W.WOLF CO., spol. s r.o.


Bulharská 618/10, Praha - Vršovice 101 00
Společnost W.WOLF CO., spol. s r.o. se sídlem v Praze se již od roku 1994 zabývá řemeslnými a stavebními pracemi, poskytuje úklidový servis a v neposlední řadě zprostředkování služeb.
Nabízíme služby v oblasti rekonstrukce bytů a interiérů, výstavby rodinných domů a také zajistíme drobné opravy v domácnostech i kancelářích - hodinový manžel.
Uklízíme nejen v domácnostech, kde se postaráme o generální, jednorázový i pravidelný úklid, ale také celé administrativní budovy, obchodní centra, komerční objekty, nemocnice či úklidy po stavbách.
Zabýváme se také zprostředkováním obchodní činnosti, jako např. realitní služby, zprostředkování stavebních a řemeslných prací, správa nemovitostí, poradenské služby a další.

Naše činnost:
- řemeslné a stavební práce
- úklidový servis
- zprostředkování služeb
a další.

Produkty
  • vysávání koberců, mytí koupelny a WC, utírání prachu, mytí oken, čištění nábytku, mytí kuchyňské linky, úklid bytů a kanceláří
  • stavby bytových domů, rodinné domky na klíč, rezidenční bydlení, nové družstevní byty
  • výměna oken a dveří, zateplení domů, zateplení panelových bytů, estetický vzhled budovy, modernizace rodinných domů, oprava střechy

Kompletní stavební práce Kutná Hora, rodinné domy, fasády, zateplování, půdní přestavby, jádra.

Kompletní stavební práce Kutná Hora, rodinné domy, fasády, zateplování, půdní přestavby, jádra

Střední škola technická a řemeslná, Nový Bydžov.

Střední škola technická a řemeslná, Nový Bydžov

Související články
RD Komex - Rekonstrukce a opravy domů OKAL Praha

RD KOMEX s.r.o.

RD Komex - Rekonstrukce a opravy domů OKAL Praha

Rekonstrukce domu, když se řekne tento název, tak se mnohým zježí všechny chlupy na těle. Nevěšte hlavu, rekonstrukce domu OKAL však může probíhat také plynule a může být zrealizována za velice krátkou dobu a to bez zbytečných starostí. Říkáte si, jak toho docílit? V tom případě se obraťte na profesionály, jakými jsou i ve firmě RD KOMEX s.r.o.


Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Homestead, s.r.o.

Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Dřevostavby jsou ekonomické rodinné domy, které dokáží naplnit všechna vaše osobní přání. Stavby jsou energeticky úsporné, protože se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Oproti klasické zděné stavbě za rok vytápění výrazně uspoříte. Ať už se tedy rozhodnete pro bungalov, tradiční nebo moderní dům, to vše vám dokážeme poskytnout.


Stavba beze všech starostí

D - BAU s.r.o.

Stavba beze všech starostí

Stavby takzvaně „na klíč“ se staly už běžnou záležitostí, kterou nabízí řada stavebních firem. Právě proto, že je jich dostatek, můžeme si vybrat tu nejlepší. Společnost D-BAU s.r.o. Semily získala už několik ocenění ve svém oboru.


Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

SPING STAV spol.s r.o.

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

Hledáte bydlení, které bude v každém směru výjimečné? Toužíte po přepychu a blahobytu? Nechcete mít to, co mají všichni ostatní a chcete se raději vymykat? Chcete tímto způsobem reprezentovat svou osobnost? I podle našeho bydlení se dá určit to, kým jsme. Buďte sví, originální a nechejte si postavit dům firmou SPING STAV spol. s.r.o., která Vám zaručí dokonalost v každém ohledu bez starostí a bez práce, staví totiž nadstandardní rodinné domy na klíč.


Firemní články
Úklidové služby Praha, pravidelné a generální úklidy v domácnosti, úklidy po stavebních pracích

Úklidové služby Praha, pravidelné a generální úklidy v domácnosti, úklidy po stavebních pracích

Naše firma z Prahy se věnuje kompletním úklidovým pracem, provádíme generální a jednorázové úklidy, pravidelné úklidy v domácnosti, úklidy po stavebních pracích.