VILPE Praha


Specialistou na odvětrávací systémy, na vše potřebné pro větrání a ventilaci všech typů střech (šikmé i ploché), střešní ventilátory i potrubí pro rekuperaci je finská značka VILPE, kterou Vám od roku 2012 přináší její výhradní zástupce firma Jakub Kokeš CZ, s.r.o. v Praze.

Zajistíme Vám zdravý čistý vzduch ve všech obytných prostorech. V našem portfoliu najdete velký výběr kvalitních prověřených výrobků pro stavbu různých typů střech a budov. a suterénech.

Postaráme i o instalaci střešních průchodových prvků a ventilátorů, která netrvá ani hodinu.

Vybírat a zakoupit u nás můžete střešní ventilátory, které zajistí nejlepší proudění vzduchu a to ve všech klimatických podmínkách. Rozlišují se dle typu střechy, ventilátory na šikmé a ploché střechy, které jsou vhodné i pro bytové domy. K dispozici máme i vyšší třídu ECO FLOW ventilátory také pro šikmé a ploché střechy v moderním designu, vodotěsností a s úspornými vlastnostmi. Nejčastěji je využijete při odsávání vzduchu z kuchyní a koupelen.

V našem sortimentu najdete i střešní průchodové prvky pro různé typy střech, jako jsou plechové, bitumenové či taškové střechy. Dále seženete střešní průchodové prvky pro solární korektory nebo pro komíny.

Střešní vpusti se využívají při odvodnění střech samospádem, máme k dispozici pro šikmé a ploché střechy v různých rozměrech a typech.

Odvětrávací potrubí ve Vaší domácnosti zajistí efektivní odvádění spotřebovaného vzduchu například z výtahových šachet, kuchyňských digestoří i kanalizace či v systémech gravitačního větrání. K dostání jsou v několika typech a v různých barevných provedení, aby si mohl vybrat opravdu každý.

Z potrubí Vám můžeme ještě doporučit nasávací potrubí pro rekuperaci, jedná se o prvek, který zaručí přívod vzduchu pro nucené větrání.

K větracím systémům prodáváme i KTV ventilační prvky, nízkotlaké odvětrání střešní izolace ALIPAI, ventilační komínky ROSS, multifunkční větrací mřížky, těsnící průchodové prvky a Flexi potrubí zateplené.

Chytré a kvalitní řešení odvětrávání obytných prostor zajistí značka VILPE

Chytré a kvalitní řešení odvětrávání obytných prostor zajistí značka VILPE

Přinášíme čerstvý a zdravý vzduch do Vašeho domu

Přinášíme čerstvý a zdravý vzduch do Vašeho domu

Prodej odvětrávacích systémů, střešních ventilátorů a ventilace VILPE

Prodej odvětrávacích systémů, střešních ventilátorů a ventilace VILPE

Naše produkty jsou vhodné pro všechny typy střech, v různých barvách!

Naše produkty jsou vhodné pro všechny typy střech, v různých barvách!

Slogan:

Nadechněte!

Obchodní značky:

VILPE

Štítky:

Odvětrávací systémy Praha, větrání ventilace střech, střešní ventilátory, potrubí pro rekuperaci

POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VILPE Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
VILPE Praha
www.vilpe.cz
Adresa

Adresa

Masarykova 54
Rudná u Prahy 252 19

rouha@vilpe.cz
+420 731 441 656


Najdete nás také zde:

ARES
captcha