Ing. Vlastimil Jarolímek
Eleon Electric


Doudlebská 1087/13, České Budějovice 370 08
Telefon: +420 603 534 465

Nabízím kompletní služby od projektu technologické elektroinstalace a řídícího systému, návrh, výrobu a instalaci rozvaděčů: - projektová činnost elektro, MaR - návrh, výroba, instalace rozvaděčů elektro, MaR - revize elektro do 1000VAC, bez nebezpečí výbuchu Mám zkušenosti s návrhem stavební a technologické elektroinstalace pro vodohospodářská zařízení: vodárny, úpravny vody, čerpací stanice, čistírny odpadních vod apod. včetně návrhu řídícího systému, a s projekty distribuční soustavy nn a elektrických přípojek nn, Mám zkušenosti s návrhem, výrobou a instalací technologických rozvaděčů včetně instalace řídících systémů. Rozvaděče jsou dodávány s nastavenými elektronickými komponenty, např. frekvenční měniče. Nabízím také provádění výchozích i pravidelných revizí elektrických zařízení do 1000VAC nebo 1500VDC v prostředí. bez nebezpečí výbuchu.

IČ: 11358378
DIČ: CZ6005120418
Okres: České Budějovice
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 200 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Vlastimil Jarolímek

Telefon:
+420 603 534 465

Email:
jarolimek@eleonelectric.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Ing. Vlastimil Jarolímek
tel: +420 603 534 465
email: jarolimek@eleonelectric.cz


GPS: 48°57′7.16″ N, 14°30′17.78″ E

QR kód firmy Ing. Vlastimil Jarolímek Eleon Electric

Odborné a všeobecné vzdělání včetně domova mládeže Třeboň

Zakázková výroba elektroniky. Rychlé dodací lhůty, kvalita a dlouholetá zkušenost.

Kontaktujte nás
captcha

Související články
Oblast strojírenství a elektrotechniky

STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.

Oblast strojírenství a elektrotechniky

Firma STAPI - Stanislav Pípal s.r.o., působí na našem trhu již po mnoho let. Jedná se o profesionální firmu, která má mimořádné znalosti svého oboru. A o jaký obor se vlastně jedná? Jedná se o oblast strojírenství a elektrotechniky, ve kterých firma působí prostřednictvím zastupování zahraničních firem na českém trhu. Orientují se na dovoz výrobků z EU na tuzemský trh.


Turck, s.r.o. - firma, která spojuje automatizaci a udržitelnost

TURCK, s.r.o.

Turck, s.r.o. - firma, která spojuje automatizaci a udržitelnost

Firma Turck, s.r.o. se sídlem v Modřicích u Brna od roku 1993 nabízí svým zákazníkům kvalitní a inovativní produkty přispívající k úsporám energie, materiálů a nákladů. Je součástí mezinárodní skupiny Turck, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem automatizačních řešení pro průmysl. Automatizační řešení od společnosti Turck podporují ziskovost, efektivitu a především udržitelnost strojů a zařízení, která je pro Turck důležitou hodnotou, jež se projevuje v jejích produktech, procesech i společenské odpovědnosti.


SD Install: Spolehlivý partner pro instalace v dřevoprůmyslu a průmyslové elektroinstalace

SD Install

SD Install: Spolehlivý partner pro instalace v dřevoprůmyslu a průmyslové elektroinstalace

Hledáte spolehlivou a profesionální firmu, která se zabývá instalací, demontáží a přestavbou průmyslových zařízení pro dřevoprůmysl? Chcete mít jistotu, že vaše elektroinstalace budou provedeny kvalitně, bezpečně a v souladu s platnými normami? Pak je pro vás správnou volbou firma SD Install, která má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v této oblasti.


Kvalitní a profesionální elektroinstalační práce v Telči a okolí

Elektro Mikeš, s.r.o.

Kvalitní a profesionální elektroinstalační práce v Telči a okolí

Pokud hledáte spolehlivého a zkušeného partnera pro elektroinstalační práce v Telči nebo na Jihlavsku a Vysočině, můžete se obrátit na firmu Elektro Mikeš, s.r.o. Tato firma se zabývá komplexními službami v oblasti elektroinstalace, osvětlení a fotovoltaiky. Nabízí vám kvalitní a profesionální řešení pro vaše domácnosti, bytové domy, administrativní budovy, průmyslové objekty, trafostanice a další.