FARMA WENET BROUMOV z.s.


Kladská 346, Broumov - Velká Ves 550 01
Telefon: +420 777 699 588

FARMA WENET BROUMOV z.s. je rodinná farma plná zvířátek, obklopená nádherným prostředím hor a kopců v Broumovském výběžku.

Naše farma je obklopena malebnou krajinou Broumovska, která skýtá mnohé vyžití v každém ročním období, od romantických procházek po okolí, po celodenní výlety do skal, zdejších lesů, návštěvy památek, ale i oddech a relax u našich zvířátek na farmě.

Návštěvník má možnost se setkat s různými druhy zvířátek na naši farmě chovaných, některá z nich má možnost si i osobně pohladit a zažít tak neobyčejné chvíle, odpočinout si v příjemném prostředí a nabít se novou energií.

S chovem jsme začali již v roce 1995. V té době by nás ani ve snu nenapadlo, že někdy v budoucnu budeme chovat taková zvířátka, jaké máme nyní. Vše začalo nevinně jedním pštrosem, emu hnědým, který se na zahradě vyjímal a byl tehdy něčím velmi exotickým. No jenže po čase nám bylo líto, že běhá po zahradě sám, tak jsme mu pořídili dalšího do páru, a tehdy to pomalu začalo.

V dnešní době u nás na farmě najdete krom pštrosů emu i pštrosa nandu pampového. Patříme také mezi jedny z největších chovatelů lam v České republice, v našem chovném stádu jsou zastoupeny lamy krotké, lamy guanaka a lamy alpaky. V roce 2008 do našeho chovu přibyli i velbloudi. Chováme ale i klasická vesnická zvířátka, jakou jsou králíci, slepice, husy, kachny a samozřejmě také ovečky, kozy, prasátka a mnohá jiná.

Našimi pravidelnými návštěvníky jsou i děti ze škol a školek, a to nejen místní, ale z celého královéhradeckého kraje, které nás se svými učitelkami a vychovatelkami navštěvují. Nadšení dětí a jejich radost v očích nás pokaždé přesvědčí o tom, že to co děláme má svůj smysl a že to dělá radost i pro jiné.

Věříme, že i Vy se stanete našimi návštěvníky a že Vás nejen naše farma, ale i zdejší okolí zaujme a budete se sem rádi vracet.

Farmu naleznete na adrese Kladská 346, Broumov - Velká Ves.

IČ: 04102011
Okres: Náchod
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: do 200 tis. Kč

Telefon:
+420 777 699 588
+420 777 762 305

Email:
wenet@seznam.cz

Web:


GPS: 50°34′26.8″ N, 16°20′44.65″ E

QR kód firmy FARMA WENET BROUMOV z.s.

Školící a výukové středisko pro svářeče, jeřábníky, vazače, rekvalifikační kurz pro strojníky.

Rekonstrukce a výstavba rodinných domů a základové desky od Independent Financial Company s.r.o..

Rekonstrukce a výstavba rodinných domů a základové desky od Independent Financial Company s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Rostlinná a živočišná výroba i zemědělské služby od firmy SILYBA

SILYBA a.s.

Rostlinná a živočišná výroba i zemědělské služby od firmy SILYBA

Prvotřídní obiloviny, konzumní brambory, ale i skot a další nabízí česká firma SILYBA a.s. z Ústí nad Orlicí, která se specializuje na zemědělské služby. Zejména drobným odběratelům nabízíme produkty z vlastní rostlinné a živočišné výroby. Nabízíme to nejlepší z naší úrody.


Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?


Půjčovna mechanizace a veškeré zemědělské služby? To je SILYBA

SILYBA a.s.

Půjčovna mechanizace a veškeré zemědělské služby? To je SILYBA

Potřebujete traktory, kombajny, cisterny nebo jinou zemědělskou mechanizaci, ale nevyplatí se vám ji kupovat? Obraťte se na firmu SILYBA a.s., jejíž součástí je půjčovna mechanizace. Naše společnost na trhu působí od roku 1999, zabýváme se výrobou zemědělských produktů i dalšími službami v oblasti zemědělství. Najdete nás v obci Dolní Dobrouč v okrese Ústí nad Orlicí.


Jehněčí maso v biokvalitě aneb zdraví z valašské ekofarmy

Ekofarma Lípa

Jehněčí maso v biokvalitě aneb zdraví z valašské ekofarmy

Kvalitní jehněčí maso je velmi zdravé, a to hned z několika důvodů. Pro svůj vysoký obsah bílkovin a cenných látek, jako je železo, vitamin B2 nebo vápník a současně velmi nízké procento tuku je vyhledávaným masem ze strany sportovců a vyznavačů zdravého životního stylu. Skvěle se ale jehněčí maso hodí také pro výživu dětí i při bezlepkové dietě a čím dál častěji jej vyhledávají pro své klienty také restaurace. Protože je ale nákup skutečně kvalitního a zdravého jehněčího masa v běžných obchodech docela problém, určitě se vyplatí využít služeb blízké ekofarmy.