Mareš Logistics s.r.o.


Mareš Logistics s.r.o. se zabývá přepravou kusových, balíkových i celovozových zásilek a dalšími službami týkajícími se přepravy zboží, jako je například skladování nebo kamionová přeprava. Naši kurýři jsou vždy ochotni pomoci Vám s maximální možnou pečlivostí, diskrétností a spolehlivostí. K tomu připojujeme také řadu nadstandardních služeb přepravy zásilek, které jsou v naší firmě nabízeny jako samozřejmost.

Přepravujeme všechny druhy a typy zásilek včetně obálek, balíčků, dárkových košů, květin apod. Běžně provádíme přepravy na dobírku. Schopnost reagovat na požadavky a potřeby zákazníků jsou v oblasti podnikání rozhodující. My se orientujeme nejen na přepravu zásilek, ale hlavně dbáme o to, aby s našimi službami byl zákazník spokojen. Vypracováváme individuální návrhy na dodávku Vašeho zboží a pokud je to přáním zákazníka, jsou možné i noční dodávky a přistavení vozů. Vše záleží jen na osobní či telefonické domluvě s našimi pracovníky.

Sídlíme na adrese Roháčova 188/37, Praha 3 - Žižkov.

Štítky:

přeprava kusových, balíkových, celovozových zásilek, skladování, kamionová přeprava

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Přeprava kusových, balíkových zásilek, objemných nákladů Praha, kamionová přeprava zboží

Přeprava kusových, balíkových zásilek, objemných nákladů Praha, kamionová přeprava zboží
Zabýváme se přepravou kusových, balíkových i celovozových zásilek a dalšími službami týkajícími se přepravy zboží - Mareš Logistics s.r.o. Praha
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Mareš Logistics s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Mareš Logistics s.r.o.
asper-ut-s-r-o.webnode.cz
Adresa

Adresa

Roháčova 188/37
Praha 3 - Žižkov 130 00

josef.mares@asperut.cz
+420 777 123 805


Najdete nás také zde:

ARES
captcha