MUDr. Hana Klosse


Na Moráni 346, Český Krumlov - Horní Brána 381 01
MUDr. Hana Klosse provozuje stomatologickou ordinaci, která poskytuje komplexní zubní péči dětem, dorostu i dospělým osobám. Specializujeme se na obor parodontologie, ale provádíme i záchovnou stomatologii, protetické práce i estetickou stomatologii včetně bělení zubů laserem. Naší prioritou je, přistupovat trpělivě, odpovědně a individuálně ke každému našemu pacientovi. Jsme profesionálové a proto se vždy snažíme, aby z naší ordinace každý klient odcházel s dobrým a zdravým chrupem.

Stomatologická ordinace:
- komplexní zubní péče pro děti, dorost i dospělé
- estetická stomatologie a bělení zubů
- parodontologie
- protetika
- záchovná stomatologie
- dentální hygiena.

Ordinační hodiny:
Pondělí 8:00 – 15:00
Úterý 9:00 – 17:00
Středa 8:00 – 15:00
Čtvrtek 8:00 – 15:00
Pátek 8:00 – 12:00.

Naše ordinace je vybavena moderním zařízením a přístroji, které splňují veškeré nároky na technickou úroveň, pacientům zajistí jisté pohodlí a bezbolestnost, nám umožňují poskytnout šetrné ošetření a následnou léčbu. Naši ordinaci naleznete na adrese Na Moráni 346, Český Krumlov - Horní Brána.

Produkty
  • zubní klinika, péče o chrup, dentální hygiena, bělení zubů, ortodoncie a implantologie, zubní implantáty

Denní stacionář pro postižené děti Praha, rehabilitační péče, ošetřovatelská činnost, vzdělávání.

Denní stacionář pro postižené děti Praha, rehabilitační péče, ošetřovatelská činnost, vzdělávání

Spolehlivé senzory pro průmyslová odvětví a aplikace Tachov, snímače tlaku, teploty, hustoty plynu.

Spolehlivé senzory pro průmyslová odvětví a aplikace Tachov, snímače tlaku, teploty, hustoty plynu

Související články
Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

Křivé zuby nejsou jen estetickým problémem, který se pacienti snaží před zraky ostatních skrývat co nejvíce, ale mohou představovat i jiná rizika, než sociální či profesní. Nesprávné postavení zubů může komplikovat ústní hygienu i například rozmělňování potravy. Zuby se rychleji obrušují, čímž může dojít k jejich předčasné ztrátě. Keramická nebo kovová fixní rovnátka těmto problémům zabrání, a vy navíc zase budete mít důvod k úsměvu.


Ordinační bělení zubů na klinice v Praze 4

Dental Office H33 s.r.o.

Ordinační bělení zubů na klinice v Praze 4

Preventivní, záchovná i estetická péče o zuby patří ke komfortu, který by si měl dopřát každý. Od kvalitní dentální hygieny přes zubní implantáty a rovnátka až po bělení zubů. Veškerý komfort si můžete na vysoce profesionální úrovni dopřát na zubní klinice DENTAL OFFICE v Praze 4.


Rovnátka znamenají dodržování důkladné hygieny chrupu

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Rovnátka znamenají dodržování důkladné hygieny chrupu

Rovnátka v úsměvu nejsou v dnešní době vůbec neobvyklé. Vybírat si můžete z keramických či kovových typů, můžete mít dokonce barevné gumičky. Jsou módní záležitostí a navíc vám narovnají zuby. Rovnátka řeší mnoho nesrovnalostí chrupu, špatné postavení zubů, zakřivené zuby nebo další anomálie. Při nošení rovnátek musíme myslet také na důkladnou hygienu. Navštívit můžete Ortodoncii v Otrokovicích - MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.


Rovnátka včas: První návštěva na ortodoncii se nesmí odkládat

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Rovnátka včas: První návštěva na ortodoncii se nesmí odkládat

Trápí vaše děti křivé zuby? Jejich problémy vyřeší včasná návštěva ortodoncie - vady chrupu je totiž třeba léčit co nejdříve. Pokud jste ze Zlína, Otrokovic, Napajedel nebo jejich okolí, navštivte ortodoncii MUDr. Heleny Dvořákové v Otrokovicích. Zajistíme rovnátka pro děti i dospělé, ale i řešení estetických vad chrupu. Důležité je přijít včas!


Firemní články
Komplexní zubní péče pro děti, dorost i dospělé

Komplexní zubní péče pro děti, dorost i dospělé

Péče o zuby, prevence a léčba zubních onemocnění, parodontologie, protetika, estetická a záchovná stomatologie – to vše v zubní ordinaci v Českém Krumlově.