Akumulátorová zahradní technika Husqvarna – prodej, servis Zlínský kraj

Robert Bílka - Zahradní technika

Akumulátorová zahradní technika Husqvarna – prodej, servis Zlínský kraj

I akumulátorová zahradní a lesní technika Husqvarna je k dostání ve specializované prodejně Zahradní technika - Robert Bílka, poblíž Uherského Hradiště v Zlínském kraji. Aku zahradní sekačky, plotové nůžky, řetězové pily, fukary, křovinořezy mají společná pozitiva – jsou lehké, snadno ovladatelné, výkonné a praktické.

Pila Matoušek


Jilmoví 10, Pernštejnské Jestřabí - Jilmoví 592 61
Firma Pila Matoušek se sídlem v Pernštejnském Jestřabí v okrese Brno - venkov se zabývá pilařskou a stavebně truhlářskou výrobou přesného hraněného řeziva.

Dále vyrábíme stavební řezivo, krovy, trámy, latě, hraněná prkna a hranoly. Nabízíme také hoblované řezivo.

Naše činnost:
- pilařská a stavebně truhlářská výroba
- přesné hraněné řezivo
- stavební řezivo
- krovy
- trámy
- latě
- hraněná prkna
- hranoly
- hoblované řezivo.

Sídlíme v Pernštejnském Jestřabí na ulici Jilmoví 10.

Produkty
  • hranoly a fošny, desky a střešní latě, stavební prkna
  • stavební a hoblované řezivo, truhlářské a stolařské řezivo, jehličnaté řezivo, pořez kulatiny, pilařská výroba


Související články
Pořez dřeva, sušení dřeva a výroba dřevěných produktů

Pila Velká Bukovina

Pořez dřeva, sušení dřeva a výroba dřevěných produktů

Pila a sušárna dřeva v obci Velká Bukovina je předním poskytovatelem kvalitního truhlářského a stavebního řeziva v regionu Děčín. Specializuje se na pořez dřeva na pásových pilách, jeho sušení ve velkokapacitních sušárnách a výrobu dřevěných produktů s vysokou kvalitou. V pilovém závodě firmy Pila Velká Bukovina se dřevo zpracovává s nejvyšší precizností a péčí. Moderní technologie umožňují efektivní řezání a sušení dřeva, což vede k vysokému standardu výsledných produktů. Zákazníci si tak mohou být jisti, že dostávají dřevěné materiály nejvyšší kvality.


Záruka kvality a široký výběr truhlářského řeziva

Wood Rakušan

Záruka kvality a široký výběr truhlářského řeziva

Truhlářské řezivo je dřevěný materiál, který se používá pro výrobu nábytku, dveří, oken, podlah, schodů, stropů, pergol, altánků a dalších výrobků z různých druhů dřevin. Pokud hledáte kvalitní sušené truhlářské řezivo pro vaše projekty, můžete se obrátit na firmu Wood Rakušan, která má dlouholeté zkušenosti a reference v oblasti dřevozpracování a zabývá se jeho výrobou a prodejem truhlářského řeziva v oblastech Vysočiny, Jihomoravského a Jihočeského kraje.


Tradice a řemeslo v dokonalé harmonii s moderním designem

PILA VRBACI Františkov nad Ploučnicí

Tradice a řemeslo v dokonalé harmonii s moderním designem

Sníte o přírodou provoněném domově s dřevěným nábytkem či zahradním posezením, které okouzlí svou praktičností a krásou? Přečtěte si článek a vstupte do světa dřevěného nábytku, pergol, zahradních domků a dalších dřevěných výrobků a konstrukcí vyrobených na míru od mistrů truhlářů na slovo vzatých. A navíc, pokud plánujete stavět či rekonstruovat, pravděpodobně se neobejdete bez tesařské konstrukce tzv. krovů pro stabilitu, bezpečí a krásný vzhled vašeho domu.


Projekt Lifestyle City Home – kanadské dřevostavby v Ostravě

LIFESTYLE – dřevostavby Ostrava, s.r.o.

Projekt Lifestyle City Home – kanadské dřevostavby v Ostravě

V oblasti bydlení a staveb se pravidelně setkáváme s více či méně zajímavými projekty. Mezi ty zajímavější patří bezpochyby ostravský projekt rezidenčního bydlení Lifestyle City Home, který představuje možnost bydlení v architektonicky jednotném komplexu budov, přičemž jsou všechny budovy v originální kanadské technologii dřevostaveb. O projekt z dílny společnosti LIFESTYLE – kanadské dřevostavby Ostrava, s.r.o. je velký zájem, stavby totiž vynikají v mnoha ohledech.


Firemní články
Pila Matoušek - Pernštejnské Jestřabí

Pila Matoušek - Pernštejnské Jestřabí

Firma Pila Matoušek se sídlem v Pernštejnském Jestřabí se zabývá pilařskou a stavebně truhlářskou výrobou přesného hraněného řeziva.