Injekta s.r.o.


Revoluční 18, Hovorčovice 250 64
Telefon: +420 724 206 800

Společnost Injekta s.r.o. se sídlem v Hovorčovicích v okrese Praha - Východ se věnuje komplexnímu zatěsnění, sanaci, opravám, hydroizolaci zdiva, betonu a monolitických železobetonových konstrukcí proti vlhkosti, vzlínající a tlakové vodě. Dále vám také nabízíme poradenství a návrhy těsnění nových i starých staveb a současně jejich realizaci včetně návrhů pro jejich efektivní odvětrání a rekuperaci.
Naší specializací je těsnění bez nutnosti odkopávání suterénů, sklepů, garáží, balkonů, teras, tunelů, stok, bazénů, nádrží a dalších.

Naše činnost:
- sanace, opravy staveb
- sváření PVC spárových pásů
- ukládka těsnění PVC spárových pásů, těsnících plechů, -bobtnavých pásků injektážních hadiček …
- těsnění pod i nad úrovní terénu, v rybníce, potoce, řece, tlakové vodě, vzlínající vodě, dešťové vodě
- těsnění a sanace nových i starých a historických budov, staveb, objektů, chat, domů
- speciální těsnění
- poradenství
a další.

IČ: 28921411
DIČ: CZ28921411
Okres: Praha-východ
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: 3 mil. až 5 mil. Kč

Telefon:
+420 724 206 800

Email:
info@injekta.cz

Web:


GPS: 50°10′53.15″ N, 14°31′13.48″ E

QR kód firmy Injekta s.r.o.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Moderní plechové střechy a jejich výhody

TOM střechy

Moderní plechové střechy a jejich výhody

Každá střecha má především za úkol chránit dům a prostor v něm před různými venkovními vlivy. Pro zajištění střechy slouží spousta moderních krytin z různých materiálů včetně plechových, které poskytují uživatelům potřebný komfort. O výběr vhodného řešení a realizaci se postará firma TOM střechy, Dolní Němčí.


Odstranění plísně a řas ze zateplené fasády - šetrné, ale dlouhodobé

ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o.

Odstranění plísně a řas ze zateplené fasády - šetrné, ale dlouhodobé

Objevila se na Vaší zateplené fasádě plíseň nebo řasy? Pak je to bohužel častý jev, který neznamená, že by bylo zateplení fasády špatně provedené. Plíseň a řasy byste ale měli nechat odstranit a fasádu vyčistit. Nejde totiž pouze o estetické hledisko, ale hlavně o hledisko zdravotní, neboť plísně a řasy na fasádách mohou způsobit alergie a jiné zdravotní problémy. Doporučujeme obrátit se na společnost ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o., která má s čištěním fasád mnohaleté zkušenosti a Vaši zateplenou fasádu vyčistí šetrně a dlouhodobě!


Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

Především u budování nových skládek odpadů a jejich rekultivací poskytujeme poradenství, návrhy a odborné montáže drenážních systémů. Naše služby jsou určeny zájemcům z území České republiky a Slovenska i v případě požadavků ekologických staveb na vhodnou ochranu proti kontaminaci zemin a spodních vod.


Chraňte se proti graffiti s firmou SK Fasády

SK Fasády s.r.o.

Chraňte se proti graffiti s firmou SK Fasády

Neúcta sprejerů občas nezná meze. Graffiti se velmi často objevují na prostředcích hromadné dopravy, ale na také na fasádách panelových či rodinných domů. Sprejeři si však neuvědomují, že odstraňování graffiti není vůbec jednoduché. Alespoň v případě, pokud byste se rozhodli k čištění fasády svépomocí. Jestliže se ale chcete graffiti zbavit dokonale a svou fasádu ochránit před další nevyžádanou kresbou, bude nejlepší se obrátit na odborníky.