Řízené degustace vín s ubytováním včetně snídaně ve Vinařství Hradil Čejkovice

Vinařství Hradil

Řízené degustace vín s ubytováním včetně snídaně ve Vinařství Hradil Čejkovice

V rodinném Vinařství Hradil pěstujeme kvalitní odrůdy vinné révy ve Velkopavlovické vinařské podoblasti v Čejkovicích u Hodonína, kde ve vinných sklepech nebo přímo v nových prostorách degustační místnosti pořádáme pro hosty řízené degustace s možností komfortního ubytování se snídaní.

Zahrady Zapletal s.r.o.


Družstevní 404/14, Ostopovice 664 49
Telefon: +420 731 459 464

Firma Zahrady Zapletal s.r.o. vznikla v roce 2021 a je výsledkem naší dlouhodobé práce v oboru. Během předchozích let jsme svojí kvalitní prací získali obsáhlou klientelu, jak v soukromém, tak i veřejném sektoru.

Naše společnost zahrnuje všechny činnosti spojené se zahradnickými úpravami od zajištění projektů zahrad přes realizaci až po následnou údržbu. Firma zaměstnává stálý tým odborných a kvalifikovaných pracovníků s dlouholetou praxí v zahradnickém oboru. Disponujeme veškerou mechanizací potřebnou pro sadovnické úpravy malého i velkého rozsahu, úpravy okrasných ploch, zatravněných ploch, úpravy a údržby zahrad. Na projektech dále spolupracujeme s našimi ověřenými dodavateli dalších zahradních prvků jako jsou závlaháři, tesaři, kameníci.

Sadové úpravy nespočívají jen ve správném výběru vhodných rostlin a důkladné přípravě půdy, ale hlavně ve vhodném uspořádání celého zahradního prostoru. Správně vyřešený zahradní prostor rozšiřuje svým uživatelům jejich životní prostředí o další rozměr, který jim přinese vítaný fyzický i duševní odpočinek. Zahrada, jako základní tvar, je našim ohraničeným soukromým rájem, který si vymezujeme oproti svému okolí a dopřáváme si jím pocit návratu k přírodě.

Zahradnické práce:
- zhotovení zelených střech a střešních zahrad
- terénní úpravy, modelace terénu a příprava půdy
- výsadba vzostlých stromů (listnatých i jehličnatých)
- výsadba keřů, popínavek a trvalek včetně mulčování kůrou
- zajištění projektů pro zhotovení sadových úprav

Získali jsme ocenění - 1. místo Extenzivní zelená střecha roku 2019 Černá Hora.

Naše firma Zahrady Zapletal s.r.o. sídlí v Ostopovicích, v okrese Brno-venkov.

IČ: 10719342
DIČ: CZ10719342
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Telefon:
+420 731 459 464

Email:
zapletal@zahradyzapletal.cz

Web:


GPS: 49°9′49.53″ N, 16°32′39.12″ E

QR kód firmy Zahrady Zapletal s.r.o.

Kontaktujte nás
captcha

Související články
Prodej a servis zemědělské techniky na jednom místě, SYNPRO, s.r.o.

SYNPRO, s.r.o.

Prodej a servis zemědělské techniky na jednom místě, SYNPRO, s.r.o.

Hledáte zemědělskou techniku pro práce ve vinohradu, sadu, poli nebo komunální oblasti? Pak jste na správném místě! Společnost SYNPRO, s.r.o. vám nabízí široký výběr značkové zemědělské techniky, traktorů a malotraktorů. Nabízí také záruční a pozáruční servis zemědělské techniky v moderně vybaveném servisním středisku ve Velkých Bílovicích.


Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Král - zahradnické práce s.r.o.

Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Profesionální péče o zeleň s sebou přináší nejen samotnou výsadbu zeleně, ale také odstraňování nepotřebného. Platí to například při kácení stromů, kde je potřebné dodržet veškeré postupy a také bezpečnost. Při rizikovém i běžném kácení stromů se proto obraťte na firmu Král – zahradnické práce s.r.o., Praha 5.


S kácením a přesazováním vzrostlých stromů pomůže firma ZAHRADY HASTÍK

Zahrady - Hastík s.r.o.

S kácením a přesazováním vzrostlých stromů pomůže firma ZAHRADY HASTÍK

Pokácet nebo přesadit vzrostlý strom může být někdy problém. Veškeré tyto činnosti jsou totiž ošetřeném zákonem. Proto je dobré poradit se s odborníky, kteří nejen, že mají tyto zákony v malíku, ale poradí si i se samotným odstraněním stromu.


Profesionální péči o zeleň a zahradu zajistí společnost Král – Zahradnické práce

Král - zahradnické práce s.r.o.

Profesionální péči o zeleň a zahradu zajistí společnost Král – Zahradnické práce

Užívejte si naplno krásu vaší zahrady díky službám firmy Král – Zahradnické práce s.r.o. z Prahy. Poskytujeme nejrůznější zahradnické práce, naším cílem je údržba a dokonalá péče o zeleň i péče o stromy v soukromých zahradách i veřejných parcích. Disponujeme moderními technickými prostředky a díky vyškoleným pracovníkům uspokojíme jakékoliv požadavky týkající se vaší zahrady.