STŘECHY VĚCHET s.r.o.


Školní 2734, Roudnice nad Labem 413 01
Společnost STŘECHY VĚCHET s.r.o. se sídlem v Roudnici nad Labem v Ústeckém kraji se zabývá komplexní realizací střech po celé České republice.

V rámci své činnosti realizujeme pokládku krytiny (pálené tašky TONDACH, RÖBEN, betonové tašky BRAMAC, PVC fólie VEDAG, modifikované asfaltové pásy VEDAG a další).

Samozřejmostí je také zpracování cenové nabídky, konzultace a poradenství při řešení problémů a výběru vhodné střešní krytiny.

Naše služby:
- tesařské práce
- pokrývačské práce
- klempířské práce
- střešní okna
a další činnost.

Produkty
  • výroba střešních krovů, opravy střešních krovů, výroba altánů, výroba pergol, výroba přístřešků, výroba dřevěných chat, výroba roubenek, výroba dřevěných rodinných domů
  • montáž okapů, kladení střešních krytin, obkrývání střešních oken, opravy střešních krytin, výroba klempířských prvků, klempířské prvky

Šátky, šály, šátky s potiskem a reklamní šátky.

Šátky, šály, šátky s potiskem a reklamní šátky

Aplikace speciálních izolačních materiálů, vyztužovací systémy na zpevnění podloží.


Související články
Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Stavoklima Liberec, s.r.o.

Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Vzduchotechnika jako zařízení pro úpravu a rozvod vzduchu do budov a místností a její účelem je nasávání venkovního vzduchu a jeho filtrace s následným odváděním vzduchu z vnitřních prostorů. O dodávku vzduchotechniky včetně montáže se postará firma Stavoklima Liberec, s.r.o.


Kompletní řešení střech – klempířské, tesařské i pokrývačské práce v Praze

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.

Kompletní řešení střech – klempířské, tesařské i pokrývačské práce v Praze

Rodinná firma Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. působí na českém trhu již přes 25 let. Poskytuje kompletní řešení střech a dílčí klempířské, tesařské i pokrývačské práce různého typu. Kromě realizací na rodinných, bytových a činžovních domech zajišťuje také profesionální realizace na památkových objektech. Velký důraz klade na kvalitu a také na detail, proto používá originální a často netypické materiály a střešní doplňky.


Moderní plechové střechy a jejich výhody

TOM střechy

Moderní plechové střechy a jejich výhody

Každá střecha má především za úkol chránit dům a prostor v něm před různými venkovními vlivy. Pro zajištění střechy slouží spousta moderních krytin z různých materiálů včetně plechových, které poskytují uživatelům potřebný komfort. O výběr vhodného řešení a realizaci se postará firma TOM střechy, Dolní Němčí.


Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

ATLANTA, a.s.

Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

Stabilní postavení na trhu, garance profesionální úrovně a nejvyšší kvalita odvedené práce. To jsou hlavní charakteristické rysy, kterými se pyšní stavební společnost Atlanta a.s. se sídlem v Novém Šaldorfu, jejíž historie sahá až k roku 1991. Zaměřuje se na poskytování služeb v oblasti stavebnictví a stavitelství, svým klientům nabízí výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce, betonářství, prodej a řadu dalších služeb, spadajících pod zmíněné oblasti.


Firemní články
Klempířské práce, pokrývačské práce, tesařské práce, realizace střech

Klempířské práce, pokrývačské práce, tesařské práce, realizace střech

Realizací střech po celé ČR, pokrývačskými, tesařskými a klempířskými pracemi se zabývá firma Střechy Věchet s.r.o.