Restaurace BeerWarehouse


Hanychovská 328/10, Liberec 460 07
Telefon: +420 482 710 066

Staromilská restaurace BeerWarehouse Liberec každý den připravuje několik poctivých jídel (+jedno lehké na krásu). Pivo a pečivo máme z lokální výroby.

Čepujeme poctivě uvařené pivo, které nám dodává Liberecký pivovar „Kousek piva“, který stojí hned přes zeď.

Svatby a eventy:
Můžete si pronajmout celou restauraci s kapacitou 50 míst k sezení. K dispozici budete mít bar s obsluhou, místo pro kapelu, taneční parket a venkovní terasu pro odpočinek.

Součástí objektu je hudební klub s kapacitou 250 lidí. Možná je degustace piva i s prohlídkou pivovaru. Zařídíme degustaci vín, rumů a doutníků. Máme kouzelníka pro děti a dospělé. Areál má velké parkoviště pro 50 aut a je dostupný tramvají.

Každý den máme čerstvé pečivo přímo z pece z Honzíkovi pekárny, která stojí proti vchodu do restaurace BeerWarehouse Liberec.

Restauraci naleznete na adrese Hanychovská 328/10, Liberec.

IČ: 07947283
DIČ: CZ07947283
Okres: Liberec
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: 1 mil. až 3 mil. Kč

Telefon:
+420 482 710 066

Email:
info@beerwarehouse.cz

Web:


GPS: 50°45′31.07″ N, 15°2′38.04″ E

QR kód firmy Restaurace BeerWarehouse

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Restaurace Air Club u letiště Václava Havla – příjemná snídaně v Praze

FBA spol.s r.o.

Restaurace Air Club u letiště Václava Havla – příjemná snídaně v Praze

Odlétáte na dovolenou nebo za prací? Budete trávit časné ranní či dopolední hodiny na letišti? Zpříjemněte si čekání snídaní v reprezentativním prostředí za vynikající ceny. Budeme se na vás těšit v restaurace Air Club u letiště Václava Havla.


Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

FBA spol.s r.o.

Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

Pokud nemáte čas na oběd v restauraci či v jídelně, tak zajisté uvítáte možnost brát si jídlo s sebou domů nebo do zaměstnání. A nejen pro sebe, ale i pro členy rodiny nebo kolegy v práci. A přenášení v žádných nekvalitních plastových obalech, ale v zatavených krabičkách. Široký výběr jídel s možností s sebou vám zajistí společnost FBA spol. s r.o., Praha 6 – Ruzyně.


Penzion EGO Staré Město – dokonalé místo pro aktivní dovolenou i relaxaci

Penzion EGO

Penzion EGO Staré Město – dokonalé místo pro aktivní dovolenou i relaxaci

Příjemné ubytování v blízkosti turisticky oblíbené oblasti Chřiby, to je Penzion EGO s apartmány. Nachází se v klidné slepé ulici v okrajové části Starého Města u Uherského Hradiště. Okolí láká k celodenním turistickým a cyklistickým výletům, přímo v penzionu můžete využít bazén s protiproudem a k relaxaci vybízí finská sauna. Ať už jste příznivci aktivního nebo pasivního odpočinku, Penzion EGO Staré Město je tím pravým místem pro vás.


Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

FBA spol.s r.o.

Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

Odlétáte na dovolenou nebo se vracíte v časných ranních hodinách? Pokud se chcete vyhnout nepříjemnému nočnímu cestování na nebo z letiště, máme pro Vás řešení. Je jím kompletně zrekonstruovaný hotel na Praze 6, Ruzyni, v těsné blízkosti pražského letiště Václava Havla. Celý objekt je moderně vybavený. Nabízí možnost levného ubytování a stravování v restauraci, která denně nabízí chutná a zdravá polední menu. Pro firmy jsou navíc k dispozici konferenční prostory a plně vybavené učebny vhodné pro školení i obchodní jednání.