K 96 Winery s.r.o.


Konice 96, Znojmo - Konice 669 02
Naše malé rodinné vinařstí K96 Winery se nachází v obci Konice v okrese Znojmo a zabývá se výrobou přívlastkových odrůdových vín typických pro Znojemsko.

Přehledná velikost našeho vinařství (kolem 1, 5 ha vlastních vinic) a skutečnost, že zpracováváme pouze vlastní hrozny nám dovoluje věnovat se vinicím a vínům ve sklepě s péčí, kterou si zaslouží Velká Vína – odborně a s láskou k detailům. Máme vysoké nároky na kvalitu, kterou se nám daří plnit díky vlastním hroznům z významných vinic, ručním sběrem, redukovaným množstvím hroznů na keři a také nízkým hektarovým výnosem a vysokou cukernatostí.

Nabízíme tedy vína kvality nejlepších světových vín. Typické odrůdy naší oblasti rovněž tvoří podstatnou část našeho sortimentu, Ryzlink rýnský, Veltlínské zelené a Sauvignon blanc. Tyto odrůdy jsou doplněny odrůdami Chardonnay, Rulandské šedé a Tramín červený a Svatovavřineckým, který je používán pro výrobu odrůdově čistého rosé. U nově vysázených vinic byly použity sazenice z původních oblastí výskytu odrůd (Ryzlink rýnský z Pfalzu, Německo, Veltlínské zelené z Weinviertel Rakousko, Sauvignon blanc a Chardonnay z údolí Loiry Francie, Tramín z Tyrol, Itálie). Naše vína jsou takřka výlučně suchá vína, přičemž sklizeň hroznů je podřízena cukernatosti moštů pro dosažení přívlastkových vín.

Naše vína můžete ochutnat a zakoupit přímo v našem vinařství nebo k nákupu můžete využít prodej vín na e-shopu na našich webových stránkách.

Produkty
  • bílá vína, červená vína, suchá vína, polosuchá vína, sladká vína, růžová vína, výběr z bobulí, výběr z hroznů, jakostní vína

Lékárna Krásná Lípa, přírodní produkty, homeopatické léky, produkty z čínských hub, dermokosmetika, e-shop.

Lékárna Krásná Lípa, přírodní produkty, homeopatické léky, produkty z čínských hub, dermokosmetika, e-shop

Kompletní stavební činnost, novostavby, rekonstrukce, stavební dozor.

Kompletní stavební činnost, novostavby, rekonstrukce, stavební dozor

Související články
Úspěchy na národních i mezinárodních vinařských soutěžích

Vinařský dům Znojmo

Úspěchy na národních i mezinárodních vinařských soutěžích

V roce 2022 pokračujeme v úspěšném tažení národními a mezinárodními výstavami a soutěžemi. Jsme rádi, že ocenění získává celé portfolio našich vín - mladá vína řady Fresh, perlivá vína řady Sparkles, strukturní vína řady Selection, naturální vína řady Special kvevri i velká a plná vína vinifikovaná na akátových a dubových sudech z řady Special barrel. V letošním roce nás ještě čeká účast na velké mezinárodní soutěži AWC Vienna 2022 a nominační kolo do Salonu vín ČR.


Vína z Pálavy z módy nikdy nevyjdou

PPS Vinařství Strachotín

Vína z Pálavy z módy nikdy nevyjdou

Jižní Morava je pojem a místní víno stejně tak. Zvolit ale toho správného dodavatele vína tak, aby produkt, který si odnášíme domů, byl skutečně moravským vínem, není v dnešní době ještě stále tak jednoduché. Dovolte nám tedy představit jakostní vína s přívlastkem i archivní vína z produkce PPS AGRO Strachotín, tedy z vinařství v obci pod Pouzdřanskou stepí a co by kamenem dohodil na Pálavu. V nabídce najdete také například nepříliš známou odrůdu Neronet.


Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

VINO HORT s.r.o.

Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

Máte rádi vína? Holdujete tomuto kouzelnému moku? Nenechejte si ujít ochutnávku ušlechtilých odrůd z kvalitního vinařství VINO HORT s.r.o., které se nachází ve Znojmě. Doušek lahodného vína velice příjemně otevře všechny vaše smysly. Možná si vína po této zkušenosti ještě více získají vaši náklonnost.


Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

L & M nápoje s.r.o.

Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

Gastronomická zařízení nakupují velké množství alkoholických i nealkoholických nápojů, proto apelují kromě vysoké kvality také na nízkou cenu. Firma L & M nápoje s.r.o. s polem působnosti na Opavsku se řadí mezi velkoobchody s nápoji, které nabízí kvalitní a levný alkohol a jiné nápoje. Na trhu působí již od roku 1998 a své služby poskytuje především gastronomickým zařízením.


Firemní články
Vinařství Konice, výroba vína, výroba přívlastkových odrůdových vín

Vinařství Konice, výroba vína, výroba přívlastkových odrůdových vín

Rodinné vinařství K96 Winery s.r.o. vyrábí přívlastková odrůdová vína typická pro oblast Znojemska.


Tradiční rodinné znojemské vinařství Konice

Tradiční rodinné znojemské vinařství Konice

Vinařství zaměřené na tradiční výrobu a zpracování hroznů z moravských vinařských tras, prodej typických odrůd, degustace a prohlídky v rámci kulturních akcí – vinařství K 96 Winery s.r.o.