Jan Heczko
topné systémy

CZKSystémová deska

Instalujeme sálavé topné systémy.

Energetická úspora, vysoký komfort, estetika – to jsou hlavní výhody sálavých topných systémů.

Našim zákazníkům nabízíme podlahové nebo stěnové vytápění za příznivou cenu, vhodné jak pro novostavby, rodinné domy, průmyslové objekty, tak pro rekonstrukce historických budov.

Používáme inovativní technologii Smartclip pro flexibilní pokládku potrubí podlahového topení. Smartclip je unikátní uchycovací systém pro podlahové vytápění doporučený pro polystyrenové desky a Kari sítě, který šetří čas a peníze.

Podlahové vytápění je nejoblíbenějším řešením topení a zárukou pohodlí, hygieny, úspory energie a estetiky v jednom.

Systémy provedené mokrou technologií jsou tradiční a velmi populární. Po instalaci a montáži je potrubí zaléváno anhydritovou či betonovou směsí a tvoří její předfinální vrstvu. Nabízíme 3 technologická řešení podle upevnění potrubí – kvalitní systémovou deskou s výstupky, montážními příchytkami nebo fixační lištou.

Suché systémy podlahového vytápění - lehký a extrémně robustní tzv. Profi systém - nabízí nový, neomezený počet možných aplikací. Lze jej použít i při omezujících podmínkách v objektu, kde strop nesmí být příliš zatížen a kde není možné zvyšovat výšku podlahy.

Stěnové vytápění - topné panely jsou namontovány ve stěnách. Výsledkem je, že teplo vyzařuje do místnosti, aniž by stoupal prach.

Instalujeme také moderní systémy chlazení, které vytvářejí příjemné ovzduší použitím chladicích panelů namontovaných pod stropem.


Katalog firem:    

Topenářské práce

,

Vzduchotechnika, klimatizace a ventilace

,
Štítky:

podlahové, stěnové vytápění, systémy chlazení