Inter Shoes s.r.o.


Bezděkov 1733/13, Velké Meziříčí 594 01
Společnost Inter Shoes s.r.o. se sídlem ve Velkém Meziříčí je velkoobchod s obuví, ponožkovým a punčochovým zbožím a doplňkům k obuvi. Nabízené zboží dodáváme do obchodů v ČR, Rakousku, Německu, Slovinsku, Holandsku, Maďarsku a na Slovensku.

Specializujeme se především na dodávku obuvi značky DEMAR. DEMAR nabízí dětské gumáky a holínky, dále obuv pro dospělé pro volný čas a dále také pracovní, myslivecké a rybářské obutí.

V nabídce máme také obuv od firmy Befado, která nabízí certifikovanou dětskou obuv pro různé příležitosti a také obuv pro dospělé.

Dála nabízíme obuv od firmy Toga. V jejím sortimentu jsou především dětské cvičky, ale najdete zde také dětské tenisky a kopačky a obuv pro seniory - "důchodky".

Produkty
  • pánská vycházková obuv, dětská vycházková obuv, sezónní obuv, sportovní obuv, společenská obuv, celokožená obuv, domácí obuv
  • kalhotky, tanga, brazilky, cheeky, podprsenky, pushup, dětské spodní prádlo, boxerky, slipy, noční prádlo, pyžama, noční košilky

Celní deklarace - plynulý vývoz a dovoz zboží a celní poradenství od CDS Spedice Olomouc.

Celní deklarace - plynulý vývoz a dovoz zboží a celní poradenství od CDS Spedice Olomouc

Dětské tábory a školy v přírodě pro děti od 7 do 14 let v Dětský tábor Čekyně.

Dětské tábory a školy v přírodě pro děti od 7  do 14 let v Dětský tábor Čekyně

Související články
Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Industrial Starter Czech s.r.o.

Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Pracovní prostředí vyžaduje nejen prostředky, díky kterým budete moct plnit pracovní úkoly, ale také oděvy, obuv a ochranné pomůcky, díky kterým se budete cítit pohodlně a bezpečně. Vyberte si proto kvalitu, která je známá ve světě a poskytuje široký sortiment produktů jako společnost Industrial Starter Czech s.r.o.


Novinky léto: Pracovní oděvy a obuv i pro volný čas

Industrial Starter Czech s.r.o.

Novinky léto: Pracovní oděvy a obuv i pro volný čas

Když se řekne pracovní oblečení, tak si asi každý hned představí uniformu, která nepřidá na náladě. Proto je správná chvíle takové dojmy odbourat a získat pro společnost i pro svoje soukromé účely takové oděvy a obuv, které dodržují určité normy a bezpečnost, ale také moderní design.


Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Ergona Opava s.r.o.

Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Snažíme se pomáhat lidem, kterým se špatně chodí nebo mají nějaké zdravotní problémy. Vytváříme obuv, která je speciálně upravená a vytvořená vždy přesně na míru a podle požadavků zákazníka. Všechno je samozřejmě konzultováno s odborným lékařem, takže se nemusíte dopředu vůbec ničeho obávat.


Nazujte ty správné taneční boty od Heller Dance a staňte se králem či královnou plesu

HELLER DANCE

Nazujte ty správné taneční boty od Heller Dance a staňte se králem či královnou plesu

Začínají taneční kurzy a bez kvalitních tanečních bot se tanečníci neobejdou. Taneční obuv je vždy součástí povinné výbavy tanečníka. Ti vám mohou povídat, jak se tančí v obyčejných nebo v tanečních botách. Je v tom opravdu velký rozdíl, a proto je třeba výběru vhodné taneční obuvi věnovat dostatečnou pozornost.