mezi jejich přednosti patří nejčastěji kompaktní rozměry, dotykový a podsvícený displej s vysokým rozlišením, individuální režim pro pacienta a lékaře, dlouhá výdrž baterie, bezdrátové připojení a možnost integrace tiskárny a dalších zařízení. Vše záleží pouze na tom, jaký typ si pro své účely vyberete.

Přizpůsobili jsme se aktuální situaci a vyrobili jsme vysoce hygienické a účinné komponenty pro jednorázové využití, které Vám pomohou snáze předcházet koronaviru (FlowMIR a náhradní turbínky, kartonové náustky, kalibrační stříkačky, nosní klipy a antibakteriální filtry proti přenosu nejrůznějších patogenů.

Přístroje jsou standardně vybaveny Winspiro Pro nebo Light softwarem. Ty umožňují měření v aktuálním čase, ukládání naměřených dat do karty pacienta. Stačí si stáhnout aktuální verzi softwaru a zaregistrovat se. Nezbytnou součástí jsou také oximetrické moduly pro přesné měření tepové frekvence.

Máte-li zájem o více informací navštivte naše webové stránky. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, jsme tady pro Vás.

IČ: 60714611
DIČ: CZ60714611
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 mil. až 30 mil. Kč

Telefon:
+420 546 427 053
+420 546 427 059
+420 546 427 012

Fax:
+420 546 427 012

Email:
info@corazonplus.cz
corazon@utilcell.com

Web:Provozní doba:
dle dohody

GPS: 49°12′33.67″ N, 16°24′50.2″ E

QR kód firmy Spirotel

Obnovitelné zdroje energie, solární elektrány, výstavba FVE.

Obnovitelné zdroje energie, solární elektrány, výstavba FVE

Velikostní třídička PIGO PG 062 na třídění drobného ovoce a zeleniny.
Homogenizátory, mixéry pro výrobu tekutých potravin s různou viskozitou.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

CELOMED s.r.o.

Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

Medicínský přístroj Sensitiv Imago je unikátní zařízení sloužící k neinvazivnímu komplexnímu biorezonančnímu vyšetření, přímé léčbě organismu i k výběru preparátů vhodných k cílené léčbě.


S životem přichází i změny ale díky produktům Abena pro inkontinenci, se můžeme cítit dobře a důstojně

ABENA

S životem přichází i změny ale díky produktům Abena pro inkontinenci, se můžeme cítit dobře a důstojně

Tyto inkontinenční pomůcky potřebují většinou starší lidé, proto se často jedná o pleny pro dospělé lidi. Někteří z uživatelů už nevědí nic o okolním světě, vůbec si jej neuvědomují nebo jsou ležícími pacienty. Jiní si ještě svou podstatu velice dobře uvědomují, a proto se jim snažíme zlepšit jejich život.


Zdravotnické potřeby jednoduchou cestou

ADVAMED s.r.o.

Zdravotnické potřeby jednoduchou cestou

Firma ADVAMED s.r.o. Praha 10 – Počernice je přímým pokračovatelem firmy COMESA spol. s.r.o. Od svého předchůdce převzala veškeré obchodní kontakty, tudíž může spolupráce opět pokračovat k plné spokojenosti všech zúčastněných stran.


Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed

ADVAMED s.r.o.

Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed

Zdraví je nedílnou součástí každého z nás. Je to alfa a omega vlastně celého našeho života a veškerého dění kolem nás. Abychom však měli jistotu, že se o nás lékaři dobře postarají, potřebují i oni mít jistotu ve své práci a také v materiálech a přístrojích, na které musí být stoprocentní spolehnutí.