Filip Douda


Uhersko 56, Uhersko 533 73
Specializací naší firmy je vysokotlaké čištění zámkových dlažeb, fasád, betonových plotů, podezdívek, schodů a také pokládka a vyrovnání menších ploch zámkové dlažby. Pokud máte starou dlažbu a chtěli byste aby znovu vypadala jako nová nabízíme vám vyčištění tlakovou vodou. Díky tomu bude vaše dlažba opět vypadat jako nová a navíc se také zbavíte nežádoucích řas, mechů a lišejníků. Oživenou dlažbu lze také opatřit ochrannou impregnací, čímž se sníží riziko znovu zarůstání. Impregnací lze také oživit starou očištěnou fasádu, která současně slouží jako její ochrana proti povětrnostním vlivům.

Nabízíme:
- čištění tlakovou vodou
Čištění se provádí strojem PROBST E40, kdy vše probíhá bez jakýkoliv chemických přípravků, tudíž neškodí životnímu prostředí. Čistit lze téměř většina povrchů, jako je například pohledový beton, kamenné chodníky, betonové, či kamenné schody, fasády, střechy, ocelové konstrukce atd.
- zasypání spár pískem
Při čištění dochází k vyplavení písku ze spár, takže je vhodné spáry nechat opět zasypat.
- impregnování povrchů
Pro vyšší ochranu očištěných povrchů je vhodné aplikovat impregnaci, která odpuzuje vodu. Díky tomu se snižuje riziko zarůstání mechem a lišejníkem, či jiného biotického napadení. Impregnace také chrání povrchy před UV zářením a zvyšuje životnost povrchů.
- vyrovnání zámkové dlažby
Pokud máte nerovnou, či propadlou dlažbu, není problém ji vyrovnat a zamezit tím například vytváření kaluží.

Najdete nás v okrese Pardubice v obci Uhersko č.p.56.

Produkty
  • designové dlaždice, keramické obkladačky, velkoformátová dlažba, obkladové profily, dlažba venkovní, mrazuvzdorné dlaždice, ozdobné listely
  • průmyslové centrální vysavače, čističe koberců, tlakové mycí stroje, úklidové vozíky, komunální zametače a kropiče

Pohřební služba HARMONIE Brno, smuteční prezentace fotografií při obřadu, pohřby, kremace.

Pohřební služba HARMONIE Brno, smuteční prezentace fotografií při obřadu, pohřby, kremace

Město Moravské Budějovice s historickými památkami a muzeem.

Město Moravské Budějovice s historickými památkami a muzeem

Související články
Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

SK Fasády s.r.o.

Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

Mnoho lidí to důvěrně zná. Ráno se člověk probudí a zjistí, že se jeho dům či plot přes noc stal nedobrovolně malířským plátnem, tedy spíše terčem útoků vandalů. Před sprejery a různými pouličními rádoby umělci se dá těžko bránit, ale je možné být na ně dobře připraven. Odstranění graffiti je sice za normálních okolností náročná činnost, ale když víte, jak na to, máte vyhráno!


Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha

ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje

Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha

Profesionální diamantové pily a ruční řezačky využívají ve své každodenní praxi obkladači, kameníci i stavební firmy. Aby byla jejich práce bezproblémová, musí toto profesionální nářadí splňovat celou řadu důležitých parametrů. Italská společnost Battipav jako největší a nejkvalitnější evropský výrobce diamantových pil, ručních řezaček a dalšího nářadí pro obkladače a kameníky, a proto je zárukou skutečné kvality. Výrobky od této firmy dováží do České republiky pražská společnost Zdeněk Vorlický, stavební stroje.


Specialista na prodej keramických, velkoplošných fasádních desek a obkladů na provětrávané fasády

G Import spol. s r.o.

Specialista na prodej keramických, velkoplošných fasádních desek a obkladů na provětrávané fasády

Provětrávané fasády patří mezi moderní řešení tepelně-izolačních vlastností, které dá domu či budově nový šmrnc a prodlouží jejich životnost. Slouží jako náhrada klasického řešení zateplení polystyrenem a přináší mnoho výhod a kvalit. A o takovou kvalitu fasádních obkladů se postará firma G Import spol. s r.o.


Chraňte se proti graffiti s firmou SK Fasády

SK Fasády s.r.o.

Chraňte se proti graffiti s firmou SK Fasády

Neúcta sprejerů občas nezná meze. Graffiti se velmi často objevují na prostředcích hromadné dopravy, ale na také na fasádách panelových či rodinných domů. Sprejeři si však neuvědomují, že odstraňování graffiti není vůbec jednoduché. Alespoň v případě, pokud byste se rozhodli k čištění fasády svépomocí. Jestliže se ale chcete graffiti zbavit dokonale a svou fasádu ochránit před další nevyžádanou kresbou, bude nejlepší se obrátit na odborníky.


Firemní články
Čištění kamenných a betonových dlažeb tlakovou vodou

Čištění kamenných a betonových dlažeb tlakovou vodou

Oživení znečištěných a starých dlažeb, plotů a fasád. Čištění povrchu tlakovou vodou bez chemikálií a následnou impregnaci realizuje Filip Douda.