COVID testy, roušky a respirátory FFP2, FFP3, dezinfekce, ochranné oděvy, drogerie

Testy na COVID, roušky a respirátory, ochranné oděvy, dávkovače na mýdlo a dezinfekci, papírové utěrky a podložky, dezinfekční gely a roztoky, antibakteriální ubrousky, drogistické zboží od kosmetiky přes čisticí prostředky až po osvěžovače vzduchu a vůně, tvoří bohatý nabídkový sortiment e-shopu na webu 4toilet.cz, který provozuje ostravská společnost ZENCO Corp a.s.

Prodej testů COVID 19, dezinfekce, dávkovačů v e-shopu

Antigenní testy na COVID, testy na protilátky, rychlotesty v e-shopu 4toilet.cz

V našem e-shopu 4toilet.cz je velký výběr testů na COVID, které poskytují rychlé, spolehlivé, snadné, a hlavně levné testování na koronavirus, což přináší klíčové řešení, jak zabránit šíření koronavirového onemocnění jak v rodině, tak na pracovišti. V nabídce najdete výtěrové testy, testy ze slin, testy na protilátky, a celou řadu antigenních výtěrových rychlotestů prověřených značek.

Antigenní testy na koronavirus, rychlotesty, testy na protilátky


Roušky a respirátory FFP2, FFP3, nanorespirátory, dětské roušky a respirátory

Šíření virů a bakterií účinně zabráníte používáním roušek a respirátorů. V e-shopu na webu 4toilet.cz jsou na výběr roušky z nanovlákna, zdravotnické roušky, designové barevné roušky. Účinnější ochranu nejen proti koronaviru poskytují respirátory tříd FFP2 a FFP3, které lze použít i jako ochranu při práci. Opět je v e-shopu bohatý výběr českých respirátorů, nano nebo barevných či dětských respirátorů.

Roušky a respirátory FFP2, FFP3 v e-shopu


Ochranné coverally a pláště, ochranné pomůcky, čepice, rukavice, štíty

V internetovém obchodě 4toilet.cz pohodlně nakoupíte ochranné hygienické oděvy do lékařského prostředí. Kompletní ochranu před kontaminací docílíte použitím kombinace coverallů, ochranných plášťů a chirurgických čepic, ochranných brýlí, jednorázových a sterilních rukavic z různých materiálů, ochranného štítu, návleků na obuv. V naší nabídce nechybí ani termoizolační fólie.

Ochrané obleky a pomůcky


Drogistické zboží, dezinfekční přípravky, dávkovače, zdravotnické pomůcky

Náš internetový obchod je bohatě zásoben i přípravky a pomůckami pro zdraví, jako jsou zdravotnické přístroje, vitamíny, obvazový materiál, inkontinenční podložky. Vybavíte se i zásobníky na papírové ručníky, toaletní papír, dávkovači na mýdlo a dezinfekční přípravky, kvalitními dezinfekčními a sanitárními gely, spreji a vlhčenými ubrousky. Z drogistického zboží u nás nakoupíte kosmetiku, čisticí prostředky, utěrky z mikrovlákna, osvěžovače vzduchu a vůně.

Internetový obchod 4toilet.cz


PODSTRÁNKY

E-shop 4toilet.cz

E-shop 4toilet.cz
COVID testy, roušky a respirátory FFP2, FFP3, dezinfekce, ochranné oděvy, drogerie

E-shop Zenco.cz

E-shop Zenco.cz
Ochranné zdravotnické pomůcky, obleky, drogerie, papírový program, dezinfekce, vitamíny

E-shop Zencomarket.cz

E-shop Zencomarket.cz
Testy na koronavirus, COVID, ochranné oděvy, dezinfekce v e-shopu Zencomarket.cz
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZENCO Corp. a.s. Antigenní testy a ochranné pomůcky
WEBOVÁ STRÁNKA
ZENCO Corp. a.s.
zencocorp.cz
Adresa

Adresa

Provozní 5492/3
Ostrava-Třebovice 722 00

info@zencocorp.cz
+420 725 124 819


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha