AUSTUR s.r.o.


Koněvova 1271/101, Praha 3 - Žižkov 130 00
Společnost AUSTUR s.r.o. se sídlem v Praze se zabývá především úklidovými službami pro firemní i veřejný prostor. Uklízíme např. rozsáhlejší kancelářské komplexy, průmyslové provozy i veřejná prostranství a postaráme se i o údržbu městské zeleně.

Dále disponujeme vozidly vybavenými profesionálním čistícím strojem KÄRCHER HDS 1000 BE a nádrží na 1000 L vody. Čistíme fasády, chodníky, ploty, stavební techniku, městský mobiliář, nebo jakékoliv jiné silně znečištěné plochy. Při čištění používáme značkovou chemii KÄRCHER a na místě nepotřebujeme přívod vody ani elektřiny, jelikož si vše vozíme s sebou.
Odstraníme každou špínu, mastnotu i plevel.

Zabýváme se také aplikací ochranných antigraffiti nátěrů a také, v případě že již k poškození fasády grafitti nákresem došlo, jejich odstraňování ze všech druhů povrchů.

Naše služby:
- úklidové služby pro firemní a veřejný prostor
- čištění tlakovou vodou
- antigraffity nátěry
- odstraňování graffity
a další.

Produkty
  • průmyslové vysavače, mycí automaty, stěrky a kartáče, vysokotlaké čisticí zařízení, stroje na čištění koberců
  • profesionální úklid, úklid domů a kanceláří, mytí oken, mytí podlah, mytí koupelny a WC, žehlení a praní prádla, úklid po malování

Kovové posuvné a křídlové brány Chvaletice.

Kovové posuvné a křídlové brány Chvaletice

Realizace zahrad, údržba zeleně Olomouc, projekty zahrad, zakládání trávníků, střešní zahrady.

Realizace zahrad, údržba zeleně Olomouc, projekty zahrad, zakládání trávníků, střešní zahrady

Související články
Půjčovna nářadí v Liberci má dostupnou i vibrační a hutní techniku

PROFI-TECHNIK s.r.o.

Půjčovna nářadí v Liberci má dostupnou i vibrační a hutní techniku

Mezi další patří také použití nářadí v domácnosti, na zahradě nebo v době volnočasových aktivit. Zajišťují od nejmenších sekáčků, přes velká a malá kladiva, až po vibrační desky, jádrové vrtáky, brusky, hoblíky, pily, elektrocentrály, topidla, řezačky, průmyslové vysavače, čerpadla, vlastně cokoliv, co vás v těchto oborech napadne.


Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

SK Fasády s.r.o.

Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

Graffiti, pro mladé lidi velká zábava. Předhánějí se, kdo nakreslí hezčí a originálnější obrázek. Jako kdyby si tím značkovali své území, ovšem velice často přitom nedbají na soukromé vlastnictví a proto různé druhy obrázků můžeme vidět všude kolem sebe.


Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Čištění fasád Zlín

Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Střechy, fasády i zámkové dlažby mají jednu společnou vlastnost – snadno se zašpiní a po nějaké době zajdou. To vede nejen k výraznému zhoršení vzhledu daného objektu, ale také ke zhoršení kvality bydlení a omezení životnosti materiálu. Společnost Čištění fasád Zlín se čištěním objektů a stavebním pracím věnuje od roku 1997 (tehdy pod jménem Robert Kurfürst jako fyzická osoba). Dnes patří mezi profesionální subjekty, které se postarají o čištění objektů různých typů, od rodinných domů až po velké výškové budovy.


Kompletní servis v oblasti čištění fasád zajistí ARS Praha

ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o.

Kompletní servis v oblasti čištění fasád zajistí ARS Praha

O povrch budovy je nutné dobře pečovat a zbavovat jej nečistot různého původu. Vašemu majetku tak dodáte delší životnost, navíc bude bez nečistot vypadat lépe. Potřebujete-li tedy vyčistit fasádu domu, obraťte se na skutečné odborníky z firmy ARS Praha. Zaměřujeme se na čištění všech povrchů, mytí fasád, tryskání povrchů a podobně. Poskytujeme kompletní čistící servis a zajistíme i související služby včetně pravidelné kontroly a údržby.


Firemní články
Odstranění graffity Praha

Odstranění graffity Praha

Jsme schopní odstranit graffity z širokého spektra povrchů od moderních budov až po historické památky.