RD NOBLES - rodinné domy na klíč


Slovanská 676, Chotěšov 332 14
Firma RD NOBLES se sídlem v Chotěšově v okrese Plzeň - jih se zabývá výstavbou rodinných domů na klíč dle požadavku zákazníka, a to nejen v Plzeňském kraji, ale i po celé České republice.

Svým zákazníkům nabízíme kvalitní zděné domy na klíč, které stavíme výhradně z kvalitních a ověřených materiálů. Zaměřujeme se především na nízkoenergetické a pasivní domy při jejichž výstavbě využíváme konstrukční systémy s extrémní tepelnou akumulací.

Námi vystavěné domy se vyznačují výbornými akustickými i protipožárními vlastnostmi a především krátkou dobou výstavby.

V rámci výstavby nízkoenergetických a pasivních domů se zabýváme také dalšími činnostmi, jako např. tepelná čerpadla, solární ohřev, rekuperace domu a další.

Naše činnost:
- výstavba nízkoenergetických domů
- výstavba domů na klíč
- tepelná čerpadla
- solární ohřev TUV
- rekuperace domu
a další stavební činnost.

Produkty
  • pasivní domy, nízkoenergetické domy, podzemní domy, energeticky soběstačné stavby
  • technika stlačeného vzduchu, pístové a šroubové kompresory, potrubní rozvody tlakového vzduchu, vysokotlaké čištění
  • projekce spalovny odpadu, recyklace odpadu, zužitkování odpadu, trvale udržitelný zdroj, ekologické projekty
  • výstavba bytových jednotek, garážové stání, bytový areál, developerské projekty, bytové družstvo, rezidenční bydlení


Související články
Podpora ekologického způsobu chování občanů při nakládání s odpady

ESKO-T s.r.o.

Podpora ekologického způsobu chování občanů při nakládání s odpady

Přečtěte si článek o společnosti ESKO-T z Třebíče, která občanům, firmám a obcím poskytuje široké spektrum služeb v oblasti odpadového hospodářství. Což zahrnuje nejen svoz, likvidaci a zneškodnění odpadů, recyklaci surovin, skartaci dokumentů a provoz sběrných dvorů, ale provozuje i Centrum Druhá šance, které podporuje opětovné využití věcí. Další jejich nedílnou službou je také bezplatné vzdělávání veřejnosti zábavnou formou o správném třídění odpadu.


Oficiální partner a dealer produktů firmy SMC

Transportní technika Tůma s.r.o.

Oficiální partner a dealer produktů firmy SMC

Transportní Technika Tůma se stala oficiálním partnerem a dealerem uznávané firmy SMC, která se specializuje na výrobu standardních prvků v oblasti pneumatických a elektrických systémů. Toto strategické partnerství umožňuje Transportní Technice Tůma rozšířit svou nabídku o špičkové produkty, které zvyšují efektivitu a spolehlivost průmyslových aplikací.


Dřevostavby šetří náklady

Homestead, s.r.o.

Dřevostavby šetří náklady

Jedním z nejnovějších trendů v oblasti bydlení jsou výstavby nízkoenergetických rodinných domů v podobě dřevostavby. Jsou oblíbené zejména na Vysočině, kde jejich vkusné zpracování krajinu rozhodně nehyzdí, ale spíše pozitivním způsobem dotváří.


Tlaková kanalizace od PRESSKAN system, a.s. - Jak funguje a jak předchází ucpávání potrubí?

PRESSKAN system, a.s.

Tlaková kanalizace od PRESSKAN system, a.s. - Jak funguje a jak předchází ucpávání potrubí?

Tlaková kanalizace je nezbytnou součástí infrastruktury moderních měst a obcí, umožňující efektivní odvádění odpadních vod. Nicméně, problémy s ucpáváním potrubí mohou nastat například při špatně nadimenzovaném potrubí nebo při přítomnosti shybek, podchodů pod vodotečemi nebo železnicemi. V reakci na tyto výzvy přichází společnost PRESSKAN system, a.s. s inovativním řešením, které revolučně mění způsob, jakým tlaková kanalizace funguje, především v oblastech, kde jsou technické nároky způsobené složitým terénem nebo specifickými požadavky na dimenzování systémů.