GUMOTEX Coating, s.r.o.


Mládežnická 3062/3a, Břeclav 690 02
Telefon: +420 519 314 111

Společnost GUMOTEX Coating, s.r.o. se zabývá výrobou světlých, tmavých a barevných gumárenských směsí. Vyrábíme také nánosované tkaniny pro širokou škálu
aplikací našich externích klientů, ale i pro interní využití při výrobě lehátek, a hlavně našich legendárních nafukovacích člunů.

Gumárenské směsi:
Vyrábíme více než 200 různých typů gumárenských směsí v rozsáhlé barevné škále a odstínech. Díky kvalitnímu vývojovému i technickému týmu nabídneme produkci gumárenských směsí s vlastnostmi požadovanými zákazníkem. Směsi z produkce GUMOTEXu jsou základem pro výrobu autokoberců, těsnicích elementů, mnoha průmyslových výrobků či transportních aplikací. Zpracováváme různé typy elastomerů, zejména NR, SBR, NBR, CR, HR, CSM, EPDM.

Nánosované tkaniny:
Využíváme různé typy technologií a rozsáhlé know-how při aplikaci nánosu, nátěru nebo impregnací a jejich kombinací. Aplikujeme gumárenské směsi, PVC, PU, TPE a silikony na bavlnu, polyester, polyamid i jiné typy speciálních tkanin. Nepromokavost, vzduchotěsnost, nehořlavost, odolnost proti chemikáliím a UV záření, antistatické a elektrovodivé vlastnosti jsou jen částečným výčtem možných parametrů, které najdou uplatnění zejména v textilním a nábytkářském průmyslu, potravinářství, transportních aplikacích či stavebnictví.

IČ: 07417659
DIČ: CZ07417659
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: 500 mil. až 1 mld. Kč

Telefon:
+420 519 314 111

Fax:
+420 519 322 909

Email:
info@gumotex.cz

Web:


GPS: 48°45′4.25″ N, 16°53′33.04″ E

QR kód firmy GUMOTEX Coating, s.r.o.

Velikostní třídička PIGO PG 062 na třídění drobného ovoce a zeleniny.
Homogenizátory, mixéry pro výrobu tekutých potravin s různou viskozitou.

Betonová střešní krytina, realizace střech.
Difuzní folie jako doplňková hydroizolační vrstva pod střešní krytinu.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

KARPJAK

Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

Firma KARPJAK nám letos svým 25. výročím připomene, že má opravdu dlouholetou tradici. Zabývá se totiž knihařstvím, brašnářstvím, šitím plachet a výrobou ochranných měchů. Právě knihařství se dá označit za řemeslo středověku. Tehdy se totiž začal používat papír a knihtisk. Tento obor však díky firmě KARPJAK nezanikl, a proto se s ním můžete i v dnešní době setkat.


Distribuce a logistika chemikálií

Chem Logistic, s.r.o.

Distribuce a logistika chemikálií

Na trhu je široký výběr chemikálií v podobě kapalné i pevné. Jedná se o sortiment českých, evropských i světových výrobců na různé využití. Nejen kvalitu těchto produktů, ale také odborné poradenství a další služby vám poskytne firma Chem Logistic, s.r.o. se sídlem v Pardubicích.


Přípravky značky BOCHEMIT ochrání dřevo proti dřevokazným houbám, hmyzu a plísním

BOCHEMIT přípravky na ochranu dřeva

Přípravky značky BOCHEMIT ochrání dřevo proti dřevokazným houbám, hmyzu a plísním

Dřevo stále hraje velkou roli při stavbách domů. Zejména, pokud se jedná o klasické rodinné domy. Dřevo se používá na schody, okna, konstrukce krovů. Posledním trendem je i kompletní dřevostavba. Dřevo se však musí chránit před škůdci, plísněmi a dřevokaznou houbou.


Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch

Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Ačkoliv je mezinárodní společnost Toyota Tsusho Europe S.A. známá z oblasti automobilového průmyslu, není to zdaleka jediný obor, kterému se věnuje. Své podnikání zacílila i do dalších oblastí a poskytuje mnoho služeb v nejrůznějších oborech a divize má také na čtyřech místech v České republice. Provádíme zpracování kovů, dodáváme produkty a elektronické komponenty nutné pro výrobu, plasty, chemikálie, zajistíme prodej a vývoz zboží i kontrolu kvality.