UHLÍ PÍSKY ČERT s.r.o.
Uhelné sklady


Dopravní 847, Votice 259 01
Telefon: +420 317 812 216

Kvalitní uhlí a další sypké materiály Vám dodá společnost UHLÍ PÍSKY ČERT s.r.o.

Naše firma je jedním z největších maloobchodních uhelných skladů v České republice. Máme více jak 25 let zkušeností v oboru a našim zákazníkům nabízím široký sortiment uhlí a také písky či drtě. Uhlí a další sypké materiály navážíme do našich uhelných skladů pomocí vlastních kamionů přímo z uhelných a kamenných dolů, čímž eliminujeme nešetrné zacházení při překládání vagonů.

Mezi produkty které v naší nabídce naleznete patří černé a hnědé uhlí (Ledvické uhlí), ořech, kostka, koks, uhelné brikety, hnědouhelné brikety, písky, kopaný písek a štěrkopísek (říční a tříděný), drcené kamenivo, drtě, štěrk a také kačírek.

V rámci naší silniční autodopravy Vám uhlí doručíme na stanovenou adresu a složíme přímo do Vašeho sklepa. Při skládání uhlí využíváme pásové dopravníky, které jsou součástí výbavy našich nákladních vozů určené pro přepravu uhlí.

Dále se zabýváme dopravou sypkých materiálů velkoobjemovými návěsy po celé ČR i zahraničí. Rádi Vám také poskytneme přepravu těžkých, velkoobjemových a nadrozměrných nákladů či zásilek. Nákladní autodoprava je naší firmou provozována již od roku 1992. Poskytujeme přístup na profesionální úrovni, vysokou kvalitu služeb a seriózní komunikaci a odborné poradenství.

Naše firma také provozuje betonárnu, která se zaměřuje na výrobu, přepravu a ukládání betonu. Betonové směsi přepravujeme našim zákazníkům vlastními domíchávači značek Scania, Man a Tatra o objemu 7 - 9 m3. Náš výrobní program zahrnuje certifikované betonové směsi, beton, cementové potěry a směsi z kameniva stmelené cementem.

Betonárna, provozovna Beton Čert, Solopysky 36, Tel.: 770 147 777.

Uhelné sklady:
Votice, Dopravní 847, Tel.: 800 500 505
Svinky, Tel.: 381 591 591, 602 584 444, 800 600 606.

IČ: 06090290
DIČ: CZ06090290
Okres: Benešov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 100 mil. až 200 mil. Kč

Telefon:
+420 317 812 216
+420 602 582 222
+420 800 500 505

Email:
obchod@uhlipiskycert.cz

Web:GPS: 49°38′19.34″ N, 14°38′3.68″ E

QR kód firmy UHLÍ PÍSKY ČERT s.r.o. Uhelné sklady

Kompletní služby a dodávky automatizační techniky. Poskytnutí systémových řešení pro průmyslové firmy.

Mezinárodní nákladní doprava a logistika Děčín.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
SIHELSKÝ s .r.o. Kolín – přeprava sypkých materiálů rychle a spolehlivě

DS Sihelský s.r.o.

SIHELSKÝ s .r.o. Kolín – přeprava sypkých materiálů rychle a spolehlivě

Přeprava sypkých materiálů vyžaduje zkušeného a spolehlivého přepravce. Přesně takovým je firma SIHELSKÝ s.r.o. Kolín, která na trhu působí už od roku 1991. Zajistíme přepravu nejrůznějších sypkých materiálů, a to písků i kameniv. S naší výbavou okolo padesáti nákladních aut to není žádný problém. Kromě přepravy sypkých materiálů patří k našim službám také nákladní autodoprava.


Betonárna Středočeský kraj

Betonárka Kolín

Betonárna Středočeský kraj

Potřebujete zajistit beton na stavbu? Stavíte dům a sháníte ve Středočeském kraji spolehlivou firmu, která by beton dodala? Nebo naopak potřebujete beton pro podnikání nebo svou firmu? V tom případě se můžete obrátit na společnost, která se nazývá Betonárka Kolín.


Autodoprava, kontejnerová doprava i provádění zemních, stavebních a výkopových prací v Jihomoravském kraji

ERTRANS, družstvo

Autodoprava, kontejnerová doprava i provádění zemních, stavebních a výkopových prací v Jihomoravském kraji

Firma ERTRANS se zaměřuje na zajištění autodopravy a kontejnerové dopravy i poskytování komplexních zemních, stavebních i výkopových prací v Jihomoravském kraji a na Vysočině. Své služby nabízí mimo jiné v rámci okolí Znojma, Třebíčska, Moravských Budějovic, Miroslavi, Hrušovan nad Jevišovkou a Ivančic. Firma disponuje moderní technikou a profesionálním personálem, díky čemuž je zaručena vysoká kvalita provedených prací. Kvalitu služeb dokládá 24 měsíční zárukou na vykonané práce.


Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

ATLANTA, a.s.

Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

Stabilní postavení na trhu, garance profesionální úrovně a nejvyšší kvalita odvedené práce. To jsou hlavní charakteristické rysy, kterými se pyšní stavební společnost Atlanta a.s. se sídlem v Novém Šaldorfu, jejíž historie sahá až k roku 1991. Zaměřuje se na poskytování služeb v oblasti stavebnictví a stavitelství, svým klientům nabízí výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce, betonářství, prodej a řadu dalších služeb, spadajících pod zmíněné oblasti.