Kamenictví TRTEK
Karel Trtek


K Vodojemu 398, Nivnice 687 51
Kamenictví a kamenosochařství Trtek z Nivnice je rodinná firma z regionu Uherský Brod, z 35-letou tradicí v oboru kamenické práce.

Na zakázku dodáme nejen pomníky a krycí desky, ale i obklady krbů, fasády i kamenné desky do koupelny či kuchyně.
Provádíme i rytí písma na pomníky a náhrobky.

Veškeré kamenosochařské a kamenické práce provádíme z přírodních materiálů:
- zakázková výroba nových pomníků
- renovace, likvidace starých pomníků
- krycí desky na náhrobky
- doplňky na pomníky:
- vázy, svítilny, křížky, písmo
- písmo - rytí, sekání, pískování, zlacení, stříbření, vybarvení písma
- betonování základů
- veškeré práce hřbitovní architektury
- koupelnové i kuchyňské pracovní desky ze žuly
- parapety
- schody - venkovní i vnitřní
- krbové desky
- veškeré kamenické práce z přírodních materiálů.

Konzultace, zaměření a nacenění provedeme dle Vašich požadavků přímo na hřbitově, případně u nás na provozovně v Nivnici necelých 10km od města Uherský Brod a 25km od Uherského Hradiště.

Produkty
  • přírodní a umělý kámen, náhrobní kameny, teraco, řezání žuly a mramoru, kamenosochařství, renovace kamene

Domov pro seniory Heřmanův Městec, pobytová sociální služba v nepřetržitém provozu.

Domov pro seniory Heřmanův Městec, pobytová sociální služba v nepřetržitém provozu

Chovná stanice Staffordshire Bull Terrierů Říčany u Brna, nekonfliktní plemeno, psy pro výstavy.

Chovná stanice Staffordshire Bull Terrierů Říčany u Brna, nekonfliktní plemeno, psy pro výstavy

Související články
Výroba náhrobků i pomníků z přírodního kamene či žuly

BETON. A KAMEN. AUG-FRED

Výroba náhrobků i pomníků z přírodního kamene či žuly

Přírodní kámen je materiál vyzařující elegancí, klidem a svým způsobem i luxusem. Užívá se k výrobě bytových doplňků, krbů, schodů, parapetů pracovních desek a dalších prvků. Díky svým vlastnostem z něj také společnost Auf-Fred vyrábí špičkově zpracované náhrobní desky, pomníky i hroby samotné.


Kamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBA

Kamenictví Karel Otruba

Kamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBA

Nelíbí se vám běžně dostupné kuchyňské desky? Chcete něco originálního? Kamenné kuchyňské desky, které vynikají svým designem i snadnou údržbou, jsou tou pravou volbou! KAMENICTVÍ OTRUBA z Plumlova nedaleko Prostějova vám vyrobí kamenné pracovní desky na míru podle vašich požadavků a přání.


Kamenictví Škrobánek: Vyrábíme vkusné náhrobky za příznivou cenu

Kamenictví Škrobánek

Kamenictví Škrobánek: Vyrábíme vkusné náhrobky za příznivou cenu

Kámen je základní stavební materiál a má proto velké využití. Z kamene se nedělají jen žulové a mramorové náhrobky, ale také kuchyňské desky a krby. Nabízíme vám veškeré kamenné výrobky. Naši práci děláme poctivě, tradiční formou a s láskou k řemeslu.


Onyxová stěna - luxusní prvek, který již nemusíte obdivovat jen ve vile Tugendhat

BETON. A KAMEN. AUG-FRED

Onyxová stěna - luxusní prvek, který již nemusíte obdivovat jen ve vile Tugendhat

Když se řekne onyxová stěna, snad každému se vybaví slavná vila Tugendhat. Onyxová stěna ve věhlasné brněnské vile funguje v minimalistickém interiéru jako výrazný designový prvek, který vyniká nejen svou hrou se světlem. A stejně dobře může onyx posloužit i u vás doma, kde posune vzhled celého bydlení o několik tříd výše a dodá mu nádech luxusu. Ať už se rozhodnete o umístění do obývacího pokoje, kuchyně nebo třeba koupelny.


Firemní články
Kamenictví Uherský Brod-kuchyňské pracovní, krbové desky, krby

Kamenictví Uherský Brod-kuchyňské pracovní, krbové desky, krby

Rodinná firma Kamenictví TRTEK Nivnice dodá v regionu Uherský Brod na zakázku krby, krbové desky, obklady krbu. Vyrábíme i koupelnové desky a kuchyňské pracovní desky. Naše firma má téměř 40-letou tradicí v oboru. Nízké ceny od výrobce garantujeme. Veškeré kamenické práce realizujeme z přírodních materiálů - ze žuly, mramoru. Kromě žulových desek do kuchyně a koupelny je naše výroba zaměřena na vnitřní schody, obklady schodiště z kamene, kamenné interiérové dekorace. Naše zakázková výroba je zaměřena na nové pomníky a provádíme rekonstrukce a opravy náhrobků a hrobů. Cenové nabídky a poradenství poskytujeme zdarma. Pro bližší informace volejte tel.:603582462.


Kamenné obklady Uherský Brod-fasády, schody, desky, parapety

Kamenné obklady Uherský Brod-fasády, schody, desky, parapety

V Kamenictví TRTEK Vám vyrobí kamenné parapety, desky, obklady fasády, schodů. Karel Trtek je spolehlivý kameník. Naše klientela je především v regionu Uherský Brod, Uherské Hradiště. Kamenictví Trtek je rodinná firma s téměř 40-letou tradicí v oboru. Vyrobíme venkovní schody i vnitřní obklady schodiště z kamene, parapety, koupelnové i kuchyňské pracovní desky ze žuly. Veškeré kamenické práce provádíme z přírodních materiálů. Jsme výrobci, ne překupníci - garantujeme nízké ceny od výrobce. Cenové nabídky a poradenství poskytujeme zdarma. Spokojené zákazníky máme především v okrese Uherské Hradiště a Hodonín. Pro bližší informace nám můžete volat na tel.:603582462.


Kamenné kuchyňské desky, obklady krbů - kamenictví Uherský Brod

Kamenné kuchyňské desky, obklady krbů - kamenictví Uherský Brod

Ryze česká rodinná firma - kamenictví TRTEK, provádí veškeré kamenické práce včetně projekce, výroby a montáže. Nabízí kompletní dodávku kamenných výrobků. Dle přání zákazníka z kamene vyrobí na míru odolné pracovní kuchyňské desky, krbové desky i obklady krbu. Vybrat si můžete z velkého množství žulových vzorků přímo v dílně. Obraťte se i Vy na odborníky, kteří ke svému řemeslu přistupují poctivě a zodpovědně. Kamenictví: - veškeré kamenické práce z přírodních materiálů - krbové desky, obklady krbu - kuchyňské, koupelnové pracovní desky - desky do kuchyně a koupelny - kamenné interiérové dekorace - parapety - vnitřní schody, obklady schodiště z kamene. Kamenictví TRTEK působí v regionu Uherský Brod, Uherské Hradiště.


Pomníky, krycí desky, rytí písma-kamenické práce Uherský Brod

Pomníky, krycí desky, rytí písma-kamenické práce Uherský Brod

Hledáte v regionu Uherský Brod spolehlivou firmu pro výrobu krycí desky na hrob? Pomníky i krycí desky na hroby pro Vás vyrobí v Kamenictví TRTEK Nivnice. Naceníme Vám výrobu pomníku či náhrobku včetně rytí písma, doplňků, dopravy a montáže. Garantujeme smluvené ceny. Dejte přednost jistotě a kvalitě. Kamenictví Trtek z Nivnice je rodinná firma z 35-letou tradicí. Veškeré kamenické práce provádíme z přírodních materiálů. Můžete vybírat z velkého množství žulových vzorků přímo u nás v dílně. Kamenosochařské a kamenické práce: - zakázková výroba nových pomníků - renovace starých pomníků - náhrobky, krycí desky na hrob - písmo - rytí, sekání, pískování, zlacení, stříbření, vybarvení písma.