SUNLS s.r.o.
stínící technika


Jabloňová 1142, Jesenice 252 42
Firma SUNLS s.r.o. je předním českým dodavatelem žaluzií, rolet, markýz, pergol a garážových vrat.

U těchto výrobků zaručujeme výbornou kvalita, praktičnost a zároveň dobrý estetický dojem. Naši profesionálové Vám vše precizně namontují během několika dní.

Můžeme se pyšnit dlouholetou tradicí a mnoha nasbíranými zkušenostmi. Pracujeme jen s osvědčenými dodavateli, abychom Vám zaručili prvotřídní kvalitu.

Prodej, dodávka, montáž:
- stínící technika
- venkovní žaluzie, rolety
- interiérové stínění, látkové rolety, plissé
- markýzy
- sítě proti hmyzu
- pergoly, zimní zahrady
- garážová vrata.

Naším cílem je spokojenost všech našich zákazníků. Jsme profesionální a spolehlivá společnost.

Showroom naleznete na adrese Jabloňová 1142, Jesenice.

Produkty
  • montáž žaluzií, látkové rolety, vertikální a horizontální žaluzie, svislé clony, stínění zimních zahrad, sítě proti hmyzu
  • kovové brány, gabionové koše, čtyřhranné pletivo, montáž oplocení, plotové sloupky a vzpěry, ostnaté a žiletkové dráty
  • sekční garážová vrata, vjezdové brány, plastové plotové profily, plastový plotový systém, plotovky z plastu

Na naší špičkové zubní klinice Dental Office H33 Praha 4, šetrně a bezbolestně ošetříme váš chrup. Poskytujeme komplexní stomatologickou péči pro děti i dospělé v moderním prostředí.

Prodej a pronájem mobilních námořních ocelových kontejnerů ke skladování zboží.


Související články
Kompletní dodávka žaluzií a záclon včetně tyčí a kolejnic - Olomouc

REGA interier

Kompletní dodávka žaluzií a záclon včetně tyčí a kolejnic - Olomouc

Žaluzie, záclony, závěsy, to všechno přináší do našeho domova útulnost. Díky tomu se doma cítíme příjemně, máme zde pocit bezpečí a osobně se nám to líbí. Těmito prvky vybavíte jak moderní dům, tak kancelář, každý pokoj, žaluzie a záclony se hodí kamkoliv.


Průmyslová vrata – dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis

Novaferm, s.r.o.

Průmyslová vrata – dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis

Máte výrobní podnik, dílnu nebo jiné průmyslové prostory, kterým chcete zajistit bezpečnost, komfort a praktické řešení? Začněte speciálně řešenými vraty, která zajistí ještě mnohem více. Třeba praktickou manipulaci, zamezení úniku tepla a komfortní prostředí pro vaše zaměstnance. Abyste na to nebyli sami, tak se o systém vrat postará firma Novaferm, s.r.o., Praha 6.


Garážová vrata Kružík: důležitý prvek každého domu nebo budovy

BT HAUS s.r.o.

Garážová vrata Kružík: důležitý prvek každého domu nebo budovy

Garážová vrata jsou důležitým prvkem každého domu nebo budovy. Nejen, že chrání vozidla a majetek před nepříznivými povětrnostními podmínkami a zloději, ale také dotvářejí celkový vzhled fasády. Proto je třeba pečlivě zvolit vhodný typ garážových vrat, který bude odpovídat architektuře domu, potřebám uživatelů a rozpočtu. Dodávkou a montáží sekčních, posuvných, rolovacích a dvoukřídlých garážových vrat od firmy Kružík se zabývá BT HAUS s.r.o ze Znojma, se kterou budete mít jistotu kvality, spolehlivosti a tradice.


Kvalitní stínicí technika různých typů pro váš dům, byt nebo kancelář

BT HAUS s.r.o.

Kvalitní stínicí technika různých typů pro váš dům, byt nebo kancelář

Široký sortiment kvalitní stínicí techniky různých typů za nejlepší možné ceny pro váš dům, byt nebo kancelář nabízí česká firma s dlouholetou tradicí BT HAUS s.r.o. ze Znojma, která se zabývá výrobou a montáží ocelových konstrukcí, strojních a nerezových dílů a 3D plazmového pálení. Současně nabízí také další služby, jako je povrchová úprava a ochrana materiálu před korozí, vlastní dopravu a balení pro export i import, zpracování výkresové dokumentace na míru nebo zákaznickou podporu.


Firemní články
SUNLS s.r.o dodává plastová okna a zastínění více typů

SUNLS s.r.o dodává plastová okna a zastínění více typů

Firma SUNLS s.r.o dodavatelem plastových oken a zastínění.