Tactical Advantage, s.r.o.

CZKLetecká přeprava

Společnost Tactical Advantage, s.r.o. je neutrální česká logistická společnost zaměřená na námořní a leteckou přepravu zboží a v tomto oboru poskytuje i asistenční, poradenské, školící a další služby.

Věříme, že logistický servis lze poskytovat na velmi přátelské, rodinné bázi; nehoníme se za plněním finančních či objemových kritérií vlastníků či akcionářů, ale dáváme klientům to nejlepší, co umíme, a co jsme se za více než 20 let v oboru naučili. Pravdivé a rychlé informace, solidní ceny a pečlivé zpracování obchodních případů jsou pro nás samozřejmostí. Naší přidanou hodnotu je čas na zákazníka. U nás není ani příliš brzy ráno, ani příliš pozdě večer - vždy nás máte na dosah a tam, kde nás potřebujete.

Logistika je pro nás světem taktického pohybu v terénu, překonávání překážek, sledu správných kroků, využití příznivé situace. Jsme přísně neutrální, sledujeme výlučně zájmy našich klientů, kteří jsou naší rozšířenou rodinou.

Logistické služby:
- námořní přeprava zboží
- letecká přeprava zboží
- dozor v průběhu nakládky či vykládky zboží
- celní služby
- pojistné služby.

Poradenská, konzultační a školící činnost:
- rychlý průzkum trhu a nabízených služeb
- vyhodnocení cenových nabídek a dalších parametrů dle priorit klienta
- výběrová řízení na transport
- konzultační a poradenská činnost nejen v segmentu běžných komerčních zásilek, ale i specializovaných přeprav (nadgabaritní zásilky, zboží v kontrolovaném teplotním režimu, speciální transporty včetně DG tř. 1)
- 3PL či 4PL
- zastoupení v řešení agendy certifikátů a licencí (obchodní komory, ministerstva)
- školení a semináře pro pracovníky v logistické operativě, mj. dodací podmínky, škodní události, dokumentační náležitosti
- krizová logistika: na základě kontraktu převezmeme komplet odbornou operativu klienta (kupř. pokrytí krátkodobých sezonních špiček, nové projekty atp.)


Katalog firem:    

Letecká doprava

,

Lodní doprava nákladní

,

Logistika a dopravní společnosti

,

Celní služby

,

Kurzy pro firmy

,
Štítky:

logistické služby, námořní, letecká přeprava zboží, poradenská, školící činnost v logistice